کد خبر:۷۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۴۷
تعداد بازدید: 3319
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بیشتر پزشک‌ها آی‌فون و آی‌پد دست می‌گیرند
تحقیقات نشان داده اکثر پزشکان در آمریکا گوشی‌ آی‌فون یا تبلت آی‌پد برای دسترسی به پرونده بیماران‌شان را به پرونده‌های کاغذی ترجیح می‌دهند

تحقیقات نشان داده اکثر پزشکان در آمریکا گوشی‌ آی‌فون یا تبلت آی‌پد برای دسترسی به پرونده بیماران‌شان را به پرونده‌های کاغذی ترجیح می‌دهند.

به گزارش موبنا، در تحقیقاتی که به تازگی انجام شده، بسیاری از پزشکان آمریکایی ترجیح می‌دهند اطلاعات مربوط به بیماران‌شان را در گوشی آی‌فون یا تبلت آی‌پد خود نگه‌داری ‌کنند.
گزارش‌ها حاکی است اکثر پزشکان به برنامه‌ها و نرم افزارهای مرتبط با بهداشت و سلامت علاقه دارند و 83 درصد بیماران دوست دارند برنامه‌های مرتبط با سرویس‌های سلامتی روی گوشی خود داشته باشند.
این افراد می‌گویند، آی‌فون و آی‌پد به آنها کمک می‌کند که به اطلاعات سریع‌تر دسترسی داشته باشند و سالانه مقدار زیادی در هزینه‌های خود با استفاده از دستگاه‌های آی‌فون و آی‌پد صرفه‌جویی می‌کنند.
59 درصد پزشکان خارج از مطب با استفاده از آی‌پد کارهای خود را انجام می‌دهند و 68 درصد آنها گوشی آی‌فون را به سایر گوشی‌های هوشمند با پلات‌فورم‌های دیگر همچون آندروید ترجیح می‌دهند.
بر این اساس 71 درصد آنها می‌گویند، دسترسی به پرونده بیماران با استفاده از نمایشگرهای لمسی محصولات اپل نسبت به فرم کاغذی و رایانه‌های قدیمی سریع‌تر و ساده‌تر است.
بسیاری از پزشکان هم اعلام کرده‌اند که از روش‌های کاغذی به استفاده از آی‌پد روی می‌آورند.
در حالی که استفاده از گوشی‌های هوشمند با نمایشگر لمسی کار پزشکان را سخت‌تر می‌کند 89 درصد افراد از این گوشی‌ها استفاده می‌کنند.

برچسب ها: پزشكان ، آي فون ، آي پد
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: