کد خبر:۶۱۸۰
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۰ - ۲۱:۳۴
تعداد بازدید: 3486
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
تندر پارس خودرو بالاتر از تندر ايران خودرو از نگاه مشتريان
سنجش رضايت مشتريان از کيفيت خودروهاي سواري در کشور در پنج شاخص اصلي بدنه، مجموعه نيرو محرکه و سوخت رساني، مجموعه تعليق و انتقال قدرت، ايمني و تهويه مطبوع و وسايل برقي مورد نظر سنجي قرار گرفته است

خودرو تندر90 شرکت پارس خودرو در هفتمين دوره ارزيابي رضايت مشتريان از کيفيت خودروهاي سواري که توسط شرکت بازرسي کيفيت و استاندارد ايران انجام شد در شش ماهه ابتداي سال90 در جايگاه برتري نسبت به محصول مشابه در شرکت رقيب قرار گرفت.

به گزارش موج، در اين ارزيابي، تندر90 شرکت پارس خودرو در گروه قيمتي خودروهاي بين 10 تا 20 ميليون تومان توانست نسبت به خودروهاي هم گروه خود به رتبه برتري دست يابد.
پيش از اين نيز در آخرين ارزيابي صورت گرفته توسط شرکت بازرسي کيفيت و استاندارد ايران، خودروي تندر 90 پارس خودرو نسبت به محصول مشابه در شرکت رقيب باکيفيت تر شناخته شده است.

بنابراين گزارش، خودرو مگان 1600 اين شرکت نيز از نگاه مشتريان جايگاه اول گروه قيمتي خودروهاي بين 20 تا 30 ميليون تومان را به خود اختصاص داد.

سنجش رضايت مشتريان از کيفيت خودروهاي سواري در کشور در پنج شاخص اصلي بدنه، مجموعه نيرو محرکه و سوخت رساني، مجموعه تعليق و انتقال قدرت، ايمني و تهويه مطبوع و وسايل برقي مورد نظر سنجي قرار گرفته است.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: