کد خبر:۶۶۹۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۱
تعداد بازدید: 3032
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
پله : برزیل 1970 اسپانیا 2012 را شکست خواهد داد
اسطوره فوتبال برزیل معتقد است اگر برزیل سال 1970 مقابل تیم ملی اسپانیا فعلی قرار می‌گرفت می‌توانست این تیم را از پیش رو بردارد.
اسطوره فوتبال برزیل معتقد است اگر برزیل سال 1970 مقابل تیم ملی اسپانیا فعلی قرار می‌گرفت می‌توانست این تیم را از پیش رو بردارد.

به گزارش مهر، تیم ملی اسپانیا در چهار سال اخیر یورو 2008، جام جهانی 2010 و یورو 2012 را فتح کرده و به عنوان نخستین تیم ملی فوتبال تاریخ عنوان قهرمانی سه تورنمنت معتبر فوتبال جهان را به صورت پیاپی از آن خود کرده است.

برزیل که با پله قهرمان جام جهانی 1970 شد در فینال با نتیجه 4 بر یک ایتالیا را در هم کوبید اما اسپانیا در فینال یورو 2012 ایتالیا را با چهار گل از پیش رو برداشت و گلی هم دریافت نکرد.

با این حال برای پله برزیل 1970 هنوز تیم قوی‌تری است. او در این خصوص اظهار داشت: ما در آن زمان بازیکنان بسیار بهتری نسبت به تیم ملی اسپانیا فعلی داشتیم. ما دو یا سه بازیکن استثنایی و عالی در تیم‌مان داشتیم.

اسطوره فوتبال برزیل خاطر نشان کرد: اگر این تیم فعلی اسپانیا با برزیل آن زمان بازی کند بدون شک ما پیروز خواهیم شد، خصوصا اینکه من هم در میدان باشم.

بزرگترین امتحان اسپانیا در راه است، جام جهانی 2014 که به میزبانی برزیل پرافتخارترین تیم جام‌های جهانی برگزار خواهد شد.

برچسب ها: پله ، برزيل ، جام جهاني
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: