برخورد هیجانی با کودک‌فروشی
رکوردشکنی ظریف و کری از 1919 و ناشنیده ها
ایران و 1+5 بر سر «راه‌حل‌ها» به تفاهم رسیدند
«وایبر» و «واتس آپ» چقدر امنیت دارند؟
فریب تبلیغات چاقی و لاغری در ماهواره ها را نخورید
شیوع بیماری‌های قلبی در افراد زير 40 سال رو به افزایش است
وقتی کتاب کارت ویزیت می‌شود!
قصد داعش برای حذف برخی از آیات قرآن!
داعش دانشگاه موصل را تفکیک جنسیتی کرد
پول شرکت اپل از پارو بالا می‌رود
کد خبر:۶۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 2902
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
چرا ناراضی تراشی می‌کنید؟!
قطع و وصل شدن دقیقه‌ای و ساعتی اینترنت درست اعصاب و آرامش مردم را زیر پا می‌گذارد و حتی تصمیم قاطعی در این مورد گرفته نمی‌شود تا مردم به برنامه‌ریزی بپردازند
سایت الف، وابسته به رییس مرکز پژوهش های مجلس در یادداشتی نوشت: مشهور است که با نزدیک‌تر شدن به موعد انتخابات رجال سیاسی رو به مردم می‌کنند و برای جلب رضایت آنان اقدام می‌کنند؛ اما گویا این بار برعکس شده است و هر چه به انتخابات نزدیک‌تر می‌شویم عوامل ایجاد نارضایتی و طرد مردم بیشتر می‌شود.
 
الف افزود: قطع و وصل شدن دقیقه‌ای و ساعتی اینترنت به روشی عصبی و بلاتکلیف، درست اعصاب و آرامش مردم را زیر پا می‌گذارد و حتی تصمیم قاطعی در این مورد گرفته نمی‌شود تا مردم به برنامه‌ریزی بپردازند. این رفتار ضد مدیریتی اینترنتی در ایران، خود در ذات، درست به مثابه یک رسانه عمل می‌کند و حامل این پیام است که مدیریت در این کشور دارای کفایت کافی برای تصمیم‌گیری نیست.

یادداشت نویس الف تصریح می‌کند: حداقل وظیفه مسوولان پاسخگويی به مردم است. حتی اگر ویرانی به خانه مردم می‌برند، توضیح چرايی این امر می‌تواند راهگشا باشد. اما نشستن در اتاق‌های کوچک و تصمیم گرفتن برای میلیون‌ها نفر بدون عنایت به تغییر اوضاع آنان، هرگز مسوولانه نیست. همگان شاهدند که اطراف سیاسی دوست و دشمن، مشکلات عمده‌ای در روش مدیریت اینترنت کشور لحاظ کرده‌اند؛ اما همچنان، هیچ کس پاسخگو نیست و بی‌نظمی و افسارگسیختگی وضع جاری، موجب هر چه بیشتر بی‌اعتماد شدن مردم به دولت و نظام است.
الف می‌نویسد: این رفتار - در خوشبینانه‌ترین شرایط- به مثابه «دوستی خاله‌خرسه» برای نظام است و با اثر ویرانگر خود روی معاش بخشی از مردم، بسیاری آنان را از نظام جدا می‌کند و به فکر راه‌های جایگزین می‌کشاند. منبع: دنياي اقتصاد
برچسب ها: اينترنت ، قطع و وصل
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: