کد خبر:۶۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۵
تعداد بازدید: 3539
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
رانندگی مارپیچ در بزرگراه حقاني باعث اين حادثه دلخــراش شد
حمله وحشيانه دکتر به​راننده تاکسي
جراح دندانپزشک وقتی اعتراض راننده تاکسی را هنگام ویراژ در خیابان دید، عصبانی شد و وی را با ضربات تیغ جراحی بشدت مجروح کرد
جراح دندانپزشک وقتی اعتراض راننده تاکسی را هنگام ویراژ در خیابان دید، عصبانی شد و وی را با ضربات تیغ جراحی بشدت مجروح کرد. ساعت 22:20 اول مرداد‌ماه، مسافری از راننده تاکسی خواست که وی را به پارک آب و آتش برساند. راننده تاکسی که پسر 15 ساله‌اش نیز همراه او بود، مسافر را سوار کرد.
 چند قدمی دورتر نشده بود که در اتوبان حقانی راننده پراید سفیدرنگی به صورت مارپیچ جلو تاکسی پیچید و نزدیک بود با حرکت خود باعث انحراف مسیر راننده تاکسی شود.
 راننده تاکسی توانست خودرو را کنترل کند، اما اعتراضش را با زدن بوق و چراغ به راننده نشان داد.
 ماجرا به اینجا ختم نشد و وقتی دو راننده در کنار یکدیگر قرار گرفتند درگیری لفظی بین آنها رخ داد و این درگیری تا حدی پیش رفت که راننده پراید جلوی خودروی پژو تاکسی را سد کرد و مانع از حرکت آن شد.
 راننده دو خودرو از ماشین پیاده شدند و سرنشین پراید که بسیار عصبانی بود چاقوی بی‌دسته‌ای را که بعداً مشخص شد تیغ جراحی است از خودرو درآورد و به سمت راننده تاکسی حمله کرد و با آن چند ضربه به وی وارد کرد.
 راننده تاکسی بلافاصله به بیمارستان فیروزگر منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. وی از ناحیه دست چپ، سر و کمر بشدت آسیب دیده بود و بلافاصله به بخش ویژه منتقل شد. جوان مهاجم که در صحنه درگیری دستگیر شده بود و بعد از دستگیری مشخص شد جراح دندانپزشک است بلافاصله به کلانتری 103 گاندی منتقل شد.
 یوسفی همسر این راننده تاکسی در گفت‌وگو با شوک گفت: همسرم راننده تاکسی است. روز یکشنبه اول مرداد‌ماه ساعت 10 شب با پسرم به خانه می‌آمدند که در مسیر مسافری را به مقصد پارک آب و آتش سوار خودرو می‌کنند. در اتوبان حقانی خودروی پراید سفید با حرکت تندی از کنار آنها می‌گذرد و شوهرم با زدن چراغ به وی اعتراض می‌کند.
 این زن در ادامه گفت: اما مرد پرایدسوار ماجرا را ادامه داده و با فحش به همسرم به وی توهین کرده است. راننده پراید بعد از آن نیز جلوی خودروی همسرم را سد می‌کند و با چاقوی بی‌دسته‌ای که بعد مشخص شد چاقوی جراحی است همسرم را مضروب می‌‌کند.
 نخست تیغی به دست چپ همسرم می‌زند و سپس با چاقو ضربه‌ای به کمرش می‌زند و وقتی همسرم روی زمین می‌نشیند با چاقو چند ضربه به سر وی می‌زند.
 این زن در ادامه گفت: در همان لحظه مردم با پلیس و اورژانس تماس می‌گیرند و مأموران در محل حادثه حاضر می‌شوند و این مرد را دستگیر می‌کنند.
 در کلانتری متوجه شدیم که این مرد دندانپزشک است و با تیغ جراحی همسرم را می‌زده است.
 این زن افزود: در بیمارستان شرایط همسرم بسیار بغرنج بود و با آن که سرش را بخیه زده‌اند، اما تکه‌ای از چاقوی جراحی داخل سرش شکسته است و قرار است در یک عمل جراحی از سر وی خارج شود. در حال حاضر وی همچنان تحت نظر است و دندانپزشک نیز در بازداشت بسر می‌برد. منبع:ایران
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
0
0
من عکساشو تو یک سایت دیگه دیدم واقعا ناراحت کننده بود و بسیار بسیار متاسف شدم .
ببینید به کجاها که نمیرسیم ؟؟؟ بعید میدانم یک انسان اینکار را بکند چه برسد به یک انسان دندانپزشک!!! خدایا به حق این ماه عاقبتمونو ختم به خیر کن .
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: