کد خبر:۶۶۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۹
تعداد بازدید: 4637
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آدمخواري با مصرف " آسمان هفتم"
پليس ميامي در مورد يك ماده مخدر جديد با عنوان " آسمان هفتم" كه موجب بروز آدمخواري در مصرف كنندگان آن مي شود، پس از چندين حمله خشونت بار با ويژگي‌هاي آدمخواري هشدار داد.
 پليس ميامي در مورد يك ماده مخدر جديد با عنوان " آسمان هفتم" كه موجب بروز آدمخواري در مصرف كنندگان آن مي شود، پس از چندين حمله خشونت بار با ويژگي‌هاي آدمخواري هشدار داد.
به گزارش روز جمعه جام جم آنلاين به نقل از خبرگزاري فرانسه، پليس شهر ميامي ايالت فلوريدا خاطرنشان كرد:‌اين ماده مخدر جديد شيميايي موسوم به "آسمان  هفتم" در مصرف كنندگان حالت جنون تمايل به جنايت با مشخصه آدمخواري را ايجاد مي كند.
مقامات اداره پليس ميامي از ماموران خود خواستند هنگام مواجهه با موارد بسيار خشونت بار بسيار محتاط باشند. تاكنون دو مورد حادثه خشونت بار با مصرف اين ماده مخدر مشتق از نوع قوي "اكستازي" مشاهده شده كه در يكي از موارد فرد دستگير شده دو مامور پليس را تهديد به  "خوردن" كرده و تلاش كرد يكي از آنها را گاز بگيرد.
براندون دي لئون 21 ساله يك فرد بي خانمان ناگهان در يك رستوران به حاضران دشنام داد ومي خواست به آنها حمله كند كه با فرا رسيدن ماموران پليس توسط آنها دستگير شد. هنگام انتقال او به اداره پليس براندون سرش را يه شيشه محافظ داخل اتومبيل پليس مي كوبيد و فرياد مي زد " شما را مي خورم" . در اداره پليس اين مرد جوان مانند يك حيوان مي غريد و مي خواست يكي از ماموران را گاز بگيرد.
ماموران پليس ناگزير يك ماسك  مجهز به دهان بند به او زده و پاهايش را بستند. در آزمايش مشخص شد براندون 21 ساله ماده مخدر جديد " آسمان هفتم"‌ كه نام ديگر آن " نمك حمام" است را مصرف كرده است.
مورد وي مشابه مورد آدمخواري ديگري است كه هفته گذشته در ميامي رخ داد و مردم اين كلان شهر را به وحشت انداخت. در اين مورد كه به گفته شاهدان هراس آورتر از هر فيلم ترسناك بود يك مرد در پياده روي حاشيه يك اتوبان صورت مرد ديگري را مانند يك حيوان درنده خورد.
رسانه هاي محلي اين حادثه وحشتناك را " حمله  خونخوار" ناميدند. مهاجم كاملا برهنه شده و لباس هاي قرباني خود را نيز درآورده بود و شروع به خوردن صورت او كرده بود حتي حضور مردم و پليس نيز مانع اين آدمخوار نشد و پليس ناگزير با شليك گلوله اي وي را به قتل را رساند.
پليس هويت مرد آدمخوار را رودي يوجين 31 ساله اعلام كرده و قرباني او كه حدود 80 در صد از صورتش خورده شده و در وضعيتي وخيم در بيمارستان بستري است يك  مرد ميانسال و بي خانمان است.
به گفته پليس ، رودي يوجين به احتمال زياد ماده مخدر" آسمان هفتم" كه ماده اي اوهام آور و بسيار خطرناك است را مصرف كرده بود.
ايوونكا برايانت، نامزد يوجين به روزنامه ميامي هرالد گفت: اين رفتار رودي هيچ شباهتي با اخلاق عادي او نداشته و بدون شك بدون اطلاع از عوارض اين ماده مخدر آن را استفاده كرده بود. همسر سابق وي نيز پيش از اين گفته بود : رودي رفتاري خشونت بار داشت اما نه به اين شكل كه دست به آدمخواري بزند. مترجم: بهرام افتخاري.
 
----------------------------------------
 
 
مرد چینی دهان و بینی‌اش را یکی کرد
 
مرد 43 ساله چینی با جمع کردن شدید عضله صورت و یکی کردن دهان و بینی خود مدال گینس را در مسابقه‌ای تلویزیونی برد و رکورددار شد.
تانگ شوکوان 7 سال برای اجرای این نمایش عجیب تمرین کرد و حدود 10 سال قبل با اجرای این شیرین‌کاری در مراسم و جشنواره‌‌های خیابانی چند صد هزار یوان به جیب زد. آوازه و شهرت او در شهر‌های مختلف چین کم‌کم به خارج از کشور نیز کشیده شد تا این که به یک برنامه تلویزیونی در شبکه 5 ایتالیا دعوت شد و در مسابقه ثبت رکورد‌های گینس شرکت کرد.
چهره عادی و آرام او ابتدا هیچ چیزی را نشان نمی‌داد، اما وقتی نمایش‌اش را آغاز کرد همه را به وجد آورد و سبب شد هم جایزه 10 هزار دلاری مسابقه را ببرد و هم مدال گینس را دریافت کند. این مرد آنقدر به توانایی‌اش اعتقاد دارد که اخیراً با تعیین جایزه‌ای 100 هزار یورویی، هر فردی را که بتواند رکورد کار او را بکشند به مبارزه طلبیده است. منبع: ایران
 
 
----------------------------------
 
 
غريبه شيطان صفت!

دلهره و اضطراب زيادي داشت و در حالي که دست دخترک معصوم خود را محکم گرفته بود با چشماني اشک بار وارد اتاق شد. او که اضطراب و استرس زيادي داشت به چهره فرزندش خيره شد و دخترک را آرام بوسيد و گفت: عزيز دلم، چند دقيقه اي در راهرو منتظرباش الان صدايت مي زنم.«مينا» سرش را پايين انداخت و از اتاق بيرون رفت. مادر دل شکسته با صدايي بغض گرفته و چشماني که حلقه اشک در آن مي درخشيد نفس عميقي کشيد و گفت: جناب سروان، خواهش مي کنم به دادم برسيد. قلبم درد گرفته است و چشم هايم جايي را نمي بيند. زن جوان افزود: دخترم مينا ۱۰ ساله است و چند روز قبل، هنگامي که از خانه بيرون رفته بود مردي غريبه با تهديد چاقو او را به زور سوار خودروي سواري پيکان کرده است و... .در اين لحظه زن جوان با دستاني لرزان اشک هايش را پاک کرد و افزود: نمي دانم چکار کنم و هر لحظه که به صورت نازنين و چشمان معصوم پاره تنم نگاه مي کنم قلبم مي لرزد و... زن جوان با گفتن اين جملات سرش را به ديوار تکيه داد و قطرات سوزناک اشک از گونه هايش سرازير شد. او که نمي توانست کلامش را ادامه بدهد با دستانش چهره خود را پوشاند تا راحت تر بتواند گريه کند.فرمانده انتظامي شهرستان نيشابور درباره اين ماجرا به خراسان گفت: با اعلام شکايت مادر و دختر ۱۰ ساله اش، پرونده اي در پليس امنيت عمومي اين شهرستان تشکيل شد و گروه ويژه اي ماموريت يافتند با توجه به اهميت و حساسيت موضوع متهم شيطان صفت پرونده را دستگير کنند.سرهنگ محمدحسن اميري افزود: با انجام اقدامات وسيع اطلاعاتي و در يک عمليات پيچيده پليسي با وجود آن که تنها سرنخ پليس نوع خودروي متهم بود پس از چندين ساعت تحقيقات ميداني و بهره گيري از بانک هاي اطلاعاتي متهم شناسايي شد و تحت تعقيب قرار گرفت.وي خاطرنشان کرد: ماموران امنيت عمومي موفق شدند در اين اقدام ضربتي، متهم ۴۷ ساله را که با خودرو سواري پيکان مرتکب اين جنايت شده بود به دام بيندازند.سرهنگ اميري با اشاره به اين مطلب که متهم براي رسيدن به سزاي عمل ننگين خود در اختيار مراجع قضايي قرار گرفته است به خانواده ها هشدار داد تا در اوقات فراغت و فصل تابستان مراقبت بيشتري از فرزندان خود داشته باشند و نکات لازم درباره نحوه برخورد با افراد غريبه، بيرون نرفتن به تنهايي از خانه براي بازي در کوچه و خيابان به خصوص در ساعاتي از شبانه روز که تردد کمتري انجام مي شود به آن ها ارائه دهند تا از وقوع چنين وقايع تاسف باري پيشگيري شود.منبع : خراسان
 
 
 
----------------------------------------
 
 
 دختر پرنـده

فرنوش؛ دختر پرنده سوار بر پاراگلایدر، در حالی که دقایق پایانی روز و هوای گرگ و میش عصرگاهی بود، بر فراز منطقه شهران در غرب تهران پرواز می‌کرد که ناگهان خطای دید باعث شد میان سیم‌‌های فشار قوی دکل‌‌های برق گرفتار شود. این خانم 30 ساله پاراگلایدر‌سوار با گرفتار شدن میان سیم‌‌ها در فاصله 60 متری زمین، فریاد‌زنان طلب کمک می‌کند. یک رهگذر با شنیدن فریاد‌های این دختر با امدادگران تماس می‌گیرد تا با حضور آنها در صحنه حادثه، این دختر نجات پیدا کند.
امدادگران می‌رسند. تلاش​هاي اولیه آنان برای کمک سودی ندارد. برق فشار قوی مانع هرگونه عملیات نجات می‌شود. 10 امدادگر با شرکت برق منطقه‌ای تماس می‌گیرند تا شاید با قطع برق ریسک عملیات نجات کمتر شود. حضور مأموران شرکت برق هم باعث نمی‌شود عملیات نجات بسرعت انجام گیرد چراکه ابتدا باید فکری برای تأمین برق مناطقی که فرنوش میان سیم‌‌های برق‌رسانی آنها گیرافتاده بود ‌شود و سپس امدادگران باید منتظر تخلیه برق خازن‌‌ها می‌شدند.
اقدام‌‌ها برای تأمین برق آغاز می‌شود و پس از آن عملیات قطع برق موجود در سیم‌‌ها را آغاز می‌کنند. با قطع برق، خطر عملیات نجات کاهش می‌یابد اما همچنان برق خازن‌‌ها خطرساز است. امدادگران منتظر تخلیه کامل برق موجود در خازن‌‌ها می‌شوند و بالاخره مأموران شرکت برق منطقه‌ای خبر قطع کامل برق و تخلیه خازن‌‌ها را به امدادگران می‌دهند و آنها بسرعت عملیات نجات دختر پاراگلایدر‌سوار را ادامه می‌دهند.
فرنوش پس از نجات تحویل مأموران اورژانس می‌شود تا وضع سلامتی‌اش مورد بررسی قرار گیرد. خوشبختانه با اعلام خبر سلامتی کامل فرنوش، عملیات نجات با موفقیت به پایان رسید.
گفته می‌شود این دختر 30 ساله نفر هفتمی است که میان این کابل‌‌ها گرفتار می‌شود.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: