کد خبر:۷۳۶۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۰
تعداد بازدید: 5587
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
احتمال برگزاری دیدار ایران و آمریکا
رئیس فدراسیون فوتبال از احتمال برگزاری دیدار دوستانه میان ایران و آمریکا خبر داد.

رئیس فدراسیون فوتبال از احتمال برگزاری دیدار دوستانه میان ایران و آمریکا خبر داد.
 به گزارش برنا، علی کفاشیان پیرامون بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران گفت: مساله خاصی وجود نداشت و تنها کمی تاخیر در پرداخت‌ها برای این مربی پیش آمده بود که آن هم انجام شد و مشکلی وجود ندارد. کی‌روش کار خود را با قدرت آغاز خواهد کرد و اردوی تیم ملی هم از هفته آینده تشکیل خواهد شد.

وی درباره مرخصی‌های کی‌روش نیز گفت: بخشی از این سفر 25 روزه مرخصی بود و بخش دیگری از آن برای رایزنی در مورد سفر تیم ایران به برزیل برای جام جهانی، پیگیری وضعیت بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا و هماهنگی اردویی است که کی‌روش قصد دارد پیش از سفر تیم ایران به برزیل در اروپا برگزار کند.  کی‌روش هنوز برای بازی دوستانه تیم ملی تصمیم نگرفته است. برخی کشورها آمادگی خود را اعلام کرده بودند اما این مربی موافق بازی با آنها نبود. منتظر نشست روز شنبه با این مربی هستیم تا برنامه‌های تدارکاتی تیم ملی هماهنگ شود.

کفاشیان درخصوص دیدار ایران و آمریکا اظهار داشت: پیش از این برای بازی ایران و آمریکا رایزنی شده بود اما به دلیل مشکلاتی این بازی لغو شده بود. با این حال این بار، هم از آن طرف ابراز تمایل شده و هم کی‌روش موافق این بازی است. بحث برگزاری یک تورنمنت چهارجانبه در آمریکا وجود دارد.  از سوی دیگر با توجه به قطعی شدن حضور آمریکا در جام جهانی بحثی هم در مورد انجام بازی رفت و برگشت میان دو کشور وجود دارد که احتمال آن بسیار زیاد است و ما مکاتبات خود را از هفته آینده برای این بازی آغاز خواهیم کرد.

وی درباره انتخاب اسپانسر تیم ملی گفت: خوشبختانه بعد از 5 سال توانستیم برای تیم ملی اسپانسر پیدا کنیم که یک شرکت خودرویی است و نمایندگی خودروهای خارجی در ایران را برعهده دارد و فردا معرفی خواهد شد. مبلغ مورد توافق با این اسپانسر بسیار مبلغ قابل توجهی است.

کفاشیان درباره پرونده شکایت باشگاه پرسپولیس و بحث داوری لیگ برتر تاکید کرد: اینگونه پرونده‌ها باید دقیق بررسی شود و تصمیم‌گیری و ارائه مدارک زمان‌بر خواهد بود. باید به گونه‌ای پرونده بررسی شود که حق هیچ‌کس پایمال نشود. علیپور و دوستانش در این باره جلسه‌ای داشتند و قطعا با دقت اسناد و مدارک بررسی شده و تصمیم جدی گرفته خواهد شد.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: