کد خبر:۶۴۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۰۸:۱۵
تعداد بازدید: 2954
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نرخ دیه در خرداد 126 میلیون تومان است
هر کس که سال گذشته بیمه نامه شخص ثالث دریافت کرده است باید برای دریافت الحاقیه مراجعه کنند چه آنهایی که بیمه 60 میلیونی دارند و چه آن دسته که بیمه 90 میلیونی دریافت کرده اند

مدیر عامل بیمه ایران با اشاره به اینکه در خردادماه وارد ماه حرام می شویم، گفت: مردم برای دریافت الحاقیه سریعتر مراجعه کنند زیرا هزینه دیه در این ماه 126 میلیون تومان می شود.

جواد سهامیان مقدم در گفت و گو با پانا با اشاره به نزدیک بودن ماههای حرام اظهار داشت: رشد نرخ دیه به 126 میلیون تومان ریسک دارندگان بیمه شخص ثالث را افزایش داده است.

وی افزود: هر کس که سال گذشته بیمه نامه شخص ثالث دریافت کرده است باید برای دریافت الحاقیه مراجعه کنند چه آنهایی که بیمه 60 میلیونی دارند و چه آن دسته که بیمه 90 میلیونی دریافت کرده اند.

مدیر عامل بیمه ایران تاکید کرد: کلیه شرکت های بیمه آماده اند تا در سریعترین زمان الحاقیه بیمه نامه را ارایه کنند، زیرا عدم توجه به این موضوع در زمان حادثه سبب می شود که بخشی از هزینه ایجاد شده را خود فرد بپردازد و با توجه به نرخ بیمه 60 میلیونی در شش ماه اول سال 90 و نرخ 126 میلیونی در سال جاری اختلاف بیش از 60 میلیون بر عهده فرد است.

سهامیان مقدم با اشاره به رشد 46 درصدی نرخ دیه در سال گذشته اظهار داشت: شرکت های بیمه جهت رفاه حال مردم تنها 25 درصد افزایش نرخ حق بیمه دادند تا به این وسیله در ارایه خدمات به مردم کارایی بیشتری داشته باشند

برچسب ها: نرخ ديه
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
خليل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۳
0
1
اين افزايش تاثيرات زيادي در بروز مشكل براي مردم دارد چراكه خيلي ها توانايي پرداخت آنرا ندارند
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: