کد خبر:۳۰۰
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۸۷ - ۰۶:۲۰
تعداد بازدید: 1676
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بايد قبل از من علي دايي محروم مي شد
اگر قرار است براي يک انتقاد کوچک و به جا که از سر دلسوزي بوده اينگونه با من برخورد کنند بايد پيش از من سرمربي محترم تيم ملي را محروم مي کردند.
علي کريمي در مورد اتفاقات چند روز اخير پيرامون او و تيم ملي گفت: خوشحالم که به خاطر انتقاد دلسوزانه، اينگونه مورد محبت مسئولان قرار گرفتم. من به کسي بي احترامي نکردم بلکه به طور کلي به ضعف هاي موجود اشاره کردم.

کريمي ادامه داد: همه مرا مي شناسند و مي دانند که نه باند باز بوده ام و نه اهل سياه کاري. من منافع ملي را به منافع شخصي ترجيح مي دهم و به همين دليل پس از مطرح کردن آن انتقادات زير بار نرفتم تا حرفم را پس بگيريم.

کاپيتان دوم تيم ملي فوتبال کشورمان با اشاره به تماس هاي پس از اين مصاحبه گفت: گفتند حرفهايت را پس بگير تا همه چيز ناديده گرفته شود اما قبول نکردم چرا که براي خودم حرف نزده بودم. نه دنبال قراردادم و نه پاداش بلکه به موفقت تيم ملي کشورم فکر مي کنم. وي خاطر نشان کرد: براي همه مسئولان و زحمتکشان فدراسيون وسازمان تربيت بدني ارزش و احترام قائلم اما من براي خشنودي کسي حرف نمي زنم.

انتقاد درست و سازنده مي کنم تا تيم ملي به موفقيت برسد. من براي اولين بار بود که از فدراسيون انتقاد کردم. هافبک تيم ملي ادامه داد: بودن يا نبودن علي کريمي مهم نيست بلکه مهم تيم ملي است. از تصميمي که گرفته شده به هيچ وجه ناراحت نيستم. من هم مثل همه مردم براي موفقيت تيم کشورم دعا مي کنم.

علي کريمي با انتقاد از تصميم فدراسيون فوتبال گفت: اگر قرار است براي يک انتقاد کوچک و به جا که از سر دلسوزي بوده اينگونه با من برخورد کنند بايد پيش از من سرمربي محترم تيم ملي را محروم مي کردند. آقاي علي دايي پيش از شروع جلسه هيئت رئيسه فدراسيون که در هتل المپيک برگزار شد مگر انتقاد نکرد. مگر قانون فقط براي من اجرا مي شود؟ يک ايراد من اين است که بلد نيستم تغيير موضع دهم. آنهم در جايي که پاي منافع ملي وسط باشد.

علي کريمي در ادامه خاطر نشان کرد: سالهاست که به چند بازيکن پيله کرده اند. از خداداد عزيزي گرفته تا بقيه بازيکنان. اتهام کم کاري به مهدوي کيا زدند. آن وقت به دنبال چه چيزي بودند؟ با هاشميان آن برخوردها را کردند از کريم باقري که در اوج فوتبال را کنار گذاشت حرفي نزنم بهتر است; حالا هم نوبت رسيده به من.

وي ادامه داد: يک ماه پيش اعلام کردم به محض صعود تيم ملي به جام جهاني از تيم ملي خداحافظي مي کنم. بايد قبول کرد که ميدان را در اختيار جوانترها بگذاريم اما مثل اينکه مصلحت بر اين بود که زودتر بروم. در حقيقت سناريو به اين ترتيب بود که خودم هم نتوانم تاريخ دقيق خداحافظي ام را مشخص کنم.

کاپيتان دوم تيم ملي فوتبال کشورمان ادامه داد: رکورد شکني در روحيه من نيست. الحمدالله خدا به من لطف داشته و محبوبيتي به من داده تا نزد مردم از جايگاه ويژه اي برخوردار باشم. فکر مي کنم اين بالاترين رکورد است که محبوب مردم هستم.

از شما يک سئوال دارم چرا مردم مي گويند حرف دل ما را زدي؟ علي کريمي در ادامه خاطر نشان کرد: البته حرف هاي زيادي براي گفتن دارم که به وقتش خواهم زد. وي در پايان گفت: تيم ملي نه متعلق به من و نه کفاشيان و نه دايي و نه هر کس ديگري است. تيم ملي متعلق به مردم ايران است که هر کس در هر سمتي بايد وظيفه اش را به نحو احسن در جهت موفقيت تيم ملي انجام دهد.منبع: ابتكار
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: