کد خبر:۶۱۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۰ - ۱۹:۵۹
تعداد بازدید: 5817
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
شنایی با طب سنتی ایران
فکر و خیال و کینه نشانه ازدیاد خلط سودا در خون است
افرادی که سرد و خشک هستند زمانی که غلبه خلط سودا در بدنشان بروز پیدا می‌کند معمولاً خواب‌هایی می‌بینند که بسیار ترسناک و وحشتناک است
دستیار تخصصی دکترای طب سنتی گفت: افرادی که دارای طبیعت سرد و خشک بوده و به اصطلاح سوداوی هستند، زیاد فکر و خیال می‌کنند و اگر خلط سودا در خون غلبه پیدا کند موجب بروز کینه و بد دلی در آن می‌شود.

 محمود خدادوست در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: افراد دارای طبیعت سرد و خشک، افرادی هستند که خلط سودا در بدنشان بیشتر ساخته می‌شود.

وی در ادامه گفت: افراد سرد و خشک پوست تیره‌رنگی دارند، معمولاً لاغر هستند و بسیار ثبات عقیده دارند همچنین اعمال و رفتارشان را کند انجام می‌دهند.

دستیار تخصصی طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: افرادی که سرد و خشک هستند و به اصطلاح سوداوی هستند فکر و خیال زیاد می‌کنند و اگر خلط سودا در خون آنها غلبه پیدا کند موجب بروز کینه و بد دلی در آن می‌شود.

خدادوست ادامه داد: افرادی که سرد و خشک هستند زمانی که غلبه خلط سودا در بدنشان بروز پیدا می‌کند معمولاً خواب‌هایی می‌بینند که بسیار ترسناک و وحشتناک است. معمولاً این افراد در خواب‌هایشان سقوط از بلندی، جیع، فریاد و تصاویر وحشتناکی را می‌بینند.

وی بیان داشت: غلبه خلط سودا زمانی صورت می‌گیرد که فرد مواد غذایی سوداساز را بیش از حد نیاز مصرف کند که موجب افزایش خلط سودا در خون می‌شود. افزایش این خلط می‌تواند موجب بروز خشکی و تیرگی پوست شود و اگر بیش از حد در بدن غلبه کند فرد را دچار وسواس عملی و فکری می‌کند.

دستیار تخصصی دکترای طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران عنوان کرد: فردی که دارای طبیعتی سرد و خشک است اگر غلبه خلط سودا در خون نداشته باشد فردی دقیق، منظم و البته کند است؛ چنین افرادی در کارهای روزمره بسیار منظم هستند و اگر با کسی قرار کاری یا قرار ملاقات داشته باشند سر موقع در محل قرار خود حاضر می‌شوند.

برچسب ها: خيال ، خلط و سودا
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: