کد خبر:۶۹۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۰۳
تعداد بازدید: 2833
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
علي كريمي:اگر خودم می‌توانستم رای بدهم قطعا به بازیکن کره‌ای رای می‌دادم
ما باید در بازی‌های آینده نتایج بهتری نسبت به قبل کسب کنیم و امتیازهای از دست رفته را به دست بیاوریم

علی کریمی پس از آنکه به عنوان بهترین بازیکن سال آسیا معرفی نشد در این باره گفت: لی کئون هو بازیکن بسیار خوبی است. او بازی‌های خوبی برای تیم ملی کره جنوبی و تیم اولسان هیوندای کشورش انجام داد و همراه با این تیم قهرمان آسیا هم شد. کسب این عنوان را به او تبریک می‌گویم.

به گزارش ایسنا، کریمی درباره اینکه آیا پیش‌بینی انتخاب بازیکن کره‌ای را می‌کرد، گفت: دیروز هم گفتم همین که جزو بازیکن کاندیدای این عنوان قرار گرفتم برایم افتخاری در زندگی ورزشی‌ام خواهد بود. قرار گرفتن جزو سه کاندیدای بازیکنان برتر آسیا در سال 2012 در خاطره‌ام می‌ماند و از این بابت باید خدا را شکر کنم.

 وی افزود: اگر خودم می‌توانستم رای بدهم قطعا به بازیکن کره‌ای رای می‌دادم.

بهترین بازیکن سال آسیا در سال 2004 خطاب به هوادارانش و كساني كه انتظار انتخاب او را داشتند گفت: اول از تمام آن‌ها تشکر می‌کنم که من را دعا کرده و مورد حمایت‌شان قرار دادند. به ویژه از ایرانی‌های مقیم مالزی تشکر می‌کنم که هم در فرودگاه و هم اینجا لطف زیادی به بنده داشتند. امیدوارم بتوانم محبت‌شان را جبران کنم.

کریمی درباره انتخاب فدراسیون ایران به عنوان بهترین فدراسیون سال آسیا نیز گفت: به علی کفاشیان و فدراسیونش تبریک می‌گویم از الان باید همه دست به دست هم بدهیم و او را کمک کنیم تا نتایج بهتری برای فوتبال ایران رقم بخورد. در این مراسم دیدیم که ژاپن تمام عناوین را درو کرد. امیدوارم روزی برسد که ایران اکثر عناوین را به دست آورد.

این بازیکن در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره راهیابی تیم ایران به جام جهانی 2014 برزیل گفت:  ما باید در بازی‌های آینده نتایج بهتری نسبت به قبل کسب کنیم و امتیازهای از دست رفته را به دست بیاوریم. قطعا تنها با صعود به جام جهانی می‌توانیم پاسخ محبت مردم را داده و دل آن‌ها را شاد کنیم.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: