کد خبر:۶۷۳۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۹
تعداد بازدید: 4348
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
روستايي كه تمامي زنانش بلندترين موي جهان را دارند!
نوع آرايش موي آنان نشان از نمادهاي ويژه‌اي است به طور مثال در صورتي كه موهايشان را دور سرشان قرار دهند به اين معني است كه ازدواج كرده‌اند اما صاحب فرزندي نيستند.
داشتن موي بلند و زيبا براي اكثر زنان ويژگي مهمي محسوب مي‌‌شود اما زنان روستايي در چين به دليل اين كه بلندترين مو را در ميان اكثر مردم دارند، تحسين مي‌‌شوند.
 
به گزارش ايسنا، اين روستا همانند ديگر مناطق چين به دليل رسوم باستاني و مناطق طبيعي زيبا گردشگران زيادي را به خود جلب مي‌‌كند اما زنان اين روستا به دليل داشتن موهاي بلند در جلب گردشگر نقش بيشتري داشته‌اند.
 
متوسط بلندي مو زنان اين روستا در حدود يك متر است. در فصل تابستان و پاييز، زنان با رفتن به رودخانه روستا موهاي خود را شستشو مي‌‌دهند و آن را در پوششي آبي رنگ مي‌‌پوشانند.
 
گفته شده است تا سال 1987 ميلادي رسم مردم اين روستا اين بوده است كه تنها همسران اين زنان حق داشته‌‌اند موهاي بلند آنان را ببينند و در صورتي كه مرد مجردي موهاي آنان را مي‌ديد مجبور بود به مدت سه سال نقش داماد خانواده را داشته باشد اما اين رسم اكنون از بين رفته است.
 
به گزارش پايگاه اينترنتي oddity central، همچنين نوع آرايش موي آنان نشان از نمادهاي ويژه‌اي است به طور مثال در صورتي كه موهايشان را دور سرشان قرار دهند به اين معني است كه ازدواج كرده‌اند اما صاحب فرزندي نيستند.
 
 
------------------------------------
 
 
پليس در تعقيب عاملان جنايت ورامين
 
پليس در تعقيب مردان مسلحي است که با ورود به سفره خانه اي سنتي در ورامين جنايتي تمام عيار را رقم زدند. تبهکاران که نقاب به چهره داشتند با به رگبار بستن حاضران يک نفر را کشتند و ۳نفر ديگر را به شدت مجروح کردند. به گزارش خراسان، شامگاه پنج شنبه گذشته دو مرد نقابداروارد سفره خانه اي سنتي در بولوار رسالت ورامين شدند. آنها که مسلح به دو قبضه سلاح کلاشينکف بودند با تهديد حاضران در سفره خانه، آنها را وادار به سکوت کردند و متصدي آنجا را مجبورکردند در ورودي را ببندد. يکي از مهاجمان که علاوه بر سلاح گرم، قمه بزرگي نيز به دست داشت با تهديد،حاضران را به صف و شروع به بازرسي آنها کرد و نفر دوم جلوي در ايستاد. درحالي که دقايقي از آغاز اين ماجراي خشونت بار گذشته بود ناگهان يکي از حاضران به نام حميدرضا که پشت مرد مسلح به قمه ايستاده بود تلاش کرد قمه را از دست وي بگيرد که اين اقدام وي باعث شد تا مردي که جلوي در بود گلوله هاي سلاحش را به سوي او نشانه برود. او در يک چشم به هم زدن چندين تير شليک کرد. گلوله هاي اول به حميدرضا اصابت کرد و باعث مرگش شد.اما اين پايان کار نبود. مرد مسلح که به نظر مي رسيد دست و پايش را گم کرده است در ادامه سلاحش را به سوي افراد ديگري که در آنجا بودند گرفت و رگباري از گلوله را به طرف آنها شليک کرد. گلوله ها به دست، سينه و پاهاي ۳ نفر اصابت کرد تا حمامي از خون در سفره خانه سنتي به راه بيفتد. دو مرد مسلح که احتمال مي دادند ادامه حضورشان در آنجا ممکن است باعث شود در محاصره پليس قرار بگيرند خيلي سريع از آنجا بيرون آمدند و سوار بر يک دستگاه موتورسيکلت فرار کردند.دقايقي بعد از اين حادثه ماموران خود را به محل رساندند وکنترل اوضاع را به دست گرفتند. هم زمان چند دستگاه آمبولانس به آنجا اعزام شد و ۳مجروح حادثه نيز به بيمارستان منتقل شدند. اطلاعات به دست آمده درباره سرنوشت مجروحان اين حادثه نشان مي دهد حال يکي از آنها وخيم است همچنين حميدرضا صبوري، قرباني اين حادثه نيز طي مراسمي به خاک سپرده شد. براساس اين گزارش هنوز انگيزه اين افراد از اين اقدام وحشيانه معلوم نشده است اما مقامات پليس آگاهي ورامين با بررسي آثار به جا مانده از تبهکاران اميدوارند بتوانند به زودي آنها را به دام بيندازند. خراسان
 
 
-------------------------------------
 
 
دوربین مخفي در اتاق دختران دانشجو
 
مرد 50 ساله‌ای که خانه‌اش را به 4 دختر دانشجو اجاره داده بود با کار گذاشتن یک دوربین داخل دریچه کولر از آپارتمان محل زندگی این دختران فیلمبرداری می‌کرد. یکی از دختران دانشجو هنگام غروب متوجه انعکاس نور چراغ در یک شیء عدسی‌مانند داخل دریچه کولر شد و کنجکاوی‌اش را برانگیخت. این دختران با کنجکاوی قاب دریچه را باز کردند و لنز دوربین را دیدند. فرمانده انتظامی مشهد در این رابطه به شوک گفت: در پی گزارش 4 دختر دانشجو به پلیس با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع، مأموران کلانتری سجاد مشهد بلافاصله وارد عمل شدند و با کشف دوربین، تحقیقات خود را آغاز کردند. سرهنگ احد کریمی گفت: مالک خانه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد که به زندان انتقال یافت. ایران
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: