کد خبر:۷۳۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 6844
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آبمیوه را چه زمانی بنوشیم؟
هنگامی که گرسنه هستید، بدنتان هر آب‌میوه تازه و سالمی را که می‌نوشید به راحتی جذب کرده و از خواص مفید آن بهره می‌برد
بهترین زمان برای نوشیدنی آب‌میوه، زمانی است که معده شما خالی است که تقریبا نیم ساعت قبل از غذا می‌شود. در این زمان آنقدر گرسنه هستید که معده خالی شما نسبت به غذا حریص بوده و به هر چیزی که می‌خورید چنگ می‌اندازد.

هنگامی که گرسنه هستید، بدنتان هر آب‌میوه تازه و سالمی را که می‌نوشید به راحتی جذب کرده و از خواص مفید آن بهره می‌برد و در مقابل، مضرات هر آبمیوه ناسالمی که می‌نوشید بدون اتلاف وقت، جذب خود خواهد کرد. پس سعی کنید آگاهانه انتخاب کنید.
 
ممکن است فکر کنید خوردن مرکبات و یا آب آنها هنگام صبح با معده خالی به خاطر خاصیت اسیدی بودنشان، خوب نیست. ولی به شما اطمینان می‌دهیم اگر یک‌بار این کار را بکنید معده شما به آن عادت خواهد کرد. برای این کار ابتدا مقدار کمی از آبِ مرکبات و آب آنها را هنگام صبح، زمانی که گرسنه هستید بخورید و پیامدهای آنرا بررسی کنید. مطمئن باشید هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد. ویتامین C موجود در آب مرکبات اثر فوق‌العاده خوبی برای پوست دارد.
پس به عنوان یک قانون کلی، آب‌میوه‌ها را هنگام صبح زمانی که گرسنه هستید مصرف کنید تا کربوهیدرات‌های پیچیده، در بدن‌تان به انرژی لازم در روز تبدیل شوند و یا آنرا دو سه ساعت قبل از خواب مصرف کنید البته این موضوع به سوخت و ساز بدن شما بستگی دارد. 
منبع: ويكي درينك -شماره ششم
برچسب ها: آب ميوه ، گرسنه
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: