کد خبر:۶۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۵
تعداد بازدید: 4410
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
مهاجمان وحشی در نیجریه 4 جوان دانشجو را در آتش سوزاندند
به گزارش پلیس گروه‌‌های جنایتکار آفریقای جنوبی حملات وحشیانه‌ای را در این مناطق انجام می‌دهند. آنها بسیار وحشیانه رفتار کرده و دست به تجاوز، دزدی و قتل می‌زنند.
چند مهاجم در یکی از روستا‌های نیجریه 4 دانشجوی آفریقایی را زنده زنده در میان شعله‌‌های آتش انداختند و سوزاندند. این عده طی مراسمی ابتدا 4 دانشجوی جوان را برهنه کردند و تایر‌های لاستیکی آغشته به بنزین را به دور گردن‌شان انداختند و سپس آنها را به آتش کشیدند. پلیس توانسته است 19 تن از مهاجمان و قاتلین این 4 دانشجو را دستگیر کند. قربانیان چیادیکا برینگا 20 ساله دانشجوی رشته هنر و تکنا الکانا 20 ساله دانشجوی رشته فنی و لیودتوکو 19 ساله و اوگونا اوبوزور 18 ساله از دانشجویان زمین‌شناسی بودند. آنها به منطقه Aluu نیجریه مسافرت کرده بودند که گرفتار مهاجمان شده‌اند. این 4 دانشجو برای جمع‌آوری و وصول طلب‌‌های دانشکده به این نقطه سفر کرده بودند که طعمه روستاییان وحشی شده‌اند. فیلم گرفته شده از صحنه حملات وحشیانه به 4 دانشجو نشان می‌دهد که آنها را با چوب و سنگ در خیابان تعقیب کرده‌اند و کتک زده‌اند بعد برهنه‌شان کرده‌اند و زمانی که تقریباً بیهوش بوده‌اند تایر‌های لاستیکی آغشته به بنزین را دور گردنشان انداخته‌اند و زنده‌زنده سوزانده‌اند. به گفته ناظران این‌گونه حملات وحشیانه در نیجریه رو به افزایش است، بخصوص در مناطق فقیرنشین نیجریه که بطور کلی از جامعه جدا شده‌اند. پلیس منطقه هنوز نتوانسته به درستی این نوع فرهنگ‌‌های وحشیانه را سرکوب کند. پدر و مادر یکی از قربانیان وقتی فیلم آزار و شکنجه پسرشان و چگونگی مرگش را دیده‌اند از شدت اندوه بیهوش شده‌اند به گفته پلیس مردان مهاجم، لپ‌تاپ‌‌ها و تلفن‌‌های همراه دانشجویان را هم بسرقت برده‌اند. مادر یکی دیگر از قربانیان گفت: آنها 4 دوست بودند که تصمیم داشتند با یکدیگر گروه موسیقی تشکیل دهند. ما متوجه شدیم که در این روستا در گذشته نیز سرقت‌‌های مسلحانه‌ای انجام شده‌ است. هر 4 دوست در دانشگاه پورت‌هارکورت در حال تحصیل بوده‌اند. به گزارش پلیس گروه‌‌های جنایتکار آفریقای جنوبی حملات وحشیانه‌ای را در این مناطق انجام می‌دهند. آنها بسیار وحشیانه رفتار کرده و دست به تجاوز، دزدی و قتل می‌زنند.
 
 
------------------------
 
 
ملکه زیبایی مکزیک در درگیری با قاچاقچیان و مأموران کشته شد

ملکه زیبایی امسال مکزیک در درگیری میان نیرو‌های مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچیان کارتل‌‌های مواد مخدر کشته شد.
 به گزارش پلیس مکزیک، در جریان تیراندازی شبانه بین مأموران ارتش و قاچاقچیان علاوه بر ماریا سوسانا فلورس، ملکه زیبایی مکزیک، 5 تن دیگر هم به قتل رسیدند.
 قربانیان این حادثه ماریا، نامزدش، دو سرباز و یک غیرنظامی هستند که همگی بر اثر تیراندازی جان سپرده‌اند.
 به گزارش روزنامه محلی مکزیکی لاپرسنسا، خانواده ماریا حضور دخترشان را در جمع قاچاقچیان مسلح انکار کرده‌اند و گفته‌اند ماریا و نامزدش در حال رفتن به محل کارشان بودند که هدف گلوله قرار گرفته‌اند.
 دادستان مارکو آنتونیو هیگوئرا در این ارتباط گفت: ماریا فلورس و نامزدش سوار بر یک اتومبیل بوده‌اند که با رگبار گلوله قاچاقچیان و مأموران روبه‌رو شده‌اند و به قتل رسیده‌اند.
 قاچاقچیان که 3 مرد بودند با داشتن سلاح‌‌های سنگین و نارنجک‌‌هایی در محاصره مأموران قرار گرفته بودند که تیراندازی شروع شد.
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: