کد خبر:۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
تعداد بازدید: 3897
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
کودکی که هرگز تولد یک سالگی اش را جشن نگرفت!
مرد۴۶ساله آمریکایی که به‌دلیل تجاوزو قتل نوزاد شش ماهه دختر در سال۱۹۹۸به مرگ محکوم شده بود،درزندان ایالتی اوهایواعدام شد

 مرد۴۶ساله آمریکایی که به‌دلیل تجاوزو قتل نوزاد شش ماهه دختر در سال۱۹۹۸به مرگ محکوم شده بود،درزندان ایالتی اوهایواعدام شد.مادر قربانی که شاهداجرای اعدام بودگفت ازمجازات اسمیت خوشحال است زیراکودکش هیچ‌گاه فرصت نیافت اولین سال تولدش راجشن بگیرد. مرد46 ساله آمریکایی به جرم تجاوز و قتل نوزاد شش ماهه در زندان ایالتی اوهایو اعدام شد.

به گزارش شبکه خبر، مرد 46 ساله آمریکایی که پیش از این به‌دلیل تجاوز و قتل یک نوزاد شش ماهه دختر در سال 1998 به مرگ محکوم شده بود، در زندان ایالتی اوهایو اعدام شد.

اسمیت پیشتر تلاش کرده بود مجازات خود را به حبس ابد کاهش دهد. وی در دادگاه مدعی شد که در لحظه وقوع جرم بیش از اندازه الکل مصرف کرده و هوشیاری نداشته و از این جهت تشخیص نداده که رفتارش با این کودک منجر به مرگ او خواهد شد.
 
مادر قربانی که از شاهدان اجرای اعدام بود در این باره گفت که از مجازات اسمیت بسیار خرسند است زیرا کودکش هیچ‌گاه فرصت نیافت اولین سالگرد تولدش را جشن بگیرد.

بر اساس اسناد دادگاه در شب حادثه این مادر به همراه دو فرزندش در خانه خود استراحت می‌کردند که اسمیت در حالی‌که الکل زیادی مصرف کرده بود وارد آپارتمان آنها شد و به نوزاد شش ماهه تجاوز کرد. علی‌رغم حضور فوری اوژانس، قربانی در کمتر از یک ساعت جان خود را از دست داد.

خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد اسمیت راس ساعت 10:29 صبح روز گذشته به روش تزریق سم به مجازات خود رسیده است

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: