کد خبر:۶۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۸۷ - ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: 5540
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
جنجالی‌ترین پرونده‌های حادثه‌ای
از فنجان فال تا دخمه شیطانی
کلاه گذاشتن سر عزراییل و تاخیر در مرگ، درمان چاقی و لاغری، پیدا کردن شوهر برای دختران، بخت‌گشایی برای پسران بدشانس،
کلاه گذاشتن سر عزراییل و تاخیر در مرگ، درمان چاقی و لاغری، پیدا کردن شوهر برای دختران، بخت‌گشایی برای پسران بدشانس، قبولی در کنکور، بریدن محبت شوهر گرامی به هوو با طلسم محبت، درمان همه نوع بیماری لاعلاج از آرتروز بینی گرفته تا سرطان نوک مو، دور کردن حیوانات موذی از خانه شما، از مگس و پشه گرفته تا مار و عقرب و اژدها، جن‌گیری، پیش‌بینی آینده و رساندن شما به آخر آخر خوشبختی و... همه و همه در تخصص آنهاست، شک نکنید وگرنه دودش بدجوری به چشم خودتان می‌رود.

اصلاً خنده ندارد، اینها همه وعده‌هایی است که فالگیرها، رمال‌ها، دعانویس‌ها هر روز دارند تکرار و با تکیه بر آن خلایق را سرکیسه می‌کنند. این سال‌ها بازار آنها داغ داغ است و هر روز شگرد جدیدی را رو می‌کنند تا مشتریان ساده‌لوح‌شان را تور بزنند. شیوه‌های آنها برای فریب طعمه‌هایشان آن‌قدر پیش پا افتاده است که بیشتر به یک شوخی بامزه می‌ماند تا واقعیت، اما آنها واقعیت دارند.

برای خواندن این شیوه‌های عجیب و غریب و در عین حال ساده و خنده‌دار، صفحات حوادث روزنامه‌ها را به شما توصیه می‌کنیم. ما هم مهم‌ترین پرونده‌های حادثه‌ای و جنایی دو سال گذشته را که فالگیران و رمال‌ها صحنه‌گردانان اصلی آن بوده‌اند، از میان همین صفحات بیرون کشیده‌ایم. [طلسم سیاه در دخمه شیطان] جنجال‌برانگیزترین و در عین حال باورنکردنی‌ترین پرونده دنیای رمالی و فالگیری در سال‌های اخیر، پرونده «محمد. ح» مرد رمالی بود که در قم و در حاشیه تهران حداقل به ۷۰ زن به بهانه بخت‌گشایی و حل مشکلات‌شان تعرض کرد و این در حالی بود که همه قربانیانش از ترس آن‌که طلسم سیاه او دامنگیرشان شود، سکوت اختیار کرده و پرده از این راز هولناک برنداشته بودند. اما سرانجام مرد رمال با شکایت دختر جوانی که همراه عمه‌هایش برای بخت‌گشایی به خانه شیطانی این مرد رفته و از سوی او مورد آزار قرار گرفته بودند، تحت تعقیب نیروهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر بسیج قم قرار گرفت.

«محمد. ح» که مریدان و علاقه‌مندان بسیاری در میان مردم شهرهای حاشیه تهران داشت و برای رفع مشکلات طعمه‌هایش حق ویزیت‌هایی بیش از ۵۰۰ هزار تومان دریافت می‌کرد، پس از دریافت حق ویزیت خود، طعمه‌های ساده‌لوح خود را که اغلب دختران جوان و زنان بودند، به دخمه‌ای تاریک که در خانه‌اش ساخته بود، می‌کشاند و در آنجا در حالی که نقاب و لباس عجیبی بر تن داشت، طی مراسمی خاص سیگاری روشن می‌کرد و از زنان جوانی که به دخمه‌اش آمده بودند، می‌خواست سیگار را بکشند و این در حالی بود که به آنها می‌گفت کشیدن این سیگار مخصوص، به تاثیر بهتر طلسم‌ها کمک می‌کند، اما وقتی طعمه‌هایش این سیگار را می‌کشیدند، به خلسه عمیقی فرو می‌رفتند و هنگامی که به هوش می‌آمدند، متوجه می‌‌شدند مرد رمال به آنها تعرض کرده است.مرد رمال در صورت اعتراض طعمه‌هایش به آنها می‌گفت مقام مرشدی دارد و کسی که به این مقام برسد، به همه انسان‌ها محرم خواهد شد، ضمن آن‌که عمل سیاهش بخشی از مراسم باطل کردن طلسم نکبتی بوده که زندگی آنها را دربرگرفته و اگر این کار را نمی‌کرده، آنها به بیماری‌های لاعلاج روحی و روانی مبتلا می‌شده‌اند.

با افشای راز وحشتناک مرد رمال، پرونده او به دستور قاضی مصطفی برزگرگنجی، دادستان قم، به‌صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت و سرانجام «محمد.ح» در تیرماه ۱۳۸۶ دستگیر شد و در بازجویی‌ها به تعرض به بیش از ۷۰ زن و دختر جوان در شهرهای قم، ورامین و پاکدشت اعتراف کرد، در حالی که بررسی‌ها نشان می‌داد این مرد که یک کارگر ساده بنا بوده، رمالی را از یکی از دوستان بنایش یاد گرفته است. شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی قم «محمد. ح» را به‌عنوان مفسدفی‌الارض معرفی کرد و رمال متجاوز با تایید این حکم، صبح بیستم شهریورماه سال گذشته در شهر قم به دار آویخته شد. «محمد. ح» به دار آویخته شد اما کسی از هفتاد زنی که به خاطر باورهای خرافی خود از سوی او مورد تعرض قرار گرفته بودند، خبری ندارد.منبع:تحليل روز


--------------------------

اين خبر هم براي امسال بود

در دام شیطان

مرد شیاد كه با چرب زبانی و به بهانه حل مشكلات خانوادگی و شكستن طلسم زندگی، زنان گرفتار و زودباور را فریب می داد، از سوی مأموران پلیس دستگیر شد.

«مصطفی برزگر گنجی» دادستان عمومی و انقلاب قم در این باره گفت: چندی قبل و در پی دریافت گزارش های مردمی، از حضور یك مرد شیاد و فریبكار در شهر باخبر شدیم كه به شكار زنان تنها، درمانده و گرفتار می پرداخت.بلافاصله با دریافت این گزارش ها به اكیپی از مأموران ستاد حفاظت اجتماعی مأموریت داده شد تا در این باره به دقت تحقیق كنند.سرانجام شامگاه چهارشنبه متهم در حال فریب چند زن در اطراف یكی از اماكن مذهبی شناسایی و دستگیر شد .

این مرد به زنان درمانده وعده می داد به راحتی طلسم زندگی یا مشكلات مختلف آنها را می شكند و همه را از غم و اندوه نجات می دهد.مأموران پس از بازداشت این تبهكار به بازجویی از وی پرداختند، اما او منكر ارتكاب هر نوع جرمی شد، تا این كه در بررسی تلفن همراه وی تصاویر و پیامك های متعدد غیراخلاقی مشاهده شد.از آنجا كه تصاویر بیش از ۲۰۰ قربانی در تلفن همراه كشف شد، بلافاصله به خاطر حساسیت و گستردگی موضوع با دستور دادستان بازجویی های شبانه از متهم آغاز شد.وی كه مدعی بود به تازگی وارد قم شده، گفت: از سال ها قبل در اطراف مشهد سكونت دارم و تنها چند روز است كه به قم سفر كرده ام. با این حال نمی دانم عكس ها و شماره تلفن های زنان چگونه وارد گوشی تلفنم شده است.از این رو به رغم سكوت متهم، با دستور قضایی ویژه، تحقیق برای شناسایی زنان فریب خورده و قربانیان آغاز شد.بر اساس این گزارش مأموران در تماس با دو شماره تلفن كشف شده به جزئیات بیشتری در این باره دست یافتند.دختر جوانی كه ساكن تهران است به مأموران گفت: قصد ازدواج داشتم اما به دلیل ناتوانی در تصمیم گیری، از این مرد كه ظاهری فریبنده داشت، راهنمایی و كمك خواستم.

او هم پس از اجرای یك مراسم ساختگی در خانه اش، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.زن جوان دیگری نیز كه در مشهد به دام این مرد گرفتار شده بود، گفت: از مدتی قبل با شوهرم اختلاف داشتم، به همین خاطر جدا از هم زندگی می كردیم. شوهرم حاضر به زندگی با من نبود. به همین خاطر از مرد فالگیر خواستم تا طلسم زندگی ام را بشكند و شوهرم را به خانه برگرداند، اما او ادعا كرد به خاطر این كه در ساعتی شوم به عقد شوهرم درآمده ام، باید از او جدا شوم. بنابراین مرا تشویق به طلاق كرد. بعد هم مرا از یك بلای عجیب ترساند و برای رهایی از من خواست به خواسته شیطانی اش تن دهم.در حالی كه تماس های مأموران با فریب خوردگان ادامه دارد، دادستان گنجی ضمن درخواست چاپ عكس بدون پوشش متهم در روزنامه ایران از شاكی ها خواست برای شكایت و پیگیری موضوع با دادستانی قم تماس بگیرند.منبع:بازياب
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
hadi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۷
1
0
خوب بود .من طلسم بخت بستن و دعای مهره ی مار رامی خواستم من آموزش کامپیوتردر هر زمینه می دهم
بنده خدا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۷
0
0
سلام.خیلی ممنون که این مطالب رو گذاشتین و مارو اگاه کردین.راستشو بخواین من از اون دسته ادمهایی هستم که خودم باید همه چیزو تجربه کنم اوایل فکر میکردم که همه دروغ میگن و فال و دعا و دعانویسی راسته و من هم دنبالش رفتم ولی به در بسته خوردم.عزیزان بیاین خودمون رو گول نزنیم باور کنیم تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیوفته اقا هادی طلسمی که شما میخواین اصلا وجود نداره و همگی دروغ محض ذهن خودتونو درگیر این حرفهای کذب نکنید.و خواستتونو فقط و فقط از خالق واقعی بخواین.البته خواسته ی خوب.چون اگر بد کسی رو بخواین به خودتون بر میگرده.اللهم عجل لولیک الحسن خدانگهدار
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: