کد خبر:۷۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲
تعداد بازدید: 26966
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
حسین طلا
تماشای بازی تیم ملی توسط مسئولان جای خوشحالی دارد
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر همه ما وقت عکس انداختن از خودمان را داشتیم مطمئنم که همه ما همین گونه بودیم.

حسین طلا، نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با این که زیاد اهل فوتبال نبود، بازی ایران و نیجریه را یک بازی تدافعی و تهاجمی دانست.

وی در پاسخ به این سوال که ایران در جام جهانی چگونه ظاهر شد، افزود: بازی ایران در مقابل نیجریه یک بازی کاملا تدافعی بود و بیشتر موفقیت ما در نیمه دوم قابل تحسین بود.
 
طلا همچنین بازتاب پوشیدن لباس ورزشی توسط شخص رئیس جمهور را قابل امیدواری دانست و گفت: اگر همه ما وقت عکس انداختن از خودمان را داشتیم مطمئنم که همه ما همین گونه بودیم. تماشای این بازی در اوقات فراغت توسط مسئولان ملی جای خوشحالی و عرق ملی و حساسیت ملی خواهد داشت.

در پایان با پاسخ به این سوال که چطور بازی ایران و آرژانتین را پیش بینی می کند، گفت: همه ما علاقه داریم که کشورمان صدرنشین باشد ولی کمی نگرانیم. با این حال امیدواریم که به مرحله بعد صعود کنیم. مشکل ما در ورزش و به ویژه فوتبال مشکل مدیریتی است و اینکه حاشیه های ورزش بسیار زیاد است. ما نیاز به بازتعریف مجدد داریم و تنها با علاقه نمی توان ادامه داد.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: