کد خبر:۶۱۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۵
تعداد بازدید: 3210
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
هک ايميل و تهديد همسر سابق به انتشار عکس هاي خصوصي
مردي که با هک ايميل هاي همسر سابقش وي را تهديد به انتشار اطلاعات شخصي و عکس هاي خصوصي اش کرده و درصدد اخاذي بود، دستگير شد
مردي که با هک ايميل هاي همسر سابقش وي را تهديد به انتشار اطلاعات شخصي و عکس هاي خصوصي اش کرده و درصدد اخاذي بود، دستگير شد. به گزارش خراسان، در هفته گذشته زن جواني با تسليم شکايتي به پليس فتاي تهران اظهار داشت: يکي از صندوق هاي پست الکترونيک وي توسط فردي ناشناس هک شده و پس از آن ۴ ايميل تهديدآميز از آدرس ايميلي که هک شده به ايميل ديگر او ارسال شده است. اين زن عنوان کرد: در اين ۴ ايميل هکر اعلام کرده است در صورتي صندوق پست الکترونيک هک شده را به من باز خواهد گرداند که مبلغ ۲۵ ميليون تومان به او بدهم و گرنه اطلاعات خصوصي و تصاوير مرا در اينترنت منتشر خواهد کرد. در پي اظهارات اين زن گروهي از کارشناسان پليس فتاي تهران به دستور سرهنگ کاظمي سرپرست معاونت مبارزه با جرايم پليس فتاي ناجا تحقيقات خود را به منظور شناسايي و دستگيري هکر آغاز کردند. ماموران در بررسي هاي خود متوجه شدند که هکر مذکور دومين ايميل وي را نيز هک کرده است. اين گزارش حاکي است، کارشناسان پليس به منظور بازپس گيري اين ايميل، پس از يافتن آدرس اينترنتي هکر از شرکت ارائه دهنده خدمات اينترنتي به اين متهم استعلام کردند و موفق شدند متهم را شناسايي و دستگير کنند. پس از دستگيري متهم، مشخص شد که وي شوهر سابق زن جوان است. متهم دستگير شده در بازجويي ها ضمن اعتراف به جرم خود هدف از اين کار را اخاذي از همسر سابقش ذکر کرد.
---------------------------------------
 
 
قتل همسر به دليل سوءظن
جنايتي هولناک، اين بار در يکي از روستاهاي تربت حيدريه در نيمه هاي شب به وقوع پيوست. قاتل ۳۳ ساله به نام «ح. م» که داراي دختربچه اي ۲ ساله است به دنبال مراسم آشتي کنان با همسرش، به منزل خود عزيمت کرد. وي که نسبت به همسرش دچار بدبيني شده بود، نيمه شب هنگامي که همسرش در خواب عميق بود با چاقو به وي حمله کرد. وقتي زن جوان سراسيمه از خواب بيدار شد، در مقابل همسرش مقاومت کرد به طوري که تيغه چاقو کف دستش را شکافت. اما تلاش او بي فايده بود و مرد شکاک با ضربات چاقو او را به قتل رساند. به گزارش خراسان، متهم خود را به ماموران انتظامي معرفي کرد. قاضي حسين زردادي بازپرس شعبه اول دادسراي عمومي و انقلاب تربت حيدريه در گفت وگو با خراسان، ضمن تاييد اين خبر گفت: قاتل اعتراف کرده است که قصد کشتن دختر خردسالش را نيز به دليل بدبيني نسبت به همسرش داشته اما از اين کار منصرف شده است.
 
 
----------------------------------
 
 
قرباني طلاق!
نويسنده: غلامرضا تديني راد

مرد جوان با چشماني اشک بار در بيان داستان زندگي اش گفت: ۱۵سال قبل با دختر يکي از اقوام ازدواج کردم اما همان روزهاي اول زندگي مشترکمان بود که در اثر رفت و آمد با فردي ناباب به دام موادمخدر افتادم. من و همسرم بر سر اين موضوع دچار مشکلات جدي و اختلافات زيادي شديم و فاطمه تصميم گرفت طلاق بگيرد ولي چون باردار شده بود از اين کار صرف نظر کرد. همسرم تا زمان تولد فرزندمان فرصت داد تا اعتيادم را کنار بگذارم و البته به او قول دادم که براي فرزندمان هم که شده اعتياد را ترک کنم. اما افسوس که من به قول خودم عمل نکردم و بالاخره ۸سال پس از تولد دخترمان، فاطمه طلاقش را گرفت و به دنبال زندگي خودش رفت. حدود يک سال از اين ماجرا گذشت و روزي که شنيدم فاطمه با پسر يکي از اقوام خود ازدواج کرده است دچار ضربه روحي شديد شدم. من حضانت دخترم را برعهده گرفتم و به عشق تنها نقطه اميد زندگي ام تحت درمان ترک اعتياد قرارگرفتم. خوشبختانه با سعي و توکل و اعتماد به نفسي که پيدا کرده بودم توانستم اعتياد را کنار بگذارم و دوباره به سرکار رفتم تا دخترم در زندگي احساس کمبودي نداشته باشد.اما افسوس که هيچ چيز و هيچ محبتي نتوانست جاي خالي مادر را براي فرزندم پر کند و حتي ازدواج مجدد من و محبت هاي همسرم نيز دخترم را قانع نکرد. متاسفانه او مدتي قبل فريب چرب زباني هاي پسر غريبه اي را خورد و اين جوان شيطان صفت دخترم را با حيله و نيرنگ به محلي خلوت کشانده و با توسل به زور و تهديد ...پدر دل شکسته اشک هايش را پاک کرد و گفت: آقاي دکتر، حال دخترم خيلي خراب است و من خودم را مقصر مي دانم، خواهش مي کنم کمکم کنيد. «رضا ابراهيمي» پزشک معالج اين دختر ۱۳ساله در اين باره  گفت: دختر نوجوان تحت درمان پزشکي قرار گرفته است و باتوجه به آسيب هاي روحي و رواني وارد شده به او درمان روان شناختي نيز الزامي است. يادآوري مي شود متهم اين پرونده دستگير و به مراجع قضايي معرفي شده است.
 
 
------------------------------------------
 
 
تظلم خواهي يك مادر درمقابل مجلس

يك مادر كه دخترش در سال 1374 مورد تجاوز سه مرد قرار گرفت و هنوز يك قاتل آن اعدام نشده با پوشيدن كفن مقابل مجلس تظلم خواهي كرده است.
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاين، اين مادر كه اهل شهرستان سنقر و كليايي مي باشد از صبح امروز به صورت كفن پوش مقابل مجلس حضور يافت و خواستار اعدام قاتل فرزندش شد.
همراه اين زن، دختر بزرگ وي نيز حضور داشته كه در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: خواهر 9 ساله ام در سال 1374 توسط سه مرد ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفت و سپس به قتل رسيد.
وي افزود: پس از خاك سپاري جسد، سه مرد متجاوز دستگير شدند و از آنجا كه يكي از اين متجاوزين با نماينده وقت سنقر و كليايي رابطه فاميلي داشته، پرونده دچار پيچيدگي هاي خاصي شد.
اين دختر سنقري گفت: يكي از اين قاتلين قبل از اعتراف به دلايل نامعلومي در زندان كشته شد تا اعتراف نكند كه چه كساني در اين پرونده نقش داشتند. همچنين قاتل دوم نيز كشته شد اما سومين قاتل كه رابطه فاميلي با نماينده وقت مجلس داشته، هنوز زنده است.
وي تصريح كرد: به رغم صدور حكم اعدام براي قاتل سوم، متاسفانه اين حكم به دلايل نامعلومي اجرا نمي شود و برخي از آقايان با اعمال نفوذ مانع از اعدام اين متجاوز مي شوند.
وي افزود: بستگان اين قاتل چندين بار به خانه ما مراجعه كرده و با دادن وعده پول هاي كلان از جمله 500 ميليون تومان خواستار گذشت هستند در حاليكه ما تنها خواستار اعدام اين فرد هستيم.
اين خانم تاكيد كرد: مادرم كه زني سالخورده است براي اعدام قاتل فرزندش به هر اداره اي مراجعه كرد و اكنون 16 سال پيگير پرونده است اما هنوز به نتيجه نرسيده است.
براساس گزارش خبرنگار ما، اين مادر و دختر براي احقاق حق دختر 9 ساله اين خانواده در مقابل مجلس حضور دارند و خواستار استمداد از نمايندگان مجلس هستند.
Bookmark and Share
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۱
0
1
اگه یه کمی عدالت باشه این ملعون باید به اشد مجازاتش برسه حالا می خواد هرکه باشه .
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: