کد خبر:۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۲
تعداد بازدید: 6191
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
زندگینامه «استیو جابز» به فارسی ترجمه شد
کتاب زندگینامه رسمی استیو جابز نوشته والتر ایزاکسون که به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال 2011 معرفی شده است به صورت کامل به فارسی ترجمه شد.

کتاب زندگینامه رسمی استیو جابز نوشته والتر ایزاکسون که به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال 2011 معرفی شده است به صورت کامل به فارسی ترجمه شد.
 
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، کتاب زندگینامه رسمی استیو جابز نوشته والتر ایزاکسون که از سوی سایت آمازون و روزنامه واشنگتن پست به عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال 2011 معرفی شده است به صورت کامل به فارسی ترجمه و ویراست گردیده و هفته آینده به بازار عرضه خواهد شد.

این کتاب توسط مهدی ابراهیمی ترجمه شده و در 452 صفحه به انضمام سی‌دی متن انگلیسی کتاب اصلی از روز پنجشنبه مورخ 20 بهمن ماه در انتشارات صانعی عرضه می‌گردد.

این کتاب داستان زندگی و شخصیت یک کارآفرین خلاق را به نشان می‌دهد که با کمال‌گرایی، نوآوری و آشتی دادن هنر و فناوری، سبب تحول در شش صنعت دنیا شد: کامپیوترهای شخصی، فیلم‌های انیمیشن، موسیقی، تلفن‌ها، تبلت‌ها و انتشارات دیجیتال.

نویسنده این کتاب می‌گوید: با وجود اینکه استیو جابز با او در تالیف این کتاب همکاری کرده اما از او خواسته تا هیچ کنترلی بر مطالبی که در این کتاب می‌نویسد نداشته باشد و حتی به استیو جابز اجازه خواندن کتاب را پیش از انتشار کتاب نداده است. بنابر این شما کتاب زندگی استیو جابز را در حالی خواهید خواند که خود او هم آن را نخوانده است.

این کتاب با قیمت این کتاب 105000 ریال عرضه می‌شود و علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن‌های 66409924 و 66405385 تماس حاصل کرده و یا به آدرس خیابان انقلاب روبروی دبیرخانه دانشگاه تهران فروشگاه انتشارات صانعی مراجعه نمایند.

Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: