کد خبر:۷۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۳
تعداد بازدید: 5454
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
برگي ديگر از رسوايي پليس آمريکا؛
تجاوز وحشيانه مرد 50 ساله به عروسش
به گزارش پلیس معاون کلانتر يکي از شهرهاي ايالت متحده آمريکا پس از ضرب و شتم پسرش به دلیل تجاوز جنسی به همسرش توسط پلیس دستگیر شد
به گزارش پلیس معاون کلانتر يکي از شهرهاي ايالت متحده آمريکا پس از ضرب و شتم پسرش به دلیل تجاوز جنسی به همسرش توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از رویترز در پی استفاده بیش از حد مشروبات الکلی توسط معاون کلانتر يکي از شهرهاي ایالت یوتا واقع در ایالت متحده آمریکا کنترل رفتار خود را از دست داده و پس از ضرب و شتم و تهدید با اسلحه همسر پسرش را مورد تجاوز جنسی قرار داد.

به گزارش این خبرنگاری پس از بازگشت تیموتی جان بریور تنها پسر کلانتر شهر به منظور رفتن به ماهیگیری به دنبال همسر خود وارد اتاقش می شود که به صحنه ای فجیح روبرو می شود.

پس از ضرب و شتم پدر خود که وی را از اقدام وجيح خود غافلگیر کرده بود پدرش از وي به دلیل تهمت ناروا زدن در اداره پلیس شکایت کرد. هنگامی که پسر در مقابل بازرس پرونده قرار گرفت حرفی برای زدن نداشت و اظهارات پدرش را پذیرفت.

اما در نهايت حضور خبرنگاران هنگام نزاع پدر و پسر در مقابل اداره پلیس بعد از دستگیری تیموتی مانع از کتمان حقیقت از سوی معاون کلانتر شد و برگی دیگر از رسوایی پلیس ایالتی آمریکا را رقم زد.


 

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: