برخورد هیجانی با کودک‌فروشی
رکوردشکنی ظریف و کری از 1919 و ناشنیده ها
ایران و 1+5 بر سر «راه‌حل‌ها» به تفاهم رسیدند
«وایبر» و «واتس آپ» چقدر امنیت دارند؟
فریب تبلیغات چاقی و لاغری در ماهواره ها را نخورید
شیوع بیماری‌های قلبی در افراد زير 40 سال رو به افزایش است
وقتی کتاب کارت ویزیت می‌شود!
قصد داعش برای حذف برخی از آیات قرآن!
داعش دانشگاه موصل را تفکیک جنسیتی کرد
پول شرکت اپل از پارو بالا می‌رود
کد خبر:۲۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۴۲
تعداد بازدید: 68968
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
گزارش تصويري استقبال از جومونگ در تهران
سانگ ايل گوك گفت: ايران كشور آزاد و بسيار قشنگي است كه جذابيت‌هاي بسياري دارد مردم آن نيز بسيار مهربان هستند و استقبال آنها در فرودگاه و هتل نشانگر خوبي آنهاست.
سانگ ايل گوك بازيگر نقش جومونگ كه به دعوت يكي از شركتهاي توليدكننده لوازم خانگي به ايران سفر كرده بعدازظهر امروز در نشست مطبوعاتي كه در مركز همايش‌هاي صداوسيما برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سانگ ايل گوك بازيگر نقش جومونگ كه به دعوت يكي از شركتهاي توليدكننده لوازم خانگي به ايران سفر كرده بعدازظهر امروز در نشست مطبوعاتي كه در مركز همايش‌هاي صداوسيما برگزار شد به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

وي در اين مراسم با بيان اينكه من تازه متوجه شدم كه رئيس جمهور سابق ما از دنيا رفته خيلي غمگين شدم و شايد نتوانم خوب صحبت كنم گفت: به مردم ايران سلام مي‌كنم و از شركت‌هايي كه باعث حضور من در ايران شدند تشكر مي‌كنم. صدها بار تشكر خود را به مردم ايران ابلاغ مي‌كنم كه از شب گذشته به خاطر استقبال از من در فرودگاه حضور پيدا كردند.

وي افزود: براي من ايران كشوري غريبه بود و تنها بخش‌هايي از اين كشور مي‌دانستم كه آن اطلاعات را از طريق كتابهاي تاريخي به دست آورده بودم. شنيدم كه هواداران من در ايران خيلي زياد هستند و از آنها تشكر مي‌كنم اميدوارم من هم بتوانم فرهنگ كره را به شما نشان بدهم.

وي كه در جمع بسياري از خبرنگاران ايراني سخن مي‌گفت و عكاسان مدام از وي عكس مي‌گرفتند در پاسخ به سوالي در خصوص ميزان تحصيلات دانشگاهي در رشته بازيگري چقدر براي ورود به اين رشته تأثير دارد گفت: زماني كه من از سوي يك شبكه تلويزيوني دعوت به كار شدم 250 نفر آمده بودند و رقابت ميان ما صورت گرفت بعيد مي‌دانم كه همه افراد هدفشان بازيگري باشد 7 سال پيش فقط چند دانشكده، بازيگري را تدريس مي‌كردند اما در حال حاضر دانشگاههاي بسياري براي آموزش اين رشته در كره جنوبي تأسيس شده است.

سانگ ايل گوك در ادامه اين نشست در پاسخ سوالي با اين مضمون كه آيا فكر مي‌كرديد كه پس از پخش اين سريال در ايران افراد بسياري هوادار شما شوند و اينكه الان چه نظري درباره اين اتفاق داريد تصريح كرد: تا به حال نمي‌دانستم در ايران اينقدر هوادار دارم و اين سريال اينقدر پرطرفدار شده است. مدتي پيش در كره تيم سايپا را اتفاقي ديدم كه يكي از بازيكنان آنها در نگاه اول مرا شناخت و با اين تيم عكس يادگاري گرفتيم آن زمان بود كه فهميدم كه ميزان هواداران من در ايران بسيار زياد است.

وي در پاسخ به سؤال ديگر درباره اينكه آيا متن اين سريال توسط يك بازيگر فرانسوي نوشته شده است اظهار داشت: داستان سريال افسانه جومونگ فرانسوي نيست بلكه اسم كشور كره است كه اين نام از لغت گوريا گرفته شده و جومونگ اولين پادشاه اين سلسله بوده است و اين داستان توسط فرانسوي‌ها نوشته نشده است.

* «بچه‌هاي آسمان» فيلم ايراني مورد علاقه من است

بازيگر نقش جومونگ در ادامه گفت: من فيلم ايراني «بچه‌هاي آسمان» را ديده‌ام كه خيلي قشنگ بود و از آنجا فهميدم كه ايران و كره از لحاظ فرهنگي بسيار شبيه هم هستند.

وي درباره حضورش در يك فيلم يا سريال ايراني نيز گفت:‌اگر به من پيشنهاد حضور در يك فيلم يا سريال ايراني را بدهند اول آنرا بررسي مي‌كنم و اگر به نظرم خوب آمد آن را قبول مي‌كنم. من شنيده‌ام كه فيلم‌ هاي ايراني خيلي معروف هستند و هر سال در دو جشنواره هنري كره حضور پررنگي دارند.

* ايران كشور آزاد و قشنگي است

سانگ ايل گوك در ادامه گفت: ايران كشور آزاد و بسيار قشنگي است كه جذابيت‌هاي بسياري دارد مردم آن نيز بسيار مهربان هستند و استقبال آنها در فرودگاه و هتل نشانگر خوبي آنهاست.

وي درباره پاسخ به اين سؤال كه ماندگارترين صحنه‌اي كه از سريال افسانه جومونگ در ذهن‌تان مانده است اظهار داشت: ساخت اين سريال متعلق به 3 سال پيش است و خيلي يادم نيست اما صحنه‌اي بود كه در گل فرو رفتم و به همين دليل حتي يك هفته نمي‌توانستم غذا بخورم و حتي در گوش‌هايم نيز پر از گل شده بود البته آخرين صحنه جومونگ جذاب‌ترين صحنه بود و به خاطر آن گريه كردم.

* با سوسانو ازدواج نكردم

بازيگر نقش جومونگ در پاسخ به اين سؤال كه آيا مي‌دانستي تصاوير شما به مدت چند ماه روي جلد مجله‌هاي ايراني را به خود اختصاص داده و اينكه آيا با سوسانو ازدواج كرده‌ايد اظهار داشت: در كره هم عكس‌هايم روي جلد مجلات و روزنامه‌ها قرار گرفت و فكر نمي‌كردم در ايران نيز چنين اتفاقي افتاده باشد ضمن اينكه ازدواج كرده‌ام اما متأسفانه با دختر ديگر جز سوسانو.

وي درباره معني اسم خود نيز گفت: ايل يعني يك گو يعني كشور و معني اسم من يعني يك كشور من به خاطر اسمم نقش جومونگ را بازي كردم و فكر مي‌كنم اين سرنوشت من بود جومونگ هم چند كشور را با يكديگر متحد كرده است ضمن اينكه تاريخ تولد من يك اكتبر است كه اين تاريخ در كره يك روز نظامي است به همين دليل پدر و مادرم اين نام را برايم انتخاب كرده‌اند.

* داستان جومونگ همزمان با دوران هخامنشي در ايران است

سانگ ايل گوك در ادامه گفت: سريال افسانه جومونگ در كشور كره جنوبي يازده يا دوازدهمين سريال پرطرفدار است و اولين سريال راجع‌ به تاريخ باستان كره جنوبي به شمار مي‌رود. در كره چندين سريال باستاني ساخته شده اما اولين آن راجع ‌به سلسله گوگور يعني 2500 سال پيش و همزمان با دوران هخامنشي است من در اين سريال لباس‌هاي سنتي پوشيده‌ام و فكر مي‌كنم به همين دليل مردم از اين سريال خوششان آمده است.

بنابراين گزارش در ادامه اين مراسم خبرنگاري به حواشي اتفاقات روي داده در ايران پس از پخش سريال جومونگ اشاره كرد و گفت: آيا مي‌داند فردي به خاطر سوسانو در ايران خودكشي كرده و يا مردي با مراجعه به ثبت‌احوال خواستار تغيير نامش به جومونگ شده كه سانگ ايل گوك با ابراز شگفتي از بروز چنين رخدادهايي در پاسخ گفت: من ابتدا به خاطر اينكه فردي براي سوسانو خودكشي كرده تسليت مي‌گويم البته چنين اتفاقاتي را در روزنامه‌هاي ساير كشورها خواندم كه البته باعث خوشحالي نيز هست چون معروفيت و محبوبيت جومونگ را نشان مي‌دهد ضمن اينكه تمام پسران كره‌اي هم عاشق سوسانو هستند و رقيب براي پسران ايراني بسيار است.

وي درباره اينكه دوست دارد با چه بازيگر و يا كارگردان بين‌المللي كار كند تصريح كرد: در كره فيلم‌هاي ايراني معروف هستند و مردم آنها را دوست دارند چند فيلم ايراني هم كه از تلويزيون پخش شده ديده‌ام اما فكر مي‌كنم تمام بازيگران، كارگردان‌ها و هنرمندان معلم من هستم و بايد از نكات خوب آنها استفاده كنم و نمي‌توانم يك نفر را انتخاب كنم و آرزو دارم با تمام بازيگران خوب دنيا هم‌بازي شوم.

بازيگر نقش جومونگ درباره دوبله اين سريال به زبان فارسي نيز گفت: متأسفانه من دوبله را نديده‌ام و دوست دارم ببينم كه چه كسي به زبان فارسي به جاي من سخن گفته است البته زماني كه اين سريال از كشور چين پخش مي‌شد يكي از دوستان من با من تماس گرفت و گفت دوبله شما خيلي خنده‌دار شده و من تا چند روز بابت اين مسئله نخوابيدم ، اميدوارم دوبله فارسي اين سريال اينگونه نشده باشد.

* شنيده‌ام كه سريال جومونگ توانسته ترافيك تهران را كم كند

سانگ ايل گوك در ادامه در پاسخ به اين سؤال كه آيا مي‌داند در سئول خياباني به نام تهران وجود دارد اظهار داشت: بله طي سالهاي گذشته بين كشور ايران و كره جنوبي روابط دوستانه‌اي ايجاد شده بود همان موقع دو خيابان به نام‌هاي تهران در سئول و سئول در تهران نامگذاري شد.

وي درباره دلايل علاقه مردم ايران به سريال افسانه جومونگ عنوان داشت: مردم ايران به داستانهايي كه قهرمان‌محور هستند علاقه بسياري دارند و فكر مي‌كنم افسانه سريال جومونگ هم از چنين ويژگي‌اي برخوردار است به نظر مي‌رسد كه دلايل بسياري براي موفقيت سريال جومونگ وجود دارد كه يكي از آنها داستان زيباي جومونگ است.

وي افزود: من هم شنيده‌ام كه در تهران ترافيك به خاطر جومونگ كم شده است البته در كره هم چنين اتفاقي افتاد البته خانمها از اين اتفاق خوشحال شدند چون همسرانشان زود به خانه برگشته‌اند.

سانگ ايل گوك درباره ميزان علاقمندي‌اش به تئاتر، تلويزيون و سينما گفت: در زمينه تئاتر فعاليتي نداشته‌ام اما علاقمند به اين رشته هستم و فكر مي‌كنم تئاتر هنر واقعي است و لذت‌بخش‌ترين هنر است و تلويزيون و سينما هم از نظرم جايگاه يكساني دارند.

يكي از خبرنگاران نشريات ورزشي از سانگ ايل گوك پرسيد كه در هواخواهي از تيم‌هاي آبي يا قرمز طرفدار كدام است اما او در ترجمه متوجه منظور او نشد و در پاسخ گفت من فقط لباس‌هاي يك‌رنگ مي‌پوشم البته به لباس‌هاي قرمز و مشكي هم علاقه‌مندم. عاشق ورزش‌ام و اگر بي‌كار باشم روزي 5 الي 6 ساعت ورزش مي‌كنم و به شنا، كوهنوردي و پياده‌روي علاقه‌ بسياري دارم ضمن اينكه رزمي‌كار نيستم اما سه ماه قبل از شروع سريال تمرين مي‌كردم و تمام بخش‌هاي مربوط به اسب‌سواري در اين سريال را خودم بازي مي‌كردم.

وي در پايان در پاسخ به سؤالي كه آيا حاضريد دوباره به ايران بيايد پاسخ داد: اگر ايرانيها دوباره من را دعوت كنم حتما به ايران مي‌آيم.

* ساخت مستند از حضور جومونگ در ايران

در اين مراسم اعلام شد: فيلم مستندي از ابتداي ورود سانگ ايل گوك به ايران و بازگشتش به كره جنوبي در حال تهيه است كه پس از پايان مراحل ساخت در اختيار علاقه‌مندان قرار مي‌گيرد.

يكي از مديران شركت دعوت‌كننده از سانگ ايل گوك در پاسخ به اين سؤال كه چرا از ميان بازيگران كره‌اي از او براي حضور در ايران دعوت شده پاسخ داد: اين بازيگر از لحاظ اخلاقي فرد وارسته‌اي است كه جايگاه ويژه‌اي دارد به همين دليل ما احساس كرديم او با مردم ايران همخواني بيشتري دارد. سانگ ايل گوك فردي است كه سيگار نمي‌كشد، مشروب نمي‌خورد و ساعت‌ها از روزش را به ورزش اختصاص مي‌دهد اين دلايل باعث شد تا ما نزديكي بيشتري بين او و ايراني‌ها ببينيم و از او براي حضور در ايران دعوت كنيم.

* بسياري از هواداران اين بازيگر براي ديدن او جلوي در سالن همايش‌هاي سازمان صداوسيما تجمع كرده بودند و با در دست داشتن حلقه‌‌هاي گل در انتظار ديدن بازيگر محبوب خود بودند. 
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۷
انتشار یافته: ۱۰۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
53
19
چقدر راحت ميشه تاريخ رو تحريف كرد. اين آقا سلسله جومونگ و با امپراطوري هخامنشيان يكي كرده . متاسفم براي طرفداران اين آقا در ايران
پاسخ ها
melisa
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۵
یکی نکرده!!!!! همون قدری که سلسله هخامنشیان برای ایران با ارزشه سلسله گوگوریو هم برای ملت کره با ارزشه..... جای تاسف نداره که تاسف میخورید......!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
7
34
کره ای ها توانستند با یک داستان خوب کارکردانی مسلط وتکنیکهای پیشرفته تاریخ کشورشان را به طرز زیبا وجذاب به تصویر بکشند وان را به تمام دنیا مخصوصا ایران معرفی کنند اما ما هم تاریخ با عظمت ایران را چنان ضعیف به تصویر میکشیم (مثل چهل سرباز ) که خودمان هم حوصله مان از دیدن ان سر می رود چه برسد خارجیها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
9
40
کاش به ارومیه هم می آماد_ورودتاریخی جومونگ را به ایران گرامی می داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
7
35
واقعا کار این کره اییها عالی بود دست اندرکاران سینمای ما یاد بگیرن
چرا ما نمی تونیم مثل اینها باشیم؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
11
19
ايراني ها جومونگ را دوست دارند به دليل شباهتهايي كه اين شخصيت با فرهنگ ناب اسلام دارد . روحيات متعالي جومونگ و اخلاق بشردوستانه و صميميت او با مردم و داشتن هدف والا كه همان هدف اتحاد و همبستگي بين تمام مردم كشورش است و وجدان كاري داشتن براي رسيدن به اين هدفش و بي اعتنايي به مقام و ثروت و پست و مال (با اينكه همه چيز را در اختيار دارد) اينها همه همان شباهتهايي است كه بين فرهنگ اسلامي ما ايرانيان و اين فيلم مشترك است و ما ايجاد جامعه آرماني خود را در اين فيلم مشاهده كرديم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
15
15
حاشا به غيرت ما ايراني ها كه فيلم افسانه اي يك كشور بيگانه كه در ان ادمكشي به راحتي اب خوردن است برايمان اينقدر محبوب ميشود كه برايش چه حاشيه هايي كه نميچينيم . يك نقد خيلي جالب و منطقي از اين سريال ديدم اگر شما هم دوست داشتين ببينيد اين هم ادرسشه:http://baziran.blogfa.com/post-91.aspx
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
14
19
جومونگ های واقعی شهیدان ما مانند همت ، باکری و .... هستند که کشور ما هیچ فیلم جذابی از اینها نساخته تا الگوی فرزندان ایران به جای جومونگ باشند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
7
21
سلام. منم با نظر شما موافقم. گذشته از اين حرفا شخصيت جومونگ توي فيلم يك آدمه خيلي خوبه و حقم داره طرفدار پيدا كنه ولي مي خوام بدونم كه مثلا امام علي از جومونگ بهتر نيست كه انقدر طرفدار كم داره؟ چرا مردم ما انقدر بي فكراند؟ آخه چرا يه ايراني بايد بره ثبت احوال تا اسمشو عوض كنه بذاره جومونگ؟ چرا نذاره علي؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
8
18
بد بخت ملتي كه جومونگ ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
9
20
چون حدود43روزدیگر تولد اقای سونگ است پیشاپیش تولد ایشان را به وی تبریک می گویم لطفا پیام تبریک مرا به ایشان برسانید (ازقم)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
9
21
لطفا از اقای سانگ بپرسید اگر از ایشان دعوت به دین اسلام شود ایا ایشان حاضرند دراین مورد تامل کنند یا انرا بپذیرند سپاسگذارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
7
19
فکر کنم انقدر که توی ایران تحویلش گرفتند ،مامانش هم تحویلش نگرفته بود!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
6
17
جای تأسف دارد که ما با تاریخ خودمان که یک تاریخ بزرگ و قدرت مند است مخالفیم و آن را بد نام و نا میمون میدانیم.
باید برای این چنین کشوری که گذشته تابناک خود را محو میکند تاسف خورد.
اسلامیت ما درست، اما ما ایرانی مسلمانیم و ایران چه قبل از تاسیس توسط کوروش کبیر در 2500 سال قبل سابقه داشته و چه در دوران تاریخی خود به عنوان ایرانی یکپارچه.
چه اراده ای در کار است که تاریخ قبل از اسلام ایران را کدر نشان میدهد؟چه اصراری بر این کدر نمائی است؟
همه دنیا حسرت تاریخ ما را میخوردند و خود ما آنرا جعلی میدانیم. این نهایت بی هویتی است.
حقیقت این است هر چه ما تاریخ زدائی کنیم در حقیقت اسلام زدائی کرده ایم. اینکه با تاریخ کهن در بیافتیم و بخواهیم آغاز هویتمان را اسلامی بدانیم نتیجه خوبی ندارد.
جوانان ما با تاریخ خود میتوانند اسلامی تر عمل کنند.
تبلیغات معکوس این چنین جامعه ما را به تهاجم فرهنگی کشانده است و اسیب ساز کرده.
اسلام عزیز و دوست داشتنی است. دینی کامل و جهان شمول است اما عامل پاداری آن اراده خداوند و عشق به اهل بیت در ایران است. ایرانیانی که با زینت اسلام شکوفا شدند و هنرها و فرهنگ هائی عالی افریدند.
ما نه تاریخ را نگاه کرده ایم و نه تاریخ سازان را. نه آن را داریم ونه روش اشتباه را واگذارده ایم.
دوستی از شهید باکری ها و ... نوشته. باکری و دیگر شهدا فرزندان این ملتند. ایرانی اند. ایرانی مسلمانند. آنان همانقدر که مسلمانند فرزندان ملتی هستند که کوروش عدالت پرور آن آفریننده لوح حقوق بشر را در خود پرورده.فرزندان داریوش دانش محورند-فرزندان آریوبرزن شیر دلند-فرزندان انوشیروان و فرهادند-فرزندان تایرخ ایرانند با تمام خوبی و بدیهایش.بیایید تاریخ را درست و بدوئر از تعصب ببینیم. هویت دیرینه ما میتواند عشق به تمدن ایران اسلامی را جانی نو بدهد. فقط کمی سلیقه- همت-غیرت و اراده میخواهد که انشاءاله در دل مسئولین حوزه های هنری و سمعی و رسانه ای ما و اهل فن بدمد.انشاءاله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
4
13
این اتفاق از این به بعد باید جزئ روزای تاریخی ایران بشه و در تقویم های هر سال ذکر بشه

شوخی کردم

راستش به نظر من تقصیر این آقا و کره ای ها نیست تقصیر خودمونه که عرضه نداریم یه سریال واسه تاریخمون بسازیم...تمام سریالامون شده خواستگاری و داستانای تکراری...اگرم سریال تاریخی باشه در مورد بزرگان تاریخ کشورمون...البته فراموش نکنیم که ما جز کشورای جهان سوم هستیم و حالا حالا کار داریم که تازه اونم شاید به اینا برسیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۸
2
16
جومونگ جان جومونگ جان مقابل تسو جان حمايتت ميكنيم.
ناشناس
|
-
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۹
13
5
تو عمرش همچین خوابی هم نمی تونست ببینه!!البته سانگ خیلی خالی بنده مخصوصآ در مورد آزادی در ایران!!!
ناشناس
|
-
|
۰۴:۱۱ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۹
2
11
با سلام،خدمت دوستان عرض کنم که کسانی که از آقای سانگ ایل گوک استقبال کرده اند نه بدبخت هستند نه ندید بدید نه...هرکجای دنیا که انسان معروفی بعنوان مهمان پاش رو به اونجا میذاره دوستدارانش ازش استقبال میکنند،پس خواهشا پای شهدای عزیزمون رو وسط نکشید! ضمنا این کار باعث میشه که نگاه دیگر کشورها بواسطه ی این بازیگر به ما معطوف بشه،چرا که هنوز خیلی از جاها خیال میکنند ما با شتر رفت و آمد میکنیم...که البته حق هم دارند!
ایشون چند وقت پیش در ژاپن بوده و ازشون توی همون فرودگاه استقبالی چند صد نفری شده،اگر میبینید این آقا تعجبی در چهره ش مشهوده بابت اینه که اطلاعاتی از ما نداره...کما اینکه بهترین فیلم مارو بچه های آسمان میدونه و خیال میکنه هنوزم زندگی ای در فقر داریم!هنوز هم اکثر بازیگرا و فوتبالیستها پاشون رو به ایران نمیذارن چون خیال میکنن همه ی ما تروریست هستیم!
پس چه بهتر که از این کارا بیشتر صورت بگیره،تا حداقل دیگران هم بفهمن ما زنده ایم و نفس میکشیم...
موفق باشید!
پ.ن:اطلاع رسانی خیلی ضعیف بوده...باز هم دست کسایی که رفتن فرودگاه درد نکنه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۹
1
16
عالی بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۹
1
11
کره ای ها یه فیلم ساخته اند که فکر کنم مثل همون یانگوم یک صفحه داشته اند بعد داده اند دست یک نویسنده بعد اونم تا می تونسته هی مبالغه کرده حالا اگر این تاریخ بیان تاریخ ایران را زمان هخامنشی زمان کوروش کبیر وداریوش ببینند ملت ما چهار تا فیلم مثل این ها که تخیلی که چه عرض کنم می ببیننداز مرز اینم فراتر رفته حالا از این بی لیاقتی این فیلم سازهای ما نمی دانند ما کی هستیم
ناشناس
|
-
|
۲۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۵/۲۹
4
13
کاش دست اندرکاران سینمای ما از پادشاهان بزرگ ما هم تصویر درستی به جهانیان ارائه می دادند نه اینکه در برابر فیلمی مثل 300 فقط سکوت کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۳۰
15
5
برای خودمون متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۵/۳۱
4
24
امیدوارم که فرهنگ غنی ایران به صورت کامل نیز به سونگ ایل گوک وهموطنانش معرفی شود.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۸۸/۰۵/۳۱
15
7
برای مردم ایران بسیار متاسفم که خودراالاف هیچ پوچ کرده اندحیف دقایق ولحظه هایمان که صرف چنین مسائلی می کنیم همین است که از دنیا (البته از آخرت هم)عقب مانده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۸۸/۰۵/۳۱
7
13
فقط یه سوال؟ جومونگ بهتره یا مایکل جکسون؟!!
میدونین چقدر از مردم دنیا طرفدار پروپاقرص این آقای آمریکائی بودن و حالا هم که مرده هستن و براش سر دست میشکونن! کسی که کارهای غیر اخلاقی زیادی انجام داده؟ مطمئنا بهش حتی یه لحظه هم فکر نکردین وگرنه طرفداری مردم ایران از جومونگ رو آبروریزی نمی دونستین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
4
15
الهي فداش شم كاش ميتونستم بيام تهران ببينمش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
1
17
چه ربطی به شهدا داره غاطی میکنید همه رو به هم همه قهرمانهای عدالت در دنیا دوست داشتنی هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
0
9
اول اینکه اطلاع رسانی خوبی نکردند وگر نه ما هم میرفتیم .دوم اینکه کارگردان های خوب کشورمان یه ریزه بجنبند فقط گفتن اینکه ایران متمدن است نمیشه به بقیه ثابت کرد .اونوقت یه سری...تو بلاد کفر فیلمی مثل 300 رو میسازند حالا بیا و درستش کن .داستان های شاهنامه ما واقعا محشره چرا تا حالا کسی فیلم اونا رو درست نکرده ؟ها چرا؟؟؟؟؟؟.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
3
11
با سلام عالي بود اميدوارم هم شما و هم آقاي ايل موفق باشند ،اين يك سريال تاريخي بود و بس اينقدر شلوغ نكنيد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
3
17
جومونگ جان دوست داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
3
17
عالی بود حرف نداشت میشه از این کارهای خوب خوب بکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۱
7
13
هخامنشیان را بدست فراموشی سپردن وجومونگ اسطوره ایرانیان شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
15
9
جومونگ سوسانو خيلي بد شكله چه طور همه واسش خود كشي ميكنن حتي پسراي كره اي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
6
15
من واقعا ورود جومونگ به ایران را به همه ی طرفداران جومونگ تبریک میگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
14
4
به نظر من خیلی مسخره است که ما از یک بازیگر کره ای {البته بعد یانگوم برای دومین بار}اینقدر طرفداری واستقبال کنیم پس غیرت ملی مون کجاست چرا از بازیگران ایرانی اینقر استقبال نمیکنیم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
12
5
خدا وکیلی اگه فیلم نادر شاه رو درست بسازند جومونگ که هیچی نوه و نتیجشم بیان اینقدر طرفدار نداره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
2
11
خيلي عالي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
0
11
عالي بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
4
7
ار اجداد خودمون مثل کوروش کبیر . آرش کماندار . کاوه آهنگر فیلم میسازند میدن بخوردمون واقعا که دمشو ن گرم البته باید از این هنرمندا تشکر کرد واز این کارا بیشتر کرد تا ایران چند هزار ساله ما به یادها برگرده
...شاید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
8
3
فیلم خوبی بود مخاطبان زیادی دارد اما به فیلم ایرانی نمی رسد .در کشورهای توسعه یافته از نخبگان استقبال می کنند ودر ایران از یک اجنبی بازیگر واقعا جای تعجبه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
5
9
من اصلا باورم نمیشه که جومونگ اومده باشه ایران
جومونگ بهترین بازیگر دنیاست خیلی حرفه ای
با این سن زیادش ولی خیلی خوشکله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
7
2
واقعا تاسف بر انگیز بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۲
1
12
به نظر من خیلی هم سنسش خوبه از ایرانیها هم خیلی بهتر بازی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۳
4
3
""تاريخ چند هزار ساله ما به مراتب عظيم تر و برجسته تر از کره است اما افسوس که ما در معرفي اين تاريخ و هويت والا کاري نکرديم و از صنعت تاثير گذار تلويزيون و سينما بهره اي نبرده ايم""
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۳
8
4
با این قیافش اصلا خوشکل نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۳
2
3
بهتره این قضیه علاقه مردم به سریال جومونگ رو تعصبی و غیرتیش نکنیم .اگه بخاطر سوسانو یا جومونگ دوتا بی جنبه دست به خودکشی یاتغییرنام زدند دلیل براین نیست که همه اینطورین .تازه مگه سریال یوسف پیامبر کم طرفدار داشت . هرفیلم یا سریال خوب طبیعتأ طرفدار زیاد داره .ما هم وقتی شنیدیم سریال یوسف توکشورهای دیگه طرفدار داره خوشحال شدیم .امیدواریم ازقهرمانهای افسانه ای کشورمون سریالهای خوبی ساخته بشه که تو کره هم پخش بشه . خداوکیلی و منطقی قضاوت کنیم تاایرانی جماعت به داشتن تعصب بیجا بد بدنیا معرفی نشه .اماحیف شد ما موفق بدیدن جومونگ نشدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۳
1
8
20
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۴
6
1
وقعاً متاسفم. از يه طرف استاد شجريان رو ... مالش مى‌كنيم ولى از اين طرف جومونگ رو با سلام و صلوات دعوت مى‌كنيم به تهران و ازش تقدير مى‌كنيم. واقعاً متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۵
1
5
اااااوه حالا مگه چی شده.ماهم مثل اونا اونطوری فیلم بسازیم تا قضیه برعکس بشه.تازه این سوِبر استارای ماوقتی خودشونو بگیرن چرا جومونگ نه؟!اینقدر حسود نباشید.اون فقط جومونگ رو بازی نکرده که بخواد معروف بشه..اماحیف شد که موفق بدیدن جومونگ نشدیم.
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۱۳:۲۴ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۵
2
7
خوب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۷
0
4
كسي سلسله هخامنشيان رو زير سوال نبرده ,اقاي كوك فقط كفتن كه سلسله بادشاهي جومونك و هخامنشيان از نطر زماني با هم مصادف بوده ,اينكه در كشور خودمون اهميتي به تاريخ و تمدن ايراني داده نمي شه,مشكل ماست ,نه كشورايي كه به تاريخشون اهميت مي دن و سريال يا فيلم ميسازن ,بسيار سريال قشنك و تاثير كذاري بود. با تشكر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۷
3
6
خارجی ها فیلم میسازن که دنیا رو حال میده ولی ایرانی ها یک فیلم میسازن که از تو خونه بیرون نمیان که مبادا خرجشون زیاد بشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۰۷
2
3
حرف اون دوستي كه گفت بيائيم سانگ ايل كوگ رو به دين اسلام دعوت كنيم خيلي حرفش جالب بود تفكر در اين مورد جاي خودش رو داره. اما ببين مردم بيچاره از بي تفريحي و كم رفاهي به كجا رسيدن واسه يه بازيگر يكي از سريالهاي يه كشور رده چندم جهان حلقه گل ميگيرن واميستن بيرون سالن محل حضور جومونگ خيالي كه فقط ببيننش اينجا از اونجاهاست كه خنده و گريه رو با هم كرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۱
0
9
این نشون میده ایرانیها چقدر هنر دوست و چقدر عاشق روحیات عالی و متعالی هستند که در این بازیگر کره ای به منصه ظهور رسیده- واقعا به این روحیات ایرانیان افتخار میکنم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۱
0
9
افرین وممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۵
1
8
سلام اون خانمه که پیش سونگ ایله کی ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۵
8
2
سلام جومونگ دیگه کیه همه رو علاف خودش کرده؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۳
جومونگ خیلی هم خوبه چیه حسودیت شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۷
7
2
اصلا ارزش اين همه استقبال رو نداشت.ميره كره ايرانيهارو مسخره ميكنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
اقای سونگ ایل گوک چنین ادمی نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۸۸/۰۶/۱۸
10
2
واقعا واسه تمام ملت متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۵ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۰
11
2
واقعا خنده داره... متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۴
5
3
باسلام واقعیت اینه که ما هم در ایران سریال های خیلی خوبی داریم ولی چه فایده که همه ما غریبه پرستیم و اگه یه سریال متوسط و یا خوب از کشور دیگه ای ببینیم برامون خیلی عالیه بهتره کمتر غریبه پرست باشیم و به کارهای کشورخودمون هم بیشتر توجه کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۶/۲۴
10
1
خاک عالم بر سر هر کمبود دار بی شخصیت عقده ای که فکر میکنه استقبال از یه بازیگر در پیتی مفنگی کره ای افتخاره
واقعا که
ایرانی و این حرکات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۸۸/۰۷/۱۵
4
7
فیلم جومونگ عالیه واگر ایرانیان بخواهند میتوانند بهتر فیلم درست کنند مانند خشایار شاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۸۸/۰۷/۱۹
1
8
جومونگ فیلم خوب بود.چون نشان از صبر کردن وپافشاری برای خواسته قلبی خودش بود.زیر بار حرف زور نرفتن.ولی خوب خالی بندی هاشونو هم نمیشه در نظر نگرفت.ولی ما اریایی ها اگه بخواهیم همیشه میتونیم بهترین باشیم و همه واسه اینکه مارو ببینن این کارارو بکنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۳ - ۱۳۸۸/۰۷/۲۹
0
9
ای کاش سینمایی های ما هم توجه ای به داشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۳۸۸/۰۸/۰۶
10
3
واقعا خجالت داره رفتين چسبيدين به سينه ي جومونگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۸/۱۹
2
11
عالی بود جومونگ دوستت داریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۸۸/۰۹/۱۷
6
2
با سلام به نظر من علت طرفداران سريال جومونگ بيشتر به خاطر سوسانو بوده است وتاجايي هم اين موضوع رسيد كه تعدادي ازجوانان به خاطر سوسانو دست به هر كار ي زدند تابهش برسند ولي افسوس ...اي كاش سوسانو به ايران دعوت ميشد تا درمقابل ابراز علاقه جوانان بهش سر تعظيم فرود مي اورد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۸۸/۱۰/۰۸
0
12
من جومونگ رادوست دارم و به جومونگ احترام می گذارم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۸۸/۱۰/۱۱
0
9
عالي
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۳۸۸/۱۰/۲۳
2
5
مصاحبه خوبي بود سوالات خوبي پرسيده شد مخصوصاً اين سوال كه بنا به چه دلايلي از شخص ايشان دعوت شده و منم به نوبه خودم جومونگ رو دوست دارم اما از وقتي جومونگ 2/3/4 اومده هر چند كه دنبال نمي كنم اما كش دار شدن يك چيز زياد جالب نيست شما همهمين نظرو داريد
ناشناس
|
Georgia
|
۲۱:۰۷ - ۱۳۸۹/۰۲/۱۱
3
6
بسم الله الرحمن اللرحيم
ظمن خسته نباشيد سريالي جومونك همكنون در شبكه هاى محلي كردستان عراق مشغول بخش ميباشد ، و طرفداران بسيارى دارد ، أوميدوارم كارهاى بعدى ايشان جالبتر باشد ..

عبدالله هوراماني / حلبجه ـ كردستان عراق
الهام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۸۹/۰۳/۲۷
1
5
اقا ی سونگ ایل کوک یک بازیگر
gff
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۲
5
6
بابا چه خبرتونه چرا اینقدر شلوغش می کنید به نطرتون این فیلم بهتر از فیلم های امریکایی خشن نیست تازه به چی مینازید به یه مشت بازیگر بیخود خودمون؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۵
2
12
توروخدا جومونگ را به ایران دوباره دعوت کنید
m
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۱
0
10
شما اگه اعصابتون از یه جایی خورده چرا سر جومونگ خالی میکنید اون چه گناهی کرده که فیلمای خودمون خوب و پر طرفدار نیست کمی مهربانتر رفتار کنید(مخصوصا اونیایی که میگن جومونگ بازیگر اجنبیه)
نیک سرشت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۳۰
3
0
سلام، نکته مهمی که من دارم این است که ما نباید افسانه ها و اسطوره ها را با موضوعات تاریخی قاطی کنیم، بلکه باید به جای داستانهای افسانه ای و خیالی، موضوعات تاریخی را مدنظر قرار دهیم و با کمک گرفتن از کارشناسان آگاه و دلسوز ( که متاسفانه تعدادشان بسیار اندک است ) و نیز تا جایی که در توان داریم بکوشیم تحریفها و جعلهایی را که به نام تاریخ معرفی می کنند، از واقعیات تاریخی جدا سازیم و تنها بر واقعیتها تکیه کنیم، حتی اگر برخی از این واقعیتها چندان به مذاقمان خوش نیاید. چون از قدیم گفته اند : " حق تلخ است. " نیک بخت، کسی است که واقع نگر و حق طلب است و در حد توانش تلاش می کند که راست و دروغ را از هم بازشناسد و همواره خواهان و پیرو واقعی راستی و پاکی باشد. موفقیت تمامی کسانی را که اینگونه اند، از خدای بی همتا خواستارم.
منتقد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
7
1
حالا مگه کی بود یه ادم چشم بادومی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۱
1
8
سلام خدمت همگی
باور کنید سریال های کره ای بسیار زیبا تر از سریال های ایرانی هستند مثلا همین سریال دونگ یی که باز هم مخاطبان زیادی رو جذب کرد پس مشکلات از ماست که نمی تونیم از فرهنگمون پاسداری کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۲
1
8
از فیلمهای ایرونی که بهتره
007
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۳
6
1
اخر این هم عکس هست که گذاشتید دراین سایت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
به این قشنگی چیه مگه؟
جومونگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۴
1
11
عاشقتونم ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
1
4
اول از همه به اونایی که میگن اگه فیلمای تاریخی خودمون رو بسازیم خیلی پر طرفدار تر میشن باید بگم اگه اینطوریه پس چرا نمیسازن ؟کارگردانای ایرنی که فقط بلدن یه فیلم الکی رو بسازن با کمترین هزینه و بازیگرای ایرانی هم که یه فیلم الکی با بازی بیخودشون بازی میکنن سر اینکه نوشابه زرد بخورن یا سفید یا قاشق غذاشون نباید پلاستیکی باشه با عوامل تولید اون فیلم دعوا میکنن چه برسه به اینکه یه فیلم مثل جومونگ رو بازی کنن اگه این بازیگر این قدر طرفدار داره واقعا حقشه چون واقعا با دل و جونش بازی میکنه به بازیگری عشق میورزه سونگ ایل گوک نه فقط تو ایران توی اکثر کشورها و قاره ها طرفدار داره باور نمیکنین برین سرچ کنین سونگ ایل گوک بهترین و خوشتیپ ترین بازیگره اگه میدونس با اومدنش به ایران بهضی از بی فرهنگا این اراجیفا رو پشت سرش میزنن هیچ وقت پاشو تو ایران نمیذاشت اون اون قدر طرفدار داره که طرفداری ایرانیها رو نخواد و واقعا برای اون دسته افراد که ادعای روشن فکریشون میشه و هیچی حالیشون نیست و فقط حرف الکی میزنن متاسفم سونگ ایل گوک خیلی عاشقتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
8
1
تاریخ پر عظمت ما کجا و افسانه ی احساسی کره ای ها کجا واقعا مردم ما مردمی ...
محمد حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۲
10
2
این جومونگم وقت گیر آورده ها!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
انیتا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۱۶
اگه دوست نداری نیا تو سایتش.خودت وقت گیر اوردی
زهرا صداقت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
1
3
عالی بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۴
6
6
جومونگ رو به شهرستان مرودشت شهرشیراز استان فارس دعوت کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
چشم.حتما....
ابوالحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۲
2
7
خیلی آلی بود و من خیلی دوست دارم که جومونگ 3 و 4 و اگر ادامه داشت در شبکه سه سیما پخش شود . لطفا...لطفا... خواهش میکنم .
سروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۲/۰۶/۰۴
0
8
ممنونم از سایتتون و عکس های ان
فاطمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۳
1
8
اونایی که نسبت به جومونگ حسود هستن لطفادرسایتش نیاین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۲/۰۶/۲۵
1
9
خواهششششش میکنم دوباره ازجومونگ دعوت کنید.ممنون
معصومه جون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۲/۰۷/۱۱
0
9
مرسییییییییییی عالی بود بازم مطلب بذارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۲۲
2
6
خوب بود اما کاش ما هم میتوانستیم از تاریخ ایران بخصوص دوران هخامنشیان و صفویه فیلم درست میکردیم
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۳
2
7
هر کی بامن موافقه که باید همه ی بازیگراش را دعوت کنن بزنن لایک مثبت را مخصوصا سوسانو را باید دعوت کنند
saeedsd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۱۴
0
1
سته که مامردان زیادی توتاریخ کشورمون داریم که اگه فیلمشون ساخته بشه( خندم گرفت)شایدبیشترازجومونگ هوادارپیداکنه،ولی چه فایده وقتی عرضه فیلم سازی نداریم،مردم همیشه دنبال قهرمان داستان هستن جومونگ بهترین شخصیتو داره من خودم عاشقشم،کارگردان وبازیگرای ماازاول بازیگری توایران توفیلما همش دنبال عشق وعاشقی وازدواج بودن این شده داستان ثابت همه فیلما.اون ادمایی م که میگن کیوداریم کیوداریم وقتی نمیتونیم فیلمشونو بسازیم زیب دهنشونو بکشن وحرف مفتم نزنن.ممنون
melisa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۲۵
0
5
قضاوت برخی افراد اشتباهه...! جنگ و کشتار از زمانی که بشر آفریده شد در همه زمان ها و در همه حکومت ها و سرزمینها بوده تا الان..... حتی در زمان کوروش و اسکندر مقدونی اصلا ربطی به سریال جومونگ نداره... انسان در هر شرایطی از خودش دفاع میکنه و برای رسیدن به آرمانهاش تلاش میکنه مبارزه میکنه. سلسله گوگوریو و فردی به نام جومونگ که بنیان گذار این سلسله بوده واقعیت داشته همزمان با سلسله هخامنشی بوده. حسادت برخی از افراده که واقعا نمیتونن همانند کشور کره که الان از پیشرفته ترین کشور دنیاست باشند. کاش ایران هم بتونه در صنعت و فرهنگ همانند کره جنوبی باشه. شخصیت های تاریخی ما جای خود داره. فرهنگ مال زمان کوروش بود نه الان!!!!!!!
سویا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۲۳
1
8
من عاشق جومونگم واقعاعالیه
davood
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۱
1
7
واقعا سریال جومونگ عالی بود.دمش گرم سونگ ایل گوک.خیلی قشنگ بازی کرده.انشاالله هرکجا که هست موفق باشه.
محمد حسین پیشگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۶
2
9
من یکی از هوا داران پر و پا قرص سونگ ایل گوک هستم وبه او علاقه زیادی دارم
برنيا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
1
10
خود من سريال افسانه جومونگ را خيلي دوست دارم ومن ارزو دارم كه روزي كساني را كه به جايه بانو سوسانو يوها وسويا بازي ك رده اند وهمچنين اقاي سانگ را از نزديك ببينم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۳۹۲/۱۰/۱۸
4
10
حالا اگه دلت از جاي ديگه اي پرره چرا سر اين بد بخت خالي ميكنه مگه چيه حسوديت مي شه كه ايران چنين بازيگري نداره؟ تازه اگه ميدونستم من هم به استقبالش مي رفتم! حيف شد نديديمش
نیلیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
0
0
قربونت برم من کاش از نزدیک میدیدمت من،فقط طرفدار تو هم از کس دیگه ای خوشم نمیاد تو بهترینی
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: