کد خبر:۶۵۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۲۰:۱۱
تعداد بازدید: 3407
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
انتقاد شديد مطهري : به فکر کاباره​هاي شبانه هم باشيد!!
آقايان مشايي و احمدي نژاد بگويند که به روش اسلامي معتقدند که تحريک جنسي در جامعه اسلامي را ممنوع مي​داند يا روش غربي که مراکزي را هم براي اين کار قائل مي​شوند؟
علي مطهري در نطق امروز خود هم به مشايي و احمدي​نژاد انتقاد کرد و هم از جمعيت ايثارگران که بيشترين نقش را در تفرقه اصولگرايان در ايام انتخابات داشت و اکنون دم از وحدت مي​زند.
به گزارش آريا ، گزيده اظهارات وي از اين قرار است:

-بايد دو عنصر جهاد وامر به معروف و نهي از منکر را در جامعه زنده نگه داريم که باعث پيروزي انقلاب ما شد.

-از تلاش نمايندگان در تصويب بودجه 91 تشکر مي​کنم. گرچه تاخير دولت منجر به تضييع حقوق مردم شد و مجلس فرصت ممانعت از رفع تبعيض​ها در جدول 12 را نيافت.

-از مردم تهران به دليل راي قابل توجهي که به بنده دادن، متشکرم. اين در حالي بود که در دو ليست اصولگرايان، از من حمايت نشده بود. اين نشان مي​دهد که ديگر در پشت درهاي بسته نمي​توان براي مردم تصميم گرفت که زيد بايد وارد شود و عمر نبايد راه يابد!

-انتخابات مجلس نهم حائز نقاط قوت بسياري بود اما از نقاط ضعف آن، دخالت سپاه پاسداران در برخي حوزه​ها از کانديداهاي مورد نظر خود بود که بسياري از کانديداها اين مساله را تاييد مي​کنند. حال آنکه برخلاف توصيه امام (ره) بود.

-در آستانه افتتاح مجلس نهم هستيم. با توجه به تعداد اندک اصلاح طلبان، فراکسيون اصلاح طلبان در آن مجلس نخواهيم داش. زير مجموعه اصولگرايان هم سه فراکسيون تشکيل خواهد شد. يکي فراکسيون «جمعيت ايثارگران» که بيشترين نقش در ايجاد تفرقه بين اصولگرايان قبل از انتخابات مجلس نهم را داشت و اکنون که به هدفش رسيده دم از وحدت مي زند. يکي فراکسيون «پايداري» که به نسبت جمعيت ايثارگران صادق تر بود و فراکسيون اصولگرايان «معتدل و مستقل».

-وحدت فرمايشي پايدار نيست. سه بينش متمايز سياسي ميان اصولگرايان هست. چگونه مي​توان گروهي که اصولگرايي را تا مرز تملق پايين آورده و هر انتقادي را ضديت با نظام تلقي مي​کنند با گروهي که دفاع از حقوق مردم حتي زندانيان را لازم مي​داند، يکي دانست؟ برداشت آنها از ولي فقيه و امر به معروف يکي نيست.

-درباره رياست مجلس نهم عوامل خارج از مجلس اصلا نبايد دخالت کنند. از نماينده مجلس نهم مي​خواهم به کسي راي دهند که به فلسفه اصلي وجود مجلس که جلوگيري از سرکشي دولت هاست اعتقاد داشته باشد و مجلس را سپر ولي فقيه کند نه ولي فقيه را سپر مجلس.

-در مساله حجاب که در اثر تشويق​هاي رئيس جمهور به بدحجابي به وضعيت اسف بار کنوني رسيده​ايم، آقايان مشايي و احمدي نژاد بگويند که به روش اسلامي معتقدند که تحريک جنسي در جامعه اسلامي را ممنوع مي​داند يا روش غربي که مراکزي را هم براي اين کار قائل مي​شوند؟

-اکنون مصداق شعر حافظ هستيم که «يک دست به مصحفيم و يک دست به جام/ گه نزد حلاليم و گهي نزد حرام». آقايان مشايي و احمدي نژاد زيرکانه کار رابه اينجا رسانده​اند که تحريک جنسي را آزاد و موجب پديد آوردن عقده هاي رواني در جوانان شدند و به فکر کاباره​هاي شبانه هم باشند! حال آنکه در دوره اصلاحات اگر يک صدم وضع کنوني رخ مي​داد، برخي به خيابان​ها مي آمدند ولي اکنون که اين پروژه در حال اجرا است، سکوت کرده​اند.

-به وزير کشور اخطار مي​کنيم اگر بار ديگر اين بهانه را تکرار کند که «مشايي و احمدي​نژاد اجازه نمي​دهند» او را در مجلس نهم استيضاح مي​کنيم. وزرا نمي​توانند خود را مصلوب الاراده بدانند و تحت تاثير فشار از بالا کار بکنند.

-درباره حکومت آينده بحرين بايد مردم اين کشور تصميم بگيرند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۱
7
5
خدا حافظت باشه """""مرد"""""
ناشناس
|
GERMANY
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
1
0
خدارحمت کندپدربزرگوارت را شایدتوبتوانی وحدت واشتی ملی ایجادکنی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
0
3
وظیفه شما ایجاد شغل و کار و ازدواج برای جوانان است . باقی مسایل با فرهنگ بالای مردم خودش حل میشود. خدمتگذار مردم باشید همانطور وظیفه یک نماینده است.
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: