کد خبر:۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۸۷ - ۲۰:۰۶
تعداد بازدید: 1167
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
براي نخستين بار در كشور صورت گرفت:
آموزش زبان از طريق تلفن همراه
به منظور گسترش آموزش زبان در كشور، يك موسسه داخلي اقدام به طراحي و آماده سازي نرم افزاري كرده است كه بر روي تلفن‌هاي همراه قابل استفاده بوده و فراگيري زبان را براي علاقه‌منداني كه زمان كافي براي يادگيري زبان به صورت سنتي در كلاس‌هاي درس را ندارند امكانپذير مي‌كند.
به نقل از كانون زبان ايران، تلفن همراه تنها وسيله‌اي است كه در اكثر اوقات در دسترس بوده و مي‌تواند اوقات فراغت افراد را به نحو مؤثري پركند. اين نرم افزار ILI SKILLS نام دارد.

اولين سري از اين مجموعه شامل دو كتاب سطح آموزشي Basic كانون زبان ايران آماده شده و در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. كتاب‌هاي ساير سطوح كانون زبان ايران نيز به زودي آماده خواهند شد تا علاقه‌مندان به يادگيري زبان بتوانند آموزش هاي لازم را دريافت كنند.

اين نرم افزار داراي قابليت‌هاي ويژه‌اي است چون امكان ضبط صداي كاربر و شنيدن آن، امكان مشاهده تصاوير، امكان مشاهده معناي فارسي كلمات، امكان پاسخ به تمرينات و مشاهده پاسخ‌هاي صحيح، امكان انجام تمرينات شنيداري و امكان شنيدن صداي كلمات و جملات در بخش است.

اين نرم افزار در حال حاضر بر روي بيش از 50 مدل ازتلفن‌هاي همراه قابل استفاده مي‌باشد كه بر اين تعداد در آينده نزديك افزوده خواهد شد.

اين نرم افزار از طريق رايانه بر روي خط تلفن همراه نصب مي شود و پس از نصب كاربر مي‌تواند با ارسال كد فعال سازي از طريق sms كليه بخش‌هاي برنامه را فعال كند.

ILI SKILLS به معني ( iran languge institute symbian-keyed interactive language learnin software) است.منبع:فارس
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: