کد خبر:۷۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۲ - ۰۴:۴۹
تعداد بازدید: 5121
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تعیین ساعات جدید آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی
در جلسه هیات دولت ساعات جدید آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک‌ها و واحدهای نظامی به تصویب رسید.
در جلسه امروز هیات دولت ساعات جدید آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک‌ها و واحدهای نظامی به تصویب رسید.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در جلسه امروز (یکشنبه) هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، ساعات جدید آغاز به کار دستگاه های اجرایی، سازمان ها و مراکز آموزشی و خدمات درمانی، بانک ها و واحدهای نظامی به تصویب اعضای دولت رسید.
 
بر این اساس و با موافقت هیات دولت، ساعات آغاز به کار دستگاههای اجرایی و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و بخش های آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساعت 8 صبح، مدارس ساعت 7:15 تا 7:45 صبح، بانک ها ساعت 7:30 صبح و واحدهای نظامی در ساعت 6:30 تا 7 صبح تعیین شده است.
 
اعضای هیات دولت همچنین در این جلسه با افزایش سرمایه جمهوری اسلامی ایران در بانک توسعه اسلامی موافقت کردند.
 
علاوه بر این هیات وزیران با عضویت وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و کشور در شورای عالی اداری و عضویت وزرای آموزش و پرورش و صنعت، معدن و تجارت در شورای حقوق و دستمزد موافقت نمود.
 
در این جلسه گزارش محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه گزارشی از برنامه های سفر هیات دیپلماتیک جمهوری اسلامی ایران به مقر سازمان ملل متحد ارائه کردد و اعضای دولت نیز از خدمات ارزنده وی در جریان این سفر تقدیر و تشکر کردند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: