کد خبر:۷۲۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۴
تعداد بازدید: 5280
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نظر يك كارگردان در مورد علت موفقیت سریال‌های ماهواره‌ای
می توانیم با کم کردن ممیزی ها و پرداخت به مباحثی از این دست در چهار چوب و قوانین خودمان مخاطب را بار دیگر به تلویزیون بازگردانیم شک نداشته باشیم
پوران درخشنده گفت: مباحثی نظیر دعواهای مادر شوهر عروس یا حسادت و چشم هم چشمی باردرام دارد و مخاطب را به خود جذب می‌کند.
 پوران درخشنده در گفت‌وگو با برنا، در مورد علت موفقیت سریال‌های ماهواره‌ای در ایران گفت: بی‌شک بخشی از موفقیت این سریال‌ها به خاطر سوژه‌ای است که این آثار برای کارهای خودشان انتخاب می‌کنند. اکثر این آثار به مسائلی می‌پردازند که در میان بسیاری از خانواده‌ها رایج است و آن‌ها بدون هیچ خط قرمزی به آن می‌پردازند.

او اضافه کرد: بسیاری از این سریال‌ها به مباحثی نظیر دعواهای مادر شوهر عروس یا حسادت و چشم هم چشمی و روابط چندگانه و خیانت می‌پردازند، خب طبیعی است که این قصه‌ها باردرام دارد و مخاطب را به خود جذب می‌کند.
 
وی اضافه کرد: در حالی که بسیاری از این آثار بعد از گذشت مدتی به نوعی تکرار می‌رسند و برای مخاطب دیگر جذابیت روزهای ابتدایی را ندارد. از طرفی مضمون این آثار معمولا به لحاظ اخلاقی در تعارض با جامعه ما است.

کارگردان « هیس ...» در پایان تصریح کرد: در حالی که می توانیم با کم کردن ممیزی ها و پرداخت به مباحثی از این دست در چهار چوب و قوانین خودمان مخاطب را بار دیگر به تلویزیون بازگردانیم شک نداشته باشیم اگر ما اثر خوبی را در این وادی بسازیم به خوبی می توانیم مخاطبان را با خود همراه کنیم.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: