کد خبر:۶۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۲
تعداد بازدید: 6596
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
اکثر جزیره های دریاچه ارومیه به باتلاق تبدیل شده است
وضعیت این دریاچه تغییری نکرده و همان پس روی آب و تبخیر دریاچه را داشته ایم، اکثر جزیره های دریاچه ارومیه به باتلاق دو متری تبدیل شده و یا اینکه عمدتا خشک شده اند
 رئیس اداره محیط زیست استان آذربایجان غربی با بیان اینکه وضعیت دریاچه ارومیه مانند سابق است، گفت: اکثر جزیره های دریاچه ارومیه به باتلاق دو متری تبدیل شده و یا اینکه عمدتا خشک شده اند.
 عباس نژاد در گفت و گو با پانا، با اشاره به وضعیت دریاچه ارومیه در این باره اظهار داشت: وضعیت این دریاچه تغییری نکرده و همان پس روی آب و تبخیر دریاچه را داشته ایم، اکثر جزیره های دریاچه ارومیه به باتلاق دو متری تبدیل شده و یا اینکه عمدتا خشک شده اند.

رئیس اداره محیط زیست استان آذربایجان غربی تصریح کرد: شرایط فعلی دریاچه ارومیه تغییر خاصی نداشته است و مانند گذشته است و بارش ها هیچ تأثیری در این دریاچه نداشته است.
همچنین فاضل- معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست نیز پیش از این با اشاره به وضعیت این دریاچه با بیان اینکه شرایط این دریاچه همانند گذشته است ضمن اینکه وخامت جدی نیز در دریاچه ارومیه بروز نکرده است، گفت: با توجه به کاهش بارش و افزایش تبخیر در حوزه دریاچه ارومیه که در 15 سال اخیر رخ داده است فشاری به بخش های کشاورزی، صنعت و شرب وارد نشده و تمام فشار اکولوژیک بر محیط زیست و دریاچه ارومیه وارد شده است.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
0
0
از ماست که برماست
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: