کد خبر:۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۴:۰۱
تعداد بازدید: 1378
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
رمان بيوتن 100 ميليون تومان فروخت‌
چاپ چهارم رمان بيوتن كه از 2 هفته پيش به بازار كتاب راه يافته، با استقبال علاقه‌مندان ادبيات داستاني روبه‌رو شده و تاكنون حدود يكصدميليون تومان فروش داشته كه اتفاق كم نظيري در ادبيات ايران محسوب مي‌شود.
اين كتاب كه نخستين بار در نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران با شمارگان 4400 نسخه عرضه شده بود در كمتر از يك هفته با همين شمارگان به چاپ دوم و يك ماه بعد به چاپ سوم رسيد كه با پايان يافتن همه نسخه‌هاي چاپ سوم، چهارمين چاپ آن اواخر تير ماه منتشر شد.

رضا امير خاني، نويسنده اثر در گفتگو با خبرنگار جام‌جم با بيان اين‌كه چاپ سوم رمانش 12 تير ماه عرضه شده، گفت: با فروش همه 4400 نسخه چاپ سوم، چاپ چهارم كتاب نيز عرضه شد.

وي با ابراز رضايت از بازخورد رمان در ميان علاقه‌مندان ادبيات داستاني گفت: بيش از يكصد نظر از اينترنت و مطبوعات درباره بيوتن را در وب سايت اختصاصي‌ام قرار داده‌ام.

به گفته اميرخاني، وي تاكنون 2 گروه مخاطب داشت كه گروهي از كتاب «من او» به بعد و گروهي از «داستان سيستان» به جمع علاقه‌مندان نوشته‌هاي او پيوسته‌اند و گروه جديدي از مخاطبان نيز پس از بيوتن به اين جمع پيوسته‌اند.

اميرخاني همچنين از انتشار قريب الوقوع چاپ هفدهم رمان «من او» از سوي انتشارات سوره مهر خبر داد.با انتشار چاپ جديد «من او» مجموع نسخه‌هاي چاپ شده اين كتاب به 40 هزار نسخه مي‌رسد.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: