کد خبر:۶۵۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۲
تعداد بازدید: 6603
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
کشف قربـانگاه مخوف شیطان‌پرستان درمکزیک
پلیس مکزیک با ورود به قربانگاه مخوف گروهی از شیطان‌پرستان این کشور با ده‌ها تن از مردگانی روبه‌رو شد که در مراسم اجرای آئین‌های شیطانی، در دهلیز مرگ قربانی شده بودند.

پلیس مکزیک با ورود به قربانگاه مخوف گروهی از شیطان‌پرستان این کشور با ده‌ها تن از مردگانی روبه‌رو شد که در مراسم اجرای آئین‌های شیطانی، در دهلیز مرگ قربانی شده بودند. در این قربانگاه مأموران پلیس در کنار تلی انباشته از اسکلت‌های زنان و کودکان، به پیکر نیمه‌جان قربانیانی برخورده‌اند که با رگ‌های بریده به حال خود رها شده‌اند تا خون‌شان کم‌کم از بدن آنها به یک جوی سنگی سرازیر شود و در نهایت بمیرند.

به گزارش پلیس مکزیک بیشتر پیروان این فرقه شیطان‌پرست، قاچاقچیان موادمخدر، دزدان خرده‌پا و خلافکاران دیگری هستند که در مکزیک و امریکا عبادتگاه‌هایی دارند و در این مکانها در مراسمی آئینی به قربانی کردن دختران و پسران جوان می‌پردازند. مأموران پلیس مکزیک طی سال‌های اخیر بارها اعضای این فرقه را در حال اجرای مراسم قتل‌های آئینی‌شان دستگیر کرده‌ است. دو ماه پیش هم پلیس این کشور یک کودک 4 ساله را که قرار بود پس از قربانی شدن، خونش را به الهه مرگ تقدیم کنند، نجات داده‌اند.
فرقه شیطان‌پرستی، جزو فرقه‌های کفرآمیزی است که طی سال‌های اخیر در برخی از کشورهای غربی رشد یافته است.
در سال‌های گذشته، فیلم‌ها و داستان‌های مختلفی در این باره ساخته شده است که همگی ترسناک بوده و حضور نیروهای شیطانی را به تصویر کشیده‌اند. یکی از مطالبی که در این باره به گوش رسیده این که هرم شیشه‌ای موجود در موزه لوور پاریس، به شیطان اختصاص دارد و از 666 قطعه شیشه ساخته شده است و این عدد 666 برای پیروانش رمز و راز خاصی دارد.
البته تحقیقات در این زمینه بدون هیچ ابهامی مشخص می‌کند که این هرم شیشه‌ای از بیش از 670 قطعه شیشه تشکیل شده است و شایعه در این باره صحت ندارد. فیلم طالع نحس نیز فیلمی ترسناک در همین رابطه بوده است. شیطان‌پرستان اعتقاد شدیدی به سحر و جادو دارند. این فرقه در سال 1960 توسط آنتوان لاوی پایه‌گذاری شده و این فرقه با کلیه فرقه‌ها و مذاهب خدایی جهان درگیر بوده‌اند و بخصوص ضمن پرداختن به کفر و الحاد با اشاعه دین مسیحیت مقابله می‌کنند. بنا بر اطلاعات به دست آمده افرادی که به این فرقه گرویده‌اند در اکثر موارد از بیماری روانی رنج می‌برند و به دیوانگان مشهور شده‌اند. اگر چه تاریخ قرون وسطی و سوابق دادگاهی نشان داده که اکثر شیطان‌پرستان در طول تاریخ مرتد بوده‌اند.

شیطان‌پرستی بنا بر شواهد در طول قرن 18 در کشور فرانسه نیز متداول بوده است که پیروان آن پیمان می‌بستند در خدمت شیطان‌ باشند و با کمک شیطان‌ از این راه دست به هر گونه قتل و جنایت می‌زدند. گروه‌هایی از شیطان‌پرستان مراسم خاصی را برگزار می‌کنند و به قربانی کردن نوجوانان می‌پردازند. امروزه حتی این روش و عقیده را در کشورهایی چون مکزیک نیز می‌بینیم.
آنها حتی از قربانی کردن کودکان خردسال به شکلی وحشیانه نیز ابایی ندارند.
تصاویر تاریخی نقاشی‌های قرن 18 و 19 میلادی در غرب نیز نشانه حضور فرقه‌های متفاوت از جمله شیطان‌پرستی است.
مایکل آکونیو در سال 1970 کتاب خود را درباره شیطان‌پرستی منتشر کرد و در سال 1960 نیز آنتوان لاوی به عنوان بنیانگذار این فرقه کتاب خود را که شامل جادوگری و شیطان‌پرستی و خرافات بود، منتشر کرد و بالاخره جان Allee مؤسس نخستین پرستشگاه شیطانی بوده است که در آن فرقه شیطان‌پرستی را گسترش می‌دادند و مردم را دعوت به شیطان‌پرستی می‌کرده‌اند. برخی از مطالعات انجام شده از جرائم نشان می‌دهد که مجرمین برای مقاصد شیطان‌پرستانه خود دست به این جنایت‌ها زده‌اند.
بین سال‌های 1980 تا 1990 میلادی جرم‌های کثیفی چون سوء استفاده‌های جنسی از کودکان در چارچوب آیین‌‌‌های شیطانی انجام شده است.
در ایالات متحده امریکا سوءاستفاده از کودکان در شهر کرن و غرب ممفیس آن هم در لوای فرقه شیطان‌پرستی برای مدت‌ها گزارش‌‌های جنجالی روزنامه‌‌ها بوده است.
در ایالات دیگری چون مینه‌سوتا، بسیاری از جنین‌‌ها و نطفه‌‌ها و نوزادان قربانی اهداف شوم فرقه شیطان‌پرستي شده و جان خود را از دست داده‌اند.
جرائمی چون پورنوگرافی کودکان و تجاوز‌های جنسی، همه و همه ریشه در مراسمی چون شیطان‌پرستی دارد.
شیطان‌پرستان بر این باورند که شیطان می‌خواهد با پیروان خود ارتباط برقرار کند.
آنها شیطان را موجودی زنده و با چند وجه از طبیعت انسان مشترک می‌دانند.
شیطان‌پرستان در گروه راه چپ مخالف با راه راست طبقه‌بندی شده‌اند. دست چپی‌‌ها به غنی‌سازی روحی در جریان‌‌های کاری خودشان معتقدند و بر این باورند که در نهایت باید تنها به خود جواب پس‌دهند در حالی که دست راستی‌‌ها غنی‌سازی روحی خود را از طریق وقف کردن و بندگی در مقابل قدرت بزرگ‌تر به دست می‌آورند.
لاوییان عموماً بر پیشرفت فیزیکی خود با راهنمایی‌‌های موجودی مافوق یا قوانینی فرستاده شده تمرکز دارند. برخی از آنها که در عصر معاصر زندگی می‌کنند در دنیای امروز و عصر حاضر لاوییان (یا همان شیطان‌پرستان) در غرب در حال توسعه عقاید خود میان اقشار مختلف جامعه هستند. آنها تبلیغات خود را به هر شکل انجام می‌دهند و توسعه تبلیغات اینترنتی «لاوییان» غرب روز به روز افزایش یافته است.
لاوییان در میان اقشار متفاوت جامعه نفوذ یافته‌اند و در میان بسیاری از خوانندگان و هنرمندان، سیاستمداران و... به چشم می‌خورند.
بنا بر آثار ثبت شده بیشتر خادمین کلیسا‌‌‌های شیطان، عمدتاً مرد بوده و بین سنین 20 تا 50 سال فعالیت می‌کنند.
لاوییان یا شیطان‌پرستان در کشور مکزیک عقاید التقاطی خاصی دارند. آنها در جشن «روز مرگ مقدس» مراسم خاصی را برگزار می‌کنند و با نمایش رعب‌آور اسکلت‌‌های انسانی، کودکانی را به قربانگاه می‌برند تا خون او در مجرای خاصی جاری شود.
نام قدیسه این فرقه سانتامورته santa muerte است که ملبس به لباس بلند و گشاد بوده و اشیایی چون داس‌ و ردا را حمل می‌کند. طی 10 سال اخیر اعمال کفرآمیز و جاری کردن خون کودکان قربانی به شکل علنی‌‌تری در مکزیک دیده شده است.
کلیسای کاتولیک مراسم و عقاید این گروه را در مکزیک کاملاً محکوم کرده است، اما پیروان این فرقه به بیش از دو میلیون تن در امریکا و مکزیک افزایش یافته‌اند.
تندیس‌‌‌های این فرقه به شکل اسکلت‌‌های نشسته بر تخت به عنوان نماد پیروزی مرگ است.
پلیس مکزیک طی سال‌‌های اخیر بار‌ها اعضای فرقه مرگ مقدس را در حال انجام قتل‌‌های مقدس‌شان دستگیر کرده است. اخیراً مأموران یک زن را دستگیر کرده‌اند که در حال قربانی کردن کودک 4 ساله‌ای بوده تا خونش را به الهه‌ای هدیه کنند.
بنا بر آمار به دست آمده بیشتر پیروان این فرقه در مکزیک و امریکا، جزو قاچاقچیان موادمخدر، دزدان خرده‌پا، روسپی‌‌ها و مجرمین اقتصادی هستند. منبع: ايران
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
2
3
کلمه ایمان ریشه اش امن است و امنیت دنیا و عقبی در ایمان به خدا تضمین میشود. ""چنانكه شيطان خود در روز قيامت به مردم خواهد گفت [ابراهيم:22]. من بر شما تسلّطى نداشتم جزآن كه شما را خواندم و از من قبول كرديد. ""
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: