کد خبر:۶۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: 3685
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
متهم به شکنجه وفيلم برداري از زن جوان با شليک پليس مجروح شد
جواني که به اتهام فيلم برداري، شکنجه و سرقت طلاهاي زن جوان تحت تعقيب پليس قرار گرفته بود با شليک گلوله مجروح شد و با اعترافات تکان دهنده اي پرده از اعمال مجرمانه خود برداشت
جواني که به اتهام فيلم برداري، شکنجه و سرقت طلاهاي زن جوان تحت تعقيب پليس قرار گرفته بود با شليک گلوله مجروح شد و با اعترافات تکان دهنده اي پرده از اعمال مجرمانه خود برداشت.به گزارش خراسان، ساعت ۱۱ ظهر روز چهارشنبه گذشته زن جواني هراسان خود را به کلانتري شهيد هاشمي نژاد رساند و در حالي که گريه مي کرد به افسر نگهبان گفت: چند ساعت قبل مردي که از آشناهايمان است و قبلا نيز خواستگارم بود به در منزلم آمد و با توسل به حيله مرا نزد همسرش برد اما وقتي وارد منزل آنان شدم ناگهان دست و دهان مرا بستند و پس از سرقت طلاهايم، نقاط مختلف بدنم را با چاقو داغ کردند. آنان سپس با قيچي موهايم را بريدند و از اعمال وحشيانه خودشان هم فيلم گرفتند. اين زن ادامه داد: پس از آن مرد جوان مرا تهديد کرد که بايد مبلغ ۱۲ ميليون تومان پول برايشان جور کنم وگر نه فيلم مرا پخش خواهند کرد. وي افزود: آنان تلفن همراه مرا نيز گرفتند تا نتوانم با جايي تماس بگيرم. در پي اظهارات اين زن و به دستور سروان ملکي (رئيس کلانتري شهيد هاشمي نژاد) گروهي از مأموران زبده تجسس، مأمور پيگيري اين پرونده شدند. مأموران انتظامي در اولين مرحله از اقدامات پليسي خود، مراتب را به قاضي آقايي پور اطلاع دادند که با توجه به اهميت موضوع، مقام قضايي دستورات ويژه اي را براي رسيدگي سريع به اين پرونده صادر کرد. به دنبال اين دستورات مأموران انتظامي به همراه شاکي پرونده به منزلي ۲ طبقه در نزديکي چهارراه راه آهن رفتند اما در منزل قفل بود. در اين هنگام مأموران تجسس با به کارگيري شيوه هاي اطلاعاتي و پليسي و همچنين همکاري شاکي پرونده به بهانه آماده کردن يک ميليون تومان پول، متهم تحت تعقيب را با استفاده از تلفن همراه به محل کشاندند اما او ناگهان با ديدن مأموران انتظامي با چاقو به سمت آنان حمله ور شد و با فرار به داخل کوچه هاي اطراف قصد داشت از چنگ مأموران بگريزد که يکي از مأموران تجسس کلانتري با به کارگيري قانون و شليک چند تير هوايي، پاهاي متهم را هدف قرار داد و با شليک گلوله اي او را نقش بر زمين کرد. با انتقال متهم به بيمارستان و پس از انجام اقدامات اوليه درماني، وي تحت بازجويي قرار گرفت و به شکنجه زن جوان و سرقت طلاهايش اعتراف کرد. در پي اعترافات وي، مأموران انتظامي به دستور مقام قضايي منزل او را بازرسي کردند که در نتيجه طلاهاي مسروقه، دوربين فيلم برداري و موهاي قيچي شده به همراه فيلمي که از زن جوان گرفته شده بود کشف و ضميمه پرونده شد.اين متهم که در پاسخ به اين که انگيزه اش از ارتکاب اين اعمال مجرمانه چه بوده است فقط جمله اشتباه کردم را به کار مي برد گفت: من قبلا از اين زن خواستگاري کرده بودم!
با اين جمله متهم، شاکي پرونده نيز گفت: خانواده ام با اين ازدواج مخالف بودند و به او جواب رد دادند اما او چند بار مرا تهديد به اسيدپاشي کرد و عنوان کرد که انتقامش را خواهد گرفت!متهم اين پرونده همچنين اعتراف کرد وقتي او را با چاقو داغ کردم همسرم به اتاق ديگر رفت چون نمي توانست اين صحنه را ببيند.اين در حالي است که شاکي ادعاي وي را رد کرد و گفت: او در محل حضور داشت و در بقيه جرايم نيز با متهم همکاري کرد. گزارش خراسان حاکي است: به دستور مقام قضايي همسر متهم نيز دستگير شد و تلاش مأموران براي کشف زواياي پنهان اين پرونده ادامه دارد. منبع' خراسان
 
 
----------------------------------------
 

پسر تبهکار با فريب دختران در اينترنت ميليون ها تومان به جيب زد
پسر تبهکاري که با فريب دختران جوان در اينترنت آن ها را مجبور به سرقت طلاهاي مادرشان مي کرد، دستگير شد. به گزارش مهر اين متهم پس از آشنايي با دختران در اينترنت و چندين جلسه ملاقات حضوري با آنها، اعتماد دختران را به خود جلب مي کرد و با ادعاي داشتن مشکلات مالي ناشي از هزينه درمان و وعده بازگرداندن طلا و جواهرات از دختران نوجوان مي خواست تا مقداري از طلاجات مادرانشان را سرقت کنند و در اختيار او قرار دهند. اين متهم بعد از گرفتن طلاها ناپديد مي شد. متهم مذکور پس از شکايت تعدادي از خانواده ها مبني بر سرقت طلاهايشان دستگير شد و اعتراف کرد با همين شيوه تاکنون چندين دختر را فريب داده و چندين ميليون پول به جيب زده است. پرونده اين متهم به منظور رسيدگي در اختيار کارآگاهان قرارگرفت.
 
 
---------------------------------------
 
 
اخاذي 150‌ميليوني با تهيه فيلم خصوصي

مردي كه با به دست آوردن فيلمي خصوصي از يكي از دوستان خود مبلغ 150‌ميليون تومان از او اخاذي كرده بود، در دادگاه انقلاب شيراز محاكمه مي‌شود.
چندي قبل مردي با مراجعه به دادسراي انقلاب اطلاع داد فردي ناشناس يك فيلم خصوصي از او در اختيار دارد و از اين طريق از او 150‌ميليون تومان باج گرفته است. بعد از تشكيل پرونده گروهي از كارآگاهان پليس تحقيق در اين خصوص را آغاز كردند و در ابتدا براي پي بردن از جزييات واقعه به بازجويي از شاكي كه حبيب نام دارد پرداختند. اين مرد به ماموران گفت: «من همسر و فرزند دارم اما چندي قبل با زن جواني آشنا و به او علاقه‌مند شدم و به همين دليل نيز پيشنهاد عقد موقت را مطرح كردم و او هم پذيرفت. ما به صورت پنهاني با هم در ارتباط بوديم تا اينكه چند روز قبل بسته‌اي پستي به دستم رسيد كه داخل آن يك سي‌دي و يك نامه بود. در نامه نوشته شده بود اگر مي‌خواهي آبرويت نرود و اين فيلم تكثير نشود بايد 150‌ميليون تومان بپردازي. وقتي فيلم را ديدم متوجه شدم كسي از رابطه من با همسر صيغه‌اي خودم اين تصاوير را تهيه كرده است.» كارآگاهان با تحقيق بيشتر و كمك شاكي متوجه شدند اين فيلم در خانه يكي از دوستان حبيب تهيه شده است. مرد ميانسال در اين رابطه توضيح داد: «صاحب اين خانه از دوستان قديمي‌ام است. او چند روز قبل گفت قصد دارد به سفر برود براي همين كليد خانه‌اش را در اختيارم قرار داد تا در زمان غيبتش به آنجا سركشي كنم. من هم يك روز با همسر موقتم به آنجا رفتم اما به غير از ما كسي در خانه نبود.» از آنجا كه احتمال داشت خانه مورد نظر به دوربين مداربسته مجهز باشد ماموران بعد از اخذ مجوز قضايي به آنجا رفتند و به بازرسي خانه پرداختند و متوجه شدند حدس‌شان درست بوده است، به همين دليل صاحبخانه كه امين نام دارد تحت بازجويي قرار گرفت. او كه ابتدا حاضر نبود هيچ جرمي را بپذيرد در تحقيقات تخصصي به اخاذي از دوستش اعتراف كرد. او گفت: «من از مدت‌ها قبل در خانه‌ام دوربين مداربسته كار گذاشته بودم. البته به غير از خودم كسي اين موضوع را نمي‌دانست. وقتي هم مي‌خواستم به سفر بروم بدون هيچ نقشه‌اي كليد خانه‌ام را به حبيب دادم و بعد از بازگشت وقتي فيلم‌هاي دوربين مداربسته را تماشا كردم آن صحنه‌ها را ديدم و با كمي پيگيري فهميدم حبيب به صورت مخفيانه زني را به عقد موقت خود درآورده است. همان موقع بود كه تصميم گرفتم دست به اخاذي بزنم و پولدار شوم.»اين متهم ادامه داد: «سي‌دي و نامه را براي حبيب فرستادم و او را تهديد كردم كه همسرش را در جريان قرار خواهم داد البته خودم را معرفي نكردم. با اين ترفند توانستم از او اخاذي كنم. البته هرگز فكر نمي‌كردم او بخواهد شكايت كند.»
بعد از ثبت اعترافات اين متهم، او در دادسرا نيز تحت بازجويي قرار گرفت و سرانجام از نظر بازپرس پرونده مجرم شناخته شد. به اين ترتيب با صدور كيفرخواست پرونده در اختيار دادگاه انقلاب قرار گرفت و اين جوان به‌زودي محاكمه خواهد شد. منبع: شرق
 
 
--------------------------------------
 
 
زندگی 2 کودک با جسد خونین مادر

پدر شیشه‌ای و دو کودک 48 ساعت با جسد خون‌آلود مادر خانواده زندگی کردند. این مرد پس از قتل همسرش در را قفل کرد و دو بچه‌اش با وحشت در خانه‌ای پر از بوی تعفن زندگی کردند. هفته گذشته ماجرای جنایت هولناکی به مأموران پلیس سنندج مخابره شد که در آن زنی در برابر دیدگان بچه‌‌هایش با ضربات چاقو از پای درآمده بود. در بررسی‌‌های میدانی همسایه‌‌ها به تیم تحقیق گفتند که 2 روز پیش سر و صدایی از طبقه پائین به گوششان رسید که بعد از لحظاتی قطع شد. ما که به درگیری زن و شوهر عادت کرده بودیم فکر نمی‌کردیم این بار قتلی رخ داده باشد اما با گذشت 2 روز به خاطر بوی بدی که در ساختمان پیچیده بود و صدایی از بچه‌‌ها به گوش نمی‌رسید به در خانه همسایه رفتیم وقتی مرد همسایه در خانه را باز کرد جسد خونین همسرش که در وسط هال افتاده بود را دیدیم و فقط توانستیم با پلیس تماس بگیریم.
با اطلاعات به دست آمده از همسایه‌‌ها بازپرس کشیک قتل دستور بازداشت مرد همسایه را صادر کرد. مرد شیشه‌ای بعد از دستگیری به پلیس گفت: من و همسرم هر دو اعتیاد به شیشه داشتيم و همیشه به خاطر توهمات فکری با هم درگیر بودیم اما از قتل همسرم چیزی یادم نمی‌آید و فکر نکنم توسط من به قتل رسیده باشد چون او را دوست داشتم و مادر بچه‌هایم بود.
پلیس بعد از بازجویی از مرد شیشه‌ای به سراغ دختر 8 ساله خانواده رفت. این دختر که در چهره‌اش وحشت دیده می‌شد با چشمانی گریان درباره جزئیات حادثه به مأموران گفت: 2 روز پیش پدر و مادرم با هم درگیر شدند و من و برادر 3 ساله‌ام فقط گریه می‌کردیم تا این که پدرم به سمت آشپزخانه رفت و به مادرم حمله کرد و چند ضربه به مادرم زد. ما ترسیده بودیم و پدرم در خانه را بست و مانع بیرون رفتن ما شد و 2 روز در کنار جسد خونین مادرمان زندگی می‌کردیم و از ترس حتی جرأت نداشتیم از کسی کمک بخواهیم. اگر همسایه‌‌ها زودتر به کمکمان می‌آمدند شاید مادرم زنده بود. بنابه این گزارش بچه‌‌ها به دلیل قبول نکردن سرپرستی خانواده‌‌های پدر و مادر تحویل بهزیستی داده شدند. منبع: ايران
 
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
0
3
فروشنده شیشه باید اعدام شود
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: