کد خبر:۶۶۷۵
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 12684
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آدمخوار شدن معتادان با مخدر « حمام نمک»
«حمام نمک» نوعی ماده مخدر شیمیایی است که هر فردی با مصرف آن تبدیل به آدمخواری وحشی و خطرناک می‌شود.
هشدار پلیس امریکا درباره افيوني هاي وحشتناک
 
«حمام نمک» نوعی ماده مخدر شیمیایی است که هر فردی با مصرف آن تبدیل به آدمخواری وحشی و خطرناک می‌شود. این‌گونه معتادان با رفتاری عجیب و جنون‌آمیز برای شکار انسان‌‌ها به کمین می‌نشینند و پس از کشتن افراد، خون قربانیان‌شان را می‌نوشند و به جویدن و خوردن گوشت آنان می‌پردازند.
 طی هفته‌‌های اخیر مأموران پلیس، افرادی را به دام انداخته‌اند که در حمله جنون‌آمیزی به مردم، قصد آدمخواری داشته‌اند. یکی از افسران پلیس از دستگیری جوانی خبر می‌دهد که پس از مصرف ماده مخدر (حمام نمک) تبدیل به آدمخواری وحشی و درنده شده بود و صورت قربانیان خود را می‌جوید و می‌خورد.
 «گلن دیل» یکی از افسران پلیس آریزونا گفت: در تازه‌‌ترین مورد از این نوع وحشیگری آدمخوارانه، یک پسر 20 ساله که پس از مصرف (حمام نمک) دچار جنون ناشی از این مخدر شیمیایی شده بود، به آپارتمان پیرزن 77 ساله‌ای هجوم برد و پس از شکستن شیشه‌‌های آپارتمان، وارد اتاق شد و با زدن ضربات بیل بر سر پیرزن او را از پای درآورد. این پیرزن که به سختی مجروح شده است اکنون در بخش فوریت‌‌های خاص تحت نظر پزشکان قرار دارد. همسایه‌‌های پیرزن به پلیس گفته‌اند: حرکات جوان بسیار عجیب و وحشیانه بود، فریاد‌های پیاپی می‌کشید و پیاپی تکرار می‌کرد: «خدا همه را دوست دارد!»
 پلیس آریزونا می‌گوید: استفاده از این ماده مخدر که به نام «حمام نمک» معروف شده در میان برخی از مردم از جمله جوانان شیوع پیدا کرده که پس از مصرف رفتار‌هایی عجیب و خطرناک از خود نشان می‌دهند و وحشیانه به دیگران حمله می‌کنند.
 رابرت ویلیام جوان 20 ساله‌ای که به پیرزن هجوم برده بود با تماس همسایه‌ها، توسط پلیس دستگیر شده و آزمایشات انجام گرفته نشان داده که این جوان پس از استفاده از همین ماده مخدر کنترلش را از دست داده و به پیرزن نگون بخت حمله‌ور شده است. پیرزن 77 ساله دراین‌باره می‌گوید: زمانی که رابرت پشت در خانه‌ام بود فریاد می‌کشید و جملات درهمي به زبان می‌آورد. او به من گفت: از تو متنفرم، می‌خواهم بکشمت. بعد فریاد می‌کشید: «خدا همه را دوست دارد.»پلیس دراین‌باره اضافه کرد: ما مجبور شدیم رابرت را به یک صندلی ببندیم و هنگام دستگیری متوجه شدیم که او از مشروبات الکلی نیز استفاده کرده و ترکیب مشروب و ماده مخدر «حمام نمک» او را به جنون و وحشیگری کشانده است. رابرت در صحبت‌‌های خود می‌گفت که او یک بیگانه است و می‌تواند با مسیح ارتباط برقرار کند.
 خوشبختانه ما توانستیم رابرت را بموقع دستگیر کنیم تا صدمات بیشتری به افراد دیگر وارد نکند. به گفته پلیس افزایش خشونت این‌گونه معتادان ازجمله جویدن گوشت همنوعان خود به عنوان آدمخواران، موج آشفته و تازه‌ای است که با استفاده از ماده شیمیایی methcathinone به انسان دست می‌دهد. یک افسر پلیس در آریزونا گفت: اثرات این دارو شامل بی‌قراری، پارانویا، توهم، درد قفسه سینه و بالاخره خودکشی است در حال حاضر استفاده از این ماده مخدر کاملاً ممنوع اعلام شده است، ولی توسط قاچاقچیان به جوانان عرضه می‌شود و گاه‌به‌گاه شاهد حمله یکی از معتادان به مردم هستیم. منبع: ایران
 
 
---------------------------
 
 
قتل دختر 18‌ساله بعد از تجاوز
 
كارآگاهان جنايي در عمليات‌هاي جداگانه راز چهار جنايت را فاش و قاتلان را دستگير كردند يكي از اين متهمان كه مردي افغان است دختري 18 ساله را به قتل رسانده بود.

ماموران پليس يزد بعد از اطلاع از ناپديدشدن دختري 18ساله به نام «مهرانه» تحقيقاتي را در اين رابطه انجام دادند. به آنها گزارش شده بود مهرانه همراه مردي افغان به يزد رفته اما به طرز مرموزي ناپديد شده است. تجسس‌هاي پليسي براي يافتن اين دختر و مرد همراهش تا روز يكشنبه ادامه داشت و سرانجام ماموران توانستند مرد افغان را بازداشت كنند. او كه ابتدا مدعي بود از مهرانه خبري ندارد وقتي تحت بازجويي‌هاي تخصصي قرار گرفت، به قتل اين دختر اقرار كرد و گفت: «من با مهرانه در كرج دوست شدم و پيشنهاد دادم با هم به يزد بياييم او هم قبول كرد در اينجا به وي تجاوز كردم و بعد براي اينكه مشكلي برايم پيش نيايد تصميم گرفتم او را بكشم بعد از قتل مهرانه جنازه او را در چاهي اطراف «خلدبرين» انداختم.»

 ماموران بعد از شنيدن اين اعترافات به محل رهاشدن جنازه رفتند و با كمك آتش‌نشانان جسد دختر جوان را پيدا كردند. آنها در ادامه چند نفر از دوستان متهم اصلي را كه در اين جنايات به وي كمك كرده بودند به دام انداختند. متهمان در حال حاضر در بازداشت به سر مي‌برند و تحقيقات از آنها ادامه دارد.
در همين حال مردي كه برادر معتادش را به قتل رسانده بود نيز به دام افتاد و در بازجويي‌ها جرمش را قبول كرد. ماموران پليس آگاهي اصفهان ماه‌گذشته طي تماس يكي از شهروندان با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، در جريان كشف جسدي ناشناس زير يكي از پل‌هاي بزرگ حاشيه شهر قرار گرفتند و براي بررسي موضوع به آنجا رفتند. ماموران در محل اعلام شده جنازه مردي را ديدند كه بر اثر واردشدن چندين ضربه جسم سخت به سرش به قتل رسيده بود.

اگرچه مقتول هيچ مدرك شناسايي همراه نداشت اما كارآگاهان با بررسي‌هاي بيشتر نام و مشخصات او را در بانك اطلاعاتي مجرمان سابقه‌دار يافتند و فهميدند قرباني مردي به نام كاوه است كه پيش از اين چهارمرتبه به دلیل ارتكاب جرايم مختلف در رابطه با سرقت و موادمخدر دستگير شده و به زندان رفته است.

افشاي اين موضوع نخستين گره پرونده را باز كرد و كارآگاهان در ادامه متوجه شدند كاوه به دليل اعتياد شديد به موادمخدر شغل و منبع درآمدي نداشت و هزينه‌هاي خود را از راه دزدي تامين مي‌كرد. تحقيقات محلي پليس فاش كرد مقتول بارها به منزل همسايگان دستبردزده و آنان را به ستوه آورده بود كاوه علاوه بر اين از منزل برادر خودش نيز سرقت مي‌كرد و همين مساله سبب شده بود دو برادر به‌شدت با هم اختلاف داشته باشند. اين سرنخ سبب شد برادر كاوه به عنوان مظنون به قتل شناخته شود. او بعد از دستگيري ابتدا سعي كرد خودش را از ماجراي قتل كاوه بي‌خبر نشان بدهد ولي در ادامه به كشتن او اقرار كرد و ضمن تشريح اختلافاتي كه با مقتول داشت به كارآگاهان چنين گفت: «شب حادثه مثل هميشه به دليل اعتياد و سرقت‌هاي متعددي كه انجام داده بود با هم مشاجره شديدي داشتيم و در همين حين كنترلم را از دست دادم و با ميله‌آهني چند ضربه به سرش وارد كردم و سپس جسد او را درون پارچه‌اي پيچيدم و در زير يكي از پل‌هاي اصفهان رها كردم.»
 اين متهم نيز بعد از اعتراف به جرم خود با قرار قانوني راهي زندان شد تا تحقيقات قضايي از وي تكميل شود.

جنايت سوم به دست جواني 18ساله رقم خورده، او پسري را كه رقيب عشقي‌اش بود از پا درآورده است.
ماموران پليس از طريق مسوولان بيمارستاني در جريان اين قتل قرار گرفتند و وقتي تحقيقات‌شان را آغاز كردند فهميدند، پسري 17ساله به نام مهدي به دليل وارد شدن ضربه مهلك به گيجگاهش جان باخته است.

افرادي كه مقتول را به بيمارستان رساندند در بازجويي‌هاي پليسي عنوان كردند، شاهد جنايت مرگبار بودند و مي‌دانند پسري جوان به نام اكبر مرتكب اين قتل شده است. به اين ترتيب گروهي از ماموران با به دست آوردن نشاني محل سكونت متهم 18ساله به خانه او رفتند و وي را در حالي دستگير كردند كه از مرگ دوستش خبر نداشت.

اكبر كه از شنيدن خبر مرگ مهدي به‌شدت شوكه شده بود به ماموران گفت: «من چندي قبل با دختري دوست شدم و بسيار به او علاقه داشتم و مي‌خواستم هر طور كه شده به رابطه‌ام با وي ادامه بدهم اما بعد از مدتي باخبر شدم مهدي كه از همكلاسي‌هايم بود نيز با اين دختر روابطي برقرار كرده، اين موضوع برايم خيلي‌گران تمام شد و تصميم گرفتم كاري كنم تا مهدي دست از سر دختر مورد علاقه‌ام بردارد.»
 متهم به قتل ادامه داد: «روز حادثه براي اينكه مهدي را بترسانم او را به كوچه‌اي كشاندم و بعد از بحث درباره موضوع مورد اختلاف‌مان با مشت ضربه‌اي به او زدم و بعد هم به سمت خانه راه افتادم و اصلا فكر نمي‌كردم اتفاقي براي وي بيفتد. من نمي‌خواستم دوستم را بكشم و از كاري كه كرده‌ام به‌شدت پشيمان هستم.»

 بنابراين گزارش اين متهم نيز با قرار بازداشت در اختيار ماموران قرار دارد.
در چهارمين جنايت پدرجواني كه بر اثر توهم ناشي از مصرف شيشه با ضرب چاقو، دختر يك‌ساله‌اش را در رباط‌كريم به قتل رسانده بود، دستگير شد.
فردي روز يكشنبه در تماس با مركز فوريت‌هاي پليسي 110، قتل دختربچه‌اي را گزارش كرد، سپس در بررسي‌هاي ماموران و تحقيقات از خانواده مقتول مشخص شد، ساعت چهار صبح مرد جواني به نام «غلامرضا.ز» هنگامي كه همسر و دوفرزندش در خواب بودند اقدام به مصرف شيشه كرده و بر اثر توهم ناشي از موادمصرفي، با چاقو، دختر يك‌ساله خود را به قتل رسانده است. مرد جوان پس از آنكه به هوش آمد، متوجه كار فجيع خود شد و فرار كرد. ماموران متهم را پس از چندساعت جست‌وجو در يكي از باغات اطراف شهرستان رباط‌كريم دستگير كردند.

 او با پذيرش اتهام قتل گفت: «از سه سال قبل پس از آنكه از محل‌كار اخراج شدم، به مصرف شيشه روي آوردم، در طول اين مدت، مرتب با همسرم بر سر مسايل خانوادگي درگيري لفظي پيدا مي‌كردم. شب حادثه پس از درگيري لفظي كه با همسرم داشتم، خوابيدم اما حدود ساعت چهار صبح بيدار شدم. همسر و دو فرزندم كنار همديگر در اتاق خوابيده بودند، لامپ را روشن كردم و با به قتل رساندن دخترم مليكا، از منزل متواري شدم اما اكنون پشيمان هستم.» منبع: شرق
 
 
 
-------------------------------------
 
 
 
قتل رقيب عشقي تنها با يك مشت!
 
جوان 18 ساله‌اي كه به خاطر علاقه‌اش به يك دختر، رقيب عشقي‌اش را كشته بود، از سوي پليس گيلان دستگير شد.
 
 
به گزارش ايسنا، جوان 18 ساله‌اي به نام اكبر به‌دليل توجه جواني ديگر به دختر مورد علاقه‌اش، او را با ضربه‌اي به گيجگاهش در روستاي املش استان گيلان به قتل رساند و متواري شد.
 
اكبر پس از دستگيري و انتقال به مركز پليس به ماموران گفت كه به دختري علاقه‌مند بوده، اما پس از مدتي متوجه شده يكي از همكلاسي‌هايش به نام مهدي 17 ساله نيز به آن دختر علاقه دارد و او تنها براي اين‌كه او را ادب كند و زهرچشمي از او بگيرد، وي را به كوچه‌اي كشانده و يك مشت به گيجگاهش كوبيده و متواري شده است.
 
پس از اين ماجرا، مهدي در راه انتقال به بيمارستان توسط شاهدان ماجرا، حالش خراب شده و فوت كرده است. در پي فوت اين جوان، ماموران پليس به منزل اكبر اعزام شده و وي را كه بي‌خبر از مرگ رقيب عشقي‌اش بود، دستگير كردند.
 
متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به دادسرا منتقل شد.
 
 
 
------------------------------------
 
 
برچسب ها: معتادان ، آدمخوار
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۲/۰۳/۱۱
5
2
جالب بود
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: