کد خبر:۶۱۶۸
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۰:۲۴
تعداد بازدید: 3409
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
نگارش انجیل در حال مستی
خواننده مشهور لهستانی: این احتمال وجود دارد که انجیل توسط افرادی مست یا معتاد به مواد مخدر نوشته شده باشد
خواننده مشهور لهستانی: این احتمال وجود دارد که انجیل توسط افرادی مست یا معتاد به مواد مخدر نوشته شده باشد.
 
به گزارش جام نیوز، یاهو از سست شدن بنیان های مسیحیت در لهستان خبر می دهد.

این سایت در این باره نوشت: «یک خواننده مشهور لهستانی به نام «درتا زابسزوسکا» در مصاحبه ای که در سال 2009 انجام داد، مدعی شد در رابطه با کتاب مقدس (انجیل) شک و شبهه هایی برای وی به وجود آمده است. وی در این مصاحبه از نوشته شدن کتاب مقدس توسط افرادی که در حال نوشیدن شراب یا مصرف مواد مخدر بودند سخن گفت.

دادگاه لهستان دستور داد تا وی مبلغ پنج هزار زلوتی ( برابر با 1450 دلار) را به عنوان جریمه بپردازد.»

سایت یاهو افزود: «این موضوع چند ماه پس از صدور حکم اعدام «آدام دارسکی» توسط دادگاه لهستان مطرح شد. «دارسکی» متهم است که در سال 2007 اقدام به پاره کردن کتاب مقدس (انجیل) نموده است.»

یاهو در ادامه تصریح کرد: «این گونه نقدها به کتاب مقدس، موجب شده تا در کشور لهستان که اکثریت مردم آن کاتولیک هستند، رشد روزافزون بی دینی را شاهد باشیم.»

شایان ذکر است که بخش اعظمی از شک و شبهه هایی که در مورد کتاب مقدس (انجیل) وجود دارد به ماهیت تناقض آمیز دین مسیحیت بازمی گردد. آموزه هایی چون تثلیث، فدیه و گناه ذاتی، آنچنان غیر قابل قبول می باشند که اکثر فیلسوفان دین در قرون اخیر، آنها را به عنوان آموزه هایی غیر عقلانی مورد ملاحظه قرار داده اند. به عنوان نمونه، «سورن کی یرکه گارد» فیلسوف مسیحی دانمارکی، بر این باور است که ایمان آوردن به عیسی مسیح همانند پریدن در استخری است که مشخص نیست درون آن آب وجود دارد یا نه!؟

برچسب ها: انجيل
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: