کد خبر:۶۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۵
تعداد بازدید: 4082
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آیت الله مهمان نواز:
تورم و گرانی بیشترین فشار را بر محرومين جامعه وارد کرده است
آیت الله مهمان نواز با اشاره به این موضوع که تظاهرات و تجمعات اعتراض آمیز مردم کشورهای غربی در مدت اخیر به علت مسائل اقتصادی بوده است اظهار داشت: مردم ایران با وجود تحمل فشار شدید اقتصادی حرمت نظام را نگه داشته ...
امام جمعه بجنورد گفت: در حال حاضر مسئله تورم و گرانی بیشترین فشار را بر محرومین و مستضعفان جامعه وارد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله مهمان نواز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته مرکز خراسان شمالی که در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد برگزار شد با انتقاد شدید از وضعیت گرانی و تورم موجود در جامعه عنوان کرد: مسئله گرانی و تورم صدای اعتراض مسئولان بلندپایه و مراجع تقلید را نیز بلند کرده است.
 
وی با بیان اینکه تورم و گرانی بیشترین فشار را بر اقشار محروم و مستضعف جامعه وارد می‌کند، تصریح کرد: زندگی این محرومان در حال حاضر بسیار مشکل و طاقت فرسا شده است.
 
آیت الله مهمان نواز با اشاره به این موضوع که تظاهرات و تجمعات اعتراض آمیز مردم کشورهای غربی در مدت اخیر به علت مسائل اقتصادی بوده است اظهار داشت: مردم ایران با وجود تحمل فشار شدید اقتصادی حرمت نظام را نگه داشته و با بزرگواری مشکلات متعدد را تحمل می‌کنند.
وی پاسخ مناسب این بزرگواری مردم را تلاش عملی و عاجل برای حل مشکلات گرانی و تورم در جامعه دانست و اضافه کرد: مسئولین باید هر چه سریع‌تر نسبت به علت بروز این مسئله ریشه یابی کرده و برای کاهش و مهار آن اقدام لازم را انجام دهند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: