کد خبر:۶۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۹
تعداد بازدید: 6934
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نامه‌های یک قاتل آمریکایی کتاب می‌شود
نامه‌های یک قاتل سریالی که در آنها شرح قتل‌ها و آزار و اذیت زنان و کودکان آمده است به زودی توسط یک روزنامه‌نگار آمریکایی منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود

نامه‌های یک قاتل سریالی که در آنها شرح قتل‌ها و آزار و اذیت زنان و کودکان آمده است به زودی توسط یک روزنامه‌نگار آمریکایی منتشر و روانه بازار کتاب می‌شود.
 
به گزارش فارس به نقل از واشنگتن پست، «دیوید آلن گور» قاتل سریالی از جمله جنایت کاران آمریکایی است که در طول 3 دهه گذشته قتل‌های زیادی مرتکب شده است. این قاتل سریالی مدعی است که ده‌ها زن و کودک آمریکایی را در طول 30 سال مورد آزار و اذیت قرار داده و بسیاری از آنها را به قتل رسانده است.

«آلن گور» از 5 سال پیش نگارش نامه‌هایی به یک روزنامه‌نگار با نام «تونی سیاگلی» را آغاز کرد و در این نامه‌ها مدعی شد که سال‌هاست زنان و کودکان آمریکایی را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و نمونه هایی از آنها را نیز در نامه هایش شرح داد.

این قاتل زنجیره‌ای حتی در برخی از نامه‌هایش با تصویرسازی‌های کاملا مبتدی تلاش کرده است که شیوه قتل‌ها و آزار و اذیت کودکان و زنان را برای این روزنامه‌نگار به تصویر بکشد.

با انتشار این نامه ها در ستون حوادث روزنامه بسیاری از مردم این نامه ها را تخیلی و زایده فکر یک روزنامه نگار فرصت طلب نامیدند. بسیاری نامه ها را متعلق به یک بیمار روحی ـ روانی دانستند و این موضوع سبب شد تا این قاتل زنجیره ای نگارش نامه ها را ادامه دهد و بر تعداد آنها بیفزاید.

این قاتل زنجیره ای پس از دستگیر شدن با ارائه مجموعه ای از موهای سر قربانیانش ثابت کرد که نامه هایی که به رشته تحریر در آورده همگی واقعی بوده و به این ترتیب مخاطبان خود را شوکه کرد.

«تونی سیاگلی» قصد دارد به زودی برخی از نامه های این قاتل سریالی را در قالب یک کتاب منتشر کند. او از این قاتل سریالی بیش از 200 نامه دارد و تلاش دارد هیجان‌انگیزترین و پرمخاطب‌ترین آنها را در کتابش بگنجاند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: