برخورد هیجانی با کودک‌فروشی
رکوردشکنی ظریف و کری از 1919 و ناشنیده ها
ایران و 1+5 بر سر «راه‌حل‌ها» به تفاهم رسیدند
«وایبر» و «واتس آپ» چقدر امنیت دارند؟
فریب تبلیغات چاقی و لاغری در ماهواره ها را نخورید
شیوع بیماری‌های قلبی در افراد زير 40 سال رو به افزایش است
وقتی کتاب کارت ویزیت می‌شود!
قصد داعش برای حذف برخی از آیات قرآن!
داعش دانشگاه موصل را تفکیک جنسیتی کرد
پول شرکت اپل از پارو بالا می‌رود
کد خبر:۷۴۹۷
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۲
تعداد بازدید: 23792
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مردان 30 سال به بالا متقاضی جراحی های زیبایی و جوانسازی هستند
مراجعان جراحی های زيبايی بينی اغلب بين 18 تا 25 سال و مردان متقاضی جراحی های زيبايی و جوان سازی صورت از سنين 30 سال به بالا هستند
ریيس انجمن تحقيقات راينولوژی ايران با اشاره به افزايش گرايش مردان ايرانی به اعمال زيبايی و جوان سازی گفت: مراجعان جراحی های زيبايی بينی اغلب بين 18 تا 25 سال و مردان متقاضی جراحی های زيبايی و جوان سازی صورت از سنين 30 سال به بالا هستند.

به گزارش خبرگزاری دانا، دکتر محسن نراقی رییس انجمن تحقیقات راینولوژی ایران به ابتکار گفت: با وجود افزايش گرايش مردان به اعمال زيبايی همچنان تعداد زنان متقاضی اين قبيل اعمال بسيار بيشتر از مردان است و جراحي‌های پلک، چانه، کشيدن پوست صورت، ليپوساکشن صورت و تزريق بوتاکس و فيلرها بيشترين آمار اعمال زيبايي به روش جراحي و غيرجراحي را تشکيل می دهند.

وی تاکيد کرد: برخلاف تصور عموم که جراحی پلاستيک را تنها برای زيبايی می دانند، اين دسته از جراحی ها علاوه بر زيبايي در ترميم صورت نيز کاربرد دارند. افرادی که در اثر سانحه يا تصادف، سوختگي، ناهنجاری های مادرزادی مانند شکاف لب و کام و يا ضايعات ناشي از تومورهای سرطانی در صورت دچار مشکل شده اند نيز از طريق جراحی های ترميمی پلاستيک صورت درمان مي‌شوند.

نراقي با اشاره به پيشرفت های ايران در حوزه راينولوژی و جراحی پلاستيک صورت طی دو دهه گذشته در خصوص امکان انجام جراحی های پيچيده پيوند صورت در کشور گفت: چند سالی است که پيوند صورت در برخی کشورها آغاز شده ولی از آنجا که تجربه کار تيمی که لازمه جراحی هايی مثل پيوند صورت است در کشور ما چندان وجود دارد امکان انجام اين جراحی در کشور فراهم نشده است.

وی در عين حال از انجام تحقيقات در اين حوزه و اعلام آمادگی تعدادی از جراحان ايراني مقيم داخل و خارج کشور برای مشارکت داوطلبانه در اعمال پيوند صورت خبر داد و ابراز اميدواری کرد که با حمايت وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی امکانات لازم برای اين قبيل اعمال از نظر تخصصی و تجهيراتی در کشور فراهم شود.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: