کد خبر:۶۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 2640
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
عضو هیات رییسه مجلس
دولت بگوید رشد تورم چقدر است؟
دیگر هر روز نمی شود از وزیر و مسئولین دولتی جواب خواست؛یعنی خود دولتی ها نمی بینند تورم در جامعه حاکم شده است؟نمی بینند روز به روز قیمت اجناس متغیر و رو به افزایش است؟ اگر نمی دانند و نمی بینند که وا اسفا به آنها !
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت:دیگر هر روز نمی شود از وزیر و مسئولین دولتی جواب خواست؛یعنی خود دولتی ها نمی بینند تورم در جامعه حاکم شده است؟نمی بینند روز به روز قیمت اجناس متغیر و رو به افزایش است؟
 
احمد ناطق نوری نماینده دوره‌های اول، سوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم و هشتم مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به افزایش مکرر قیمتها،به اعتدال گفت:هیچ چیز کارشناسی نیست ؛ قانون چیزی را در کشور گران نکرده است اما انگارخود جنس ها گران شده اند!

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با عرض تاسف قانون رعایت نمی شود ، اگر قانون رعایت شود ، آمار رشد تورم درست ارائه می شود ؛ خود دولت بگوید رشد تورم چقدر است؟

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی افزود: مسئولین اجرایی مقصر بحران تورم در کشور هستند ، مجلس وظیفه اش تصویب قانون است ، اگر قانون اجرا شود این مشکلات پیش نمی آید.

ناطق به قانون شکنی های مکرر دولت اشاره کرد و گفت: دیگر هر روز نمی شود از وزیر و مسئولین دولتی جواب خواست ؛ یعنی خود دولتی ها نمی بینند تورم در جامعه حاکم شده است؟  نمی بینند  روز به روز قیمت اجناس متغیر و رو به افزایش است؟ اگر نمی دانند و نمی بینند که وا اسفا به آنها !

وی در خاتمه گفت: آنچه که مشخص است این است که دولت روی تهیه و توزیه مایحتاج مردم نظارت نداشته و بعد نظارت دولت عملا تعطیل بوده است که اگر تعطیل نبود الان وضعیت اقتصادی و تورم این گونه نمی شد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: