کد خبر:۶۹۶۸
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۸
تعداد بازدید: 2366
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تعرفه‌ خدمات پستی به میزان 70 درصد قیمت تمام شده سال 89 رسيد
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اجازه داد، تا امسال تعرفه‌های خدمات پستی را به میزان 70 درصد قیمت تمام شده سال 89 برساند
رگولاتوری به شرکت پست اجازه داد، تعرفه‌ خدمات پستی را به 70 درصد قیمت تمام شده سال 89 برساند و از 20 آذر ماه امسال نیز 30 درصد بر تعرفه‌‌ها افزود.
به گزارش فارس، با ابلاغ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعرفه خدمات پستی پس از افزایش 40 درصدی تعرفه‌ در سال گذشته، از 20 آذرماه سال 91 به میزان 30 درصد افزایش یافت.

بر اساس این گزارش، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اجازه داد، تا امسال تعرفه‌های خدمات پستی را به میزان 70 درصد قیمت تمام شده سال 89 برساند.

شرکت پست پیش از این و در سال گذشته با افزایش 40 درصدی نرخ خدمات، تعرفه خدمات پستی را 40 درصد به قیمت تمام شده نزدیک کرده بود و با مجوز اخیر رگولاتوری از 20 آذر ماه نیز 30 درصد بر تعرفه‌‌های جاری افزوده است.

به این ترتیب در حال حاضر تعرفه‌ خدمات پستی 70 درصد قیمت تمام شده سال 89 است و بنابراین هنوز تعرفه خدمات پستی به قیمت واقعی تمام شده از مردم اخذ نمی‌شود، این موضوع به این معنی است که هنوز دو مرحله تا واقعی شدن نرخ خدمات پستی باقی مانده است.

قدم نخست پر شدن فاصله قیمت 70 درصدی تا 100 درصدی قیمت تمام شده و قدم دوم رسیدن از قیمت تمام شده سال 89 به قیمت تمام شده سال 91 است.

 

برچسب ها: تعرفه پستي
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: