کد خبر:۶۸۱۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۹
تعداد بازدید: 4532
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
حق طلاق به شرط چاقی!؟
این روزها شرط وشروط های عجیبی در عقدنامه ها برای برقراری وتداوم زندگی مشترک در نظر گرفته میشه.یکی از شروط جالب در عقدنامه این زوج که در زیر به آن اشاره می رود،چاق نشدن خانم در نظر گرفته شده است
این روزها شرط وشروط های عجیبی در عقدنامه ها برای برقراری وتداوم زندگی مشترک در نظر گرفته میشه.یکی از شروط جالب در عقدنامه این زوج که در زیر به آن اشاره می رود،چاق نشدن خانم در نظر گرفته شده است.

اضطراب در چشمانش موج میزد. ازش می پرسم مشکلت چیه؟ به نظر نمیاد که خیلی اضافه وزن داشته باشی.. منتظر میشم که خودش دلیل مراجعه ش را بگه:

25 سالمه. 1 ساله که ازدواج کردم از زمان ازدواجم 10 کیلو تا الان چاق شدم. شوهرم از چاقی متنفره

شرط ضمن عقد دارم برای اینکه اگه از 70 کیلو بیشتر بشم منو طلاق بده!!!

چشمانم گرد شده اما هنچنان خونسردی خودم حفظ می کنم... شرط ود کضمن عقد.. شرط ضمن عقد!!!

همچنان خانم ایکس داره از نوع عادات غذایی و کم تحرکی و مستعد بودن ژنتیکی ش برام می گه اما من هنوز از اون شرط ضمن عقد بیرون نیامده ام..

ازم میخواد که هم بهش دارو بدم.. هم رژیم غذایی هم یکساعت دستگاه لاغری موضعی ..میخواد تا رسیدن مادرشوهرش از خارجه خودشو چند کیلیویی فشن کنه!!

واقعا چه اتفاقی داره تو جامعه ما میفته؟ تو ماه گذشته این دومین مراجعه ای بود که خانم به دلیل حساسیت بی نهایت شوهر به دفتر من مراجعه کرده بود...مورد قبلی خانمی بود که 4 ماه دیگه عروسیشه و همسرش کاملا به چاقی های موضعی ش حساس بوده و اینقدر اینقدر این موضوع را تو سر عروس خانم زده که اون هم یواشکی و بدون اینکه بگه داره با دستگاه لاغر می کنه.. به جنگ این حساسیت رفته.

خنده دارش این بود که هر سری که نامزدش متر می کنه موضع چاقی رو(شکم و پهلو) بهش می گه:

این باشگاهی که تازه ثبت نام کردی کارش خیلی درسته چون دقیقا تمریناتش رو موضع چاقیت تاثیر گذاره!!!
منبع: قدس آنلاین
برچسب ها: طلاق ، چاقی
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: