کد خبر:۵۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۲:۰۷
تعداد بازدید: 5606
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
لوكس‌ترين بي.ام.و در ميان وارداتي‌ها + عکس
آپشن‌هاي كامل و تكنولوژيك اين بي.ام.و سري 7 يكي از عمده‌ دلايل لوكس بودن آن است كه قيمت آنرا به 85 هزار دلار يا 115 ميليون تومان در كشورهاي اروپايي و آمريكايي رسانده‌است.

آپشن‌هاي كامل و تكنولوژيك اين بي.ام.و سري 7 يكي از عمده‌ دلايل لوكس بودن آن است كه قيمت آنرا به 85 هزار دلار يا 115 ميليون تومان در كشورهاي اروپايي و آمريكايي رسانده‌است. تهران امروز نوشت:

بي.ام.و 750LI در ميان خودروهاي بي.ام.و كه به صورت رسمي وارد كشور مي‌شود يكي از لوكس‌ترين و شاخص‌ترين خودروهاي وارداتي به حساب مي‌آيد. اين خودرو حتي در كشورهاي اروپايي و آمريكايي هم در ميان خودروهاي فوق‌لوكس و گران‌قيمت جاي گرفته‌است. آپشن‌هاي كامل و تكنولوژيك اين بي.ام.و سري 7 يكي از عمده‌ دلايل لوكس بودن آن است كه قيمت آنرا به 85 هزار دلار يا 115 ميليون تومان در كشورهاي اروپايي و آمريكايي رسانده‌است.
 
البته اين خودرو وقتي وارد ايران مي‌شود قيمتش چيزي حدود 2.5 برابر گران‌تر مي‌شود. طراحان بي.ام.و در طراحي اين خودرو كمي سنت‌شكني كرده‌اند و از نظر ظاهري تفاوت‌هايي در آن اعمال كرده‌اند كه حتي با ديگر بي.ام‌و‌هاي موجود در بازار تفاوت داشته‌باشد. البته جذبه و خشونتي را كه طراحان بي.ام.و هميشه در طراحي مد نظر قرار مي‌دهند همچنان در اين خودرو به چشم مي‌آيد اما چراغ‌هاي 750LI به كشيدگي ديگر خودروهاي اين شركت نيست. همچنين خط و خطوط و منحني‌هاي بيشتري در بدنه اين خودرو نسبت به ديگر خودروهاي بي.ام.و ديده مي‌شود.
 
اين خودرو جدا از لوكس‌ بودن بسيار پرقدرت و سرعتي به حساب مي‌آيد. همچنين رينگ‌هاي 18 اينچي آن نشان مي‌دهد كه با يك خودرو سدان سرعتي و قوي طرف هستيم. اين بي.ام.و 8 سيلندر است و از همين‌رو مصرف سوخت آن كمي بالاست. اين خودرو در مدت زماني 6 ثانيه‌اي مي‌تواند از سرعت صفر كيلومتر به 100 كيلومتر در ساعت برسد كه اين خود در ميان ديگر خودروهاي سدان موجود در بازار يك ركورد به حساب مي‌آيد.

برچسب ها: بي ام و ، خودرو لوكس
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: