کد خبر:۷۲۶۸
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
تعداد بازدید: 5280
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
در گردشگری عقب مانده‌ایم
در عرصه گردشگری نتوانستیم در حد و به میزان استعدادها و توانایی های کشور پیشرفت و فعالیت کنیم

داریوش اسماعیلی گفت: در تمام ابعاد گردشگری عقب هستیم و این عقب‌ماندگی نه‌تنها درزمینه گردشگری در رمضان، بلکه در تمامی حوزه‌ها دیده می‌شود.

داریوش اسماعیلی نماینده مردم فارس، سروستان، کوار و خرامه در گفت‌و‌گو با برنا گفت: گردشگری یکی از حوزه‌هایی است که می‌تواند درآمدزا باشد و برای افراد جامعه اشتغال ایجاد کند.

وی تصریح کرد: توجه به مقوله گردشگری سبب می‌شود تا جاذبه‌های تاریخی و تفریحی کشورمان به جهانیان معرفی شود اما متاسفانه کارهای لازم در این عرصه صورت نگرفته است.

اسماعیلی تاکید کرد: در تمام ابعاد گردشگری عقب هستیم و این عقب ماندگی نه تنها در زمینه گردشگری در رمضان بلکه در تمامی حوزه‌های گردشگری اقدامات و کارهای مفید و ارزنده ای انجام نگرفته است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای آشنایی ملت ها و اقوام دیگر با رسوم و آداب و سنت‌های دینی و مذهب ما است و این امر در سایه ورود گرشگران تحقق می‌یابد.

اسماعیلی عنوان‌کرد: امیدواریم در دولت جدید اتفاقات و تغییر و تحول جدی و موثری در حوزه گردشگری انجام شود.

وی اضافه کرد: در عرصه گردشگری نتوانستیم در حد و به میزان استعدادها و توانایی های کشور پیشرفت و فعالیت کنیم.

اسماعیلی نماینده مردم فارس، سروستان، کوار و خرامه در پایان گفت: با طرح وزارت گردشگری موافق هستم چرا که اجرای این طرح موجب موفقیت‌های بسیار و چشمگیری در عرصه گردشگری می‌شود.

برچسب ها: گردشگری ، رمضان
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: