کد خبر:۶۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 2909
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
افزايش قيمت نان غير قانوني است،دولت پاسخ دهد
بر اساس قانون هدفمندي يارانه ها قيمت نان مي بايست افزايش 20 درصدي داشته باشد که اين امر تاکنون محقق شده و قيمت نان نبايد افزايش يابد
نماينده مردم مشکين شهر در مجلس با اشاره به اينکه قيمت نان بر اساس قانون هدفمندي يارانه ها آزاد شده و در حال حاضر نيز نبايد افزايش يابد، گفت:هر گونه افزايش قيمت نان غير قانوني است و مجلس نيز در اين زمينه از دولت پاسخ مي خواهد.

به گزارش خبرگزاري آريا ، يونس اسدي افزود: بر اساس قانون هدفمندي يارانه ها قيمت نان مي بايست افزايش 20 درصدي داشته باشد که اين امر تاکنون محقق شده و قيمت نان نبايد افزايش يابد.

نماينده مردم مشکين شهر در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: بر اساس دستور کار صحن علني مجلس، قرار شده تا وزير صنعت، معدن و تجارت اين هفته در مجلس حضور يافته و به سوالات نمايندگان در خصوص افزايش غير قانوني قيمت نان پاسخ دهد.

وي تأکيد کرد: به نظر مي رسد توضيحات وزير صنعت، معدن و تجارت در خصوص افزايش قيمت نان و ديگر کالاهاي اساسي براي نمايندگان قانع کننده نباشد.

اسدي در ادامه به اجراي فاز دوم قانون هدفمندي يارانه ها از سوي دولت اشاره و تصريح کرد: دولت برداشت صحيحي از قانون هدفمندي يارانه ها ندارد و نمايندگان مجلس نيز با نحوه اجراي فاز دوم که موجب تورم بيشتر در جامعه شود، مخالف اند.

نماينده مردم مشکين ‌شهر در مجلس روابط فراقانوني و نفوذ مافياي واردات در برخي مراکز صدور مجوز واردات را علت اصلي تدوام واردات بي‌رويه به کشور دانست و افزود: مافياي واردات در برابر هر حرکتي که موجب قطع واردات بي‌رويه به کشور شود، ايستادگي مي‌کند و با توسل به روابط فراقانوني به فعاليت خود ادامه مي‌دهد.

به نقل از خانه ملت ، اسدي که کميسيون کشاورزي، آب و منابع طبيعي را براي ادامه فعاليت در مجلس نهم برگزيده در پايان بيان اين که نمايندگان امسال به‌صورت جدي بر موضوع واردات بي‌رويه نظارت مي‌کنند، گفت: در صورت تداوم واردات بي‌رويه و غفلت مسئولان اجرايي، نمايندگان مجلس از تمام ابزارهاي نظارتي خود براي برخورد با افراد متخلف استفاده مي‌کنند
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: