کد خبر:۷۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۴
تعداد بازدید: 12126
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پیش بینی‌ جادوگران آمریکای لاتین برای سال ۲۰۱۴
برخی از جادوگران پرویی‌ در آستانه آغاز سال نو میلادی در کنار ساحلی جمع شده و به پیش بینی درباره سال ۲۰۱۴ پرداختند.
به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه خبری اسپانیایی زبان«ال اونیورسال»؛ روز گذشته برخی از جادوگران پرویی در یکی از سواحل لیما، پایتخت این کشور تجمع کرده و پیش بینی برای سال 2014 میلادی پرداختند.

این جادوگران پیش بینی هایی در مورد پایان جهان، نتایج جام جهانی، تنش های میان پرو و شیلی و قانون مهاجرت به آمریکا انجام داده اند.
این جادوگران پیش بینی کرده‌اند که باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا قانون مهاجرت به آمریکا را تصویب می‌کند. این گروه همچنین پیش بینی کرده اند که اکثر مقامات آمریکایی با تصویب این قانون خوشحال اما برخی دیگر از تصویب این قانون ناراضی  خواهند بود.

این گروه پیش بینی کرده اند که مناقشات دریایی میان شیلی و پرو به پایان می رسد.
این جادوگران همچنین به پیش‌بینی برای نتایج مسابقات جام جهانی پرداخته اند اما در خصوص پیروز نهایی این مسابقات به اجماع نرسیده اند. مطابق با اظهارات آن ها یکی از سه کشور برزیل، آلمان و یا آرژانتین پیروز جام جهانی می شود. مطابق با اظهارت آن‌ها سال 2014 به معنای پایان جهان می‌باشد.

برخی دیگر از جادوگران منطقه آمریکای لاتین پیش بینی کرده اند که فیدل کاسترو، رهبر انقلاب کوبا نیز در سال 2014 فوت خواهد کرد.
در سال 2012 نیز این گروه پیش بینی کرده بودند که اوباما در انتخابات ریاست جمهوری رقیب خود، میت رامنی را شکست خواهد داد و مجدداَ رئیس جمهور آمریکا می شود.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: