کد خبر:۷۳۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۲ - ۰۷:۵۶
تعداد بازدید: 5785
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نکته جالب در انتصاب‌های جدید مدیران بانکی
در انتصاب‌های جدید مدیران بانکی جابه‌جایی مدیران ارشد بانکها از بانکی به بانکی دیگر است به طوری‌که مدیران بانک‌ها فقط از یک بانک به بانک دیگر نقل مکان می کنند و این تغییرات حتی در سطح رئیس کلی بانک مرکزی هم مشهود بود
با حکم وزیر اقتصاد، علی اشرف افخمی مدیرعامل بانک صنعت ومعدن شد. به گزارش مهر، طی حکمی از سوی علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، علی اشرف افخمی به سمت مدیرعاملی بانک صنعت و معدن منصوب شد. افخمی پیش از این رئیس هیئت مدیره بانک کارآفرین بود.
 
در سابقه اجرایی وی پست‌هایی چون رییس هیات مدیره گروه توسعه اقتصادی تدبیر، نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری البرز، عضویت در هیات مدیره سرمایه گذاری شاهد، عضویت در هیات مدیره پتروشیمی باختر و رییس هیات مدیره پتروشیمی قائد بصیر مشاهده می‌شود.
 
پیش از این، قربان دانیالی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت ومعدن بود.
 
از بانک صادرات هم خبر می رسد دانیالی رئیس هیات مدیره این بانک جایگزین محمدرضا عرفانی شده است.
 
پیش از این، مدیران عامل سه بانک دولتی ملی، مسکن و سپه تغییر کردند و با حکم وزیر اقتصاد ، عبدالناصر همتی که پیش از آن مدیرعامل بانک سینا بود به بزرگترین بانک دولتی ایران نقل مکان کرد و جای خود را به کوروش پرویزیان عضو شورای عالی پول و اعتبار داد.
 
پس از آن، طی مراسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل بانک مسکن تغییر و محمد هاشم بت شکن از بانک اقتصاد نوین به بانک مسکن کوچ کرد.
 
در ادامه تغییرات مدیران بانکی سید کامل تقوی نژاد با صدور حکمی از سوی علی طیب نیا مدیرعامل بانک سپه شد و رامین پاشایی فام جای خود را به وی داد و با حکم وزیر امور اقتصادی ودارایی مدیریت عاملی بانک ایران و اروپا را بر عهده گرفت.
 
تنها مدیرعامل بانک دولتی که پس از روی کار آمدن دولت یازدهم تغییر نکرده، محمد طالبی مدیرعامل بانک کشاورزی است، وی در این باره به خبرنگاران گفته است: راجع به اينکه من در بانک کشاورزي باشم يا نباشم، فرد ديگري تصميم گير خواهد بود و من خبر ندارم.
 
نکته جالب در انتصاب‌های جدید مدیران بانکی جابه‌جایی مدیران ارشد بانکها از بانکی به بانکی دیگر است به طوری‌که مدیران بانک‌ها فقط از یک بانک به بانک دیگر نقل مکان می کنند و این تغییرات حتی در سطح رئیس کلی بانک مرکزی هم مشهود بود و ولی الله سیف از بانک کارآفرین به بانک مرکزی رفت.
برچسب ها: مدیران بانکی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: