کد خبر:۷۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۶:۳۵
تعداد بازدید: 6679
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بیکاری در صدر عوامل طلاق
بحث رقابت ناسالم از جمله مشکلات دیگر طلاق در جامعه است زیرا هزینه های بالا و دخالت های بی جا می تواند مانع ازدواج آسان شود
 عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: قبل از شروع زندگی باید مهارت های لازم زندگی به جوانان داده شود تا با روبرو شدن مشکلات زندگی دچار شکست نشوند.
محمد اسماعیل سعیدی در گفت و گو با پانا درباره مهم ترین عوامل ایجاد طلاق، گفت: قبل از شروع زندگی باید مهارت های لازم زندگی به جوانان داده شود تا با روبرو شدن مشکلات زندگی دچار شکست نشوند.

وی افزود: آموزش هایی که در برخی رسانه های مختلف داده می شود، منحرف بوده و می تواند از مشکلات طلاق در جامعه باشد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مشکل دیگر ایجاد طلاق در جامعه مهارت نداشتن جوانان در مسایل زندگی است، در نتیجه نمی توانند فرمان زندگی را در دست گیرند.

وی با اشاره به اینکه مشکل دیگر طلاق ها موضوع بیکاری است، تصریح کرد: یکی از اساسی ترین مشکل، بیکاری است. بسیاری از جوانان با شروع خوب آغاز کرده و بعد در نحوه اداره کردن آن دچار مشکل خواهند شد.

سعیدی اذعان داشت: بحث رقابت ناسالم از جمله مشکلات دیگر طلاق در جامعه است زیرا هزینه های بالا و دخالت های بی جا می تواند مانع ازدواج آسان شود.

وی یادآور شد: مشکل وام های ازدواج از سایت هایی است که جوانان را منتظر نگه داشته تا وام را به آن ها بدهند، این مشکل از کم لطفی مسئولان به خصوص شبکه بانکی است.
برچسب ها: بيكاري ، طلاق
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: