کد خبر:۷۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷
تعداد بازدید: 3980
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
منطقه يک اوج قيمت، منطقه 15 سقوط قيمت‌ها
گرانترين و ارزانترين خانه‌هاي تهران کجاست؟
منطقه يک تهران بيشترين رشد قيمتي در بخش مسکن داشته است، گفت: منطقه 15 تهران کمترين و منطقه 22 رشد متوسط رو به بالايي از نظر قيمتي داشته است
رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري گفت: منطقه يک تهران بيشترين قيمت ها و منطقه 15 کمترين رشد قيمت مسکن را از اول امسال داشته اند.

مصطفي قلي خسروي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با بيان اينکه منطقه يک تهران بيشترين رشد قيمتي در بخش مسکن داشته است، گفت: منطقه 15 تهران کمترين و منطقه 22 رشد متوسط رو به بالايي از نظر قيمتي داشته است.

وي ادامه داد: ايجاد درياچه در منطقه 22، رونق خريد و فروش مسکن را در اين منطقه ايجاد کرده است.

رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري، در ادامه تصريح کرد: قيمت ها در منطقه 22 از حد معمول تجاوز کرده و از شاخص تورم گذشته است.

خسروي با اشاره به اينکه قيمت هاي مسکن در منطقه يک تهران بسيار تاثربرانگيز است، افزود: خريد و فروش مسکن در اين منطقه به صورت اقساطي انجام مي شود که همين امر موجب افزايش قيمت ها در منطقه يک شده است.

وي در ادامه يادآور شد: خريد و فروش به صورت توافقي و اقساطي مسکن در منطقه يک، ملاک قيمتي براي ما محسوب نمي شود.

خسروي با اشاره به اينکه بافت فرسوده در منطقه 15 بسيار فعاليت خوبي داشته است، افزود: نوسازي بافت هاي فرسوده در اين منطقه موجب کاهش رشد قيمتي در منطقه 15 شده است.

رئيس اتحاديه مشاوران املاک کشوري، در ادامه خاطرنشان کرد: کاهش قيمتي در چند ماه آينده داريم و 20 درصد رشد قيمتي کاذب در حال حاضر وجود دارد

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: