کد خبر:۶۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۴۵
تعداد بازدید: 2448
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مدیرعامل باشگاه استقلال: جام را می‌گیریم و به خانواده مرحوم ساجدی می‌دهیم
علی فتح الله‌زاده : خدا می‌داند که از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم و متاسفانه شنیده‌ام که در ورزشگاه آمبولانس نبوده و مجبور شده‌اند این جوان را با ماشین شخصی به بیمارستان ببرند

 مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید از قهرمانی تیمش در لیگ مطمئن است. او در عین حال می‌گوید این جام را به خانواده ساجدی ،طرفدار فقید استقلال هدیه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه استقلال،در پایان مسابقه داماش و استقلال در رشت، غلامرضا رفعتی ساجدی یکی از هواداران استقلال به دلیل حمله قلبی جان خود را از دست داد. باشگاه استقلال ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم، برای این هوادارار طلب مغفرت دارد.

علی فتح الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال هم در این‌باره عنوان کرد: من به خانواده این عزیز از دست رفته تسلیت می‌گویم. خدا می‌داند که از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم و متاسفانه شنیده‌ام که در ورزشگاه آمبولانس نبوده و مجبور شده‌اند این جوان را با ماشین شخصی به بیمارستان ببرند و این مسئله جای سؤال دارد و به آقایان می‌گویم به جای متهم کردن استقلال به وضعیت خودشان رسیدگی کنند.

وی افزود: بچه‌های استقلال در رشت تمام زحمت خود را کشیدند و مطمئنم در پایان فصل جام را می‌گیرند و ما به خاطر درگذشت این جوان جام را به خانواده او تقدیم می‌کنیم.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: