کد خبر:۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۸۷ - ۰۶:۵۶
تعداد بازدید: 1729
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
کارآگاهان با کشف چند سرنخ احتمال دادند
رقابت عشقي دو زن، انگيزه جنايت در خانه مجردي
سرنخ کشف شده از جنايت در خانه مجردي فرضيه قتل مرد جوان به خاطر رقابت عشقي را به قوي ترين گزينه موجود تبديل کرد.
جسد شهرام 31 ساله ساعت دو بامداد دوشنبه در خانه مجردي اش پيدا و مشخص شد حدود سه روز از مرگ اين جوان که مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است، مي گذرد و وي به دست يک مهمان کشته شده چرا که ظرف ميوه و وسايل پذيرايي هنوز روي ميز سرسراي خانه باقي مانده بود. در همان بدو تحقيقات چند مظنون دستگير شدند اما هيچ مدرکي که اثبات کننده نقش آنها در جنايت باشد به دست نيامد. کارآگاهان در ادامه با کنکاش در زندگي خصوصي مقتول متوجه شدند او با زني به نام ياسمن رابطه داشته است. به اين ترتيب اين زن 30 ساله به عنوان مظنون بازداشت شد. او در بازجويي ها به شرح روابطش با شهرام پرداخت اما اتهام قتل را رد کرد. وي گفت؛ زماني که دختري 18 ساله بودم با شهرام آشنا و به وي علاقه مند شدم. از آنجا که هر دو مصمم به ازدواج بوديم مراسم نامزدي برگزار کرديم ولي چندي بعد اختلافاتي بين ما به وجود آمد که سبب شد به رابطه مان خاتمه دهيم. پس از آن من با مردي به نام کاظم ازدواج کردم و ديگر خبري از شهرام نداشتم اما زندگي مشترک ما يک سال بيشتر دوام نياورد و در پي شدت گرفتن اختلافات، من و شوهرم از يکديگر جدا شديم. بعد از طلاق بود که دوباره به سراغ شهرام رفتم و عشق قديمي بار ديگر زنده شد.

ياسمن افزود؛ آن زمان شهرام معتاد شده بود و قطعاً نمي توانستم با او ازدواج کنم به همين سبب اول کمکش کردم تا خودش را از مواد مخدر دور کند. پس از اينکه زندگي وي سر و سامان گرفت با هم نامزد کرديم و اين بار اميدوار بوديم بدون هيچ مشکلي زندگي مشترک مان را آغاز کنيم ولي پيش بيني ها نادرست از آب در آمد و بار ديگر بروز اختلاف سبب شد تصميم بگيرم براي هميشه شهرام را فراموش کنم. حلقه نامزدي ام را پس دادم و از او خواستم ديگر هرگز سراغي از من نگيرد. مدتي در قهر و دوري گذشت تا اينکه شهرام تلاشش را براي راضي کردن من به بازگشت آغاز کرد و سرانجام توانست مرا مجاب کند اختلافات قديمي را ناديده بگيرم. رابطه من و مرد مورد علاقه ام بار ديگر از سر گرفته شد. ما روز پنجشنبه با هم بوديم و او جمعه صبح براي انجام کاري از من جدا شد اما قرار بود بعدازظهر همان روز با من تماس بگيرد و قرار بگذارد. وقتي خبري از شهرام نشد من به او تلفن زدم اما موبايلش را جواب نداد و من ديگر پيگير موضوع نشدم تا اينکه روز سه شنبه فهميدم او را کشته اند.پس از ادعاهاي ياسمن ماموران بار ديگر به قتلگاه رفتند و در آنجا چند قطعه عکس پاره شده از مظنون و مقتول پيدا کردند. کشف اين عکس ها فرضيه وجود انگيزه عاطفي در قتل شهرام را پررنگ کرد و از آنجا که ياسمن از روز جمعه تا زمان دستگيري هيچ گاه به پليس مراجعه نکرده و حتي غيبت او را اطلاع نداده بود ظن کارآگاهان به اين زن 30ساله بيش از پيش برانگيخته شد. ياسمن وقتي احساس کرد شواهد و مدارک او را به سوي يک بن بست هدايت مي کنند در دور دوم بازجويي ها بخش ديگري از داستان زندگي اش را بازگو کرد و گفت؛ مدتي از طلاق گذشته بود و من با شهرام رابطه داشتم که شوهرم نزد من آمد و تقاضا کرد دوباره با هم زندگي کنيم. کاظم از جدايي پشيمان شده بود و اصرار زيادي براي ازدواج مجدد با من داشت و اين در حالي بود که وي مي دانست من به شهرام علاقه مند هستم. از سويي ديگر، شهرام نيز با دختري به نام راحله دوست بود. راحله به شهرام وابستگي عاطفي داشت و وقتي از حضور من در زندگي پسر مورد علاقه ام مطلع شد، چندين بار پيامک هاي تهديدآميز برايم فرستاد و از من خواست شهرام را رها کنم.

در پي اعترافات تازه ياسمن پليس انگيزه رقابت عشقي را در اين قتل قريب به واقع تشخيص داد اما در برابر يک دو راهي قرار گرفت و اين سوال بي پاسخ ماند که آيا راحله در پي رقابت با ياسمن و پس از ناتواني در تصاحب عشق شهرام او را کشته يا اينکه رقابت عشقي ميان مقتول و کاظم باعث وقوع اين جنايت شده است. اکنون پليس در حال بررسي پيامک هايي است که ياسمن ادعا مي کند راحله براي او فرستاده است. همچنين در تحقيقات همزمان تلاش براي بازداشت کاظم و راحله آغاز شده تا مشخص شود کدام يک از آن دو از سر کينه مرتکب قتل شده و با پاره کردن عکس هاي مشترک ياسمن و شهرام ردپايش را در قتلگاه برجا گذاشته است.منبع:اعتماد
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: