کد خبر:۶۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 5995
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آشنایی با دستگاه‌های اتوماتیک فروش کتاب
طراحی این دستگاه در کشور صورت می‌گیرد ولی مونتاژ آن در خارج از کشور انجام می‌شود ولی امسال به دلیل نوسان بازار و قیمت ارز تصمیم گرفتیم این دستگاه را در ایران مونتاژ کنیم و در حال انجام مقدمات آن قرار داريم
شرکت نشر الکترونیک ایران به عنوان نخستين شرکت ارايه‌دهنده دستگاه اتوماتیک فروش کتاب در كشور با حضور در بخش بازار جهانی کتاب بيست و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران به معرفی این دستگاه‌ها به علاقه‌مندان و موسسات می‌پردازد.

سعیده آسرایی، مسوول فروش دستگاه به ایبنا، گفت: برای معرفی و ارايه شناسنامه و اطلاعات دستگاه اتوماتیک فروش کتاب در نمایشگاه شرکت کرده‌ایم.

وی با اشاره به این که تا کنون حدود 70 دستگاه را به فروش رسانده‌ایم، عنوان کرد: در تلاشيم تا نهادها و دستگاه‌های دولتی و خصوصی را که از نمایشگاه بازدید می‌کنند با این دستگاه آشنا کنیم.

آسرایی افزود: طراحی این دستگاه در کشور صورت می‌گیرد ولی مونتاژ آن در خارج از کشور انجام می‌شود ولی امسال به دلیل نوسان بازار و قیمت ارز تصمیم گرفتیم این دستگاه را در ایران مونتاژ کنیم و در حال انجام مقدمات آن قرار داريم.

وی با اشاره به این‌که نوسانات قیمت ارز بر قیمت دستگاه تاثير گذاشته، گفت: نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی و تشویق موسسات برای خرید این دستگاه است و امیدواریم بتوانیم موسسات و نهادها را متقاعد کنیم که برای ترویج کتابخوانی در کشور از این دستگاه استفاده کنند.

بیست‌ و پنجمين نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا شنبه 23 اردیبهشت در مصلای امام خمینی (ره) برپا است.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: