کد خبر:۵۸۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ - ۲۰:۵۶
تعداد بازدید: 2345
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
بحرين در منامه هم از پس ايران برنيامد
ایران به لطف این تساوی مقابل بحرین با 8 امتیاز بالاتر همچنان صدرنشین این گروه است. ایران سه‌شنبه هفته پیش‌رو در جاکارتا به مصاف اندونزی می‌رود.
 

ملی پوشان فوتبال کشورمان چهارمین دیدار خود در مرحله سوم از مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا را با تساوی مقابل بحرین پشت سر گذاشت تا همچنان صدرنشین گروه E این رقابت‌ها باشد.
بحرینی‌ها بازی را بهتر از ایران آغاز کردند. چند سوت داور که چندان به مذاق بحرینی‌ها خوش نیامده بود، باعث شد تا بازیکنان سرخپوش به داور معترض شوند، اما اخراج زودهنگام بازیکن این تیم در دیدار رفت مانع از اعتراض بیشتر به داور شد.
ملی پوشان فوتبال کشورمان که با گل دقیقه 45 العجمی غافلگیر شده بودند، نیمه دوم را بهتر آغاز کرده و در دقیقه‌ِ 93 ضربه‌ی‌ سر عالی قاضی پس از برخورد به تیرک افقی دروازه به مجتبی جباری رسید و ضربه بغل پای این بازیکن پس از برخورد به مدافع بحرین به تور دروازه چسبید تا تمام بازیکنان تعویضی ایران به داخل زمین بروند.
ایران به لطف این تساوی مقابل بحرین با 8 امتیاز بالاتر همچنان صدرنشین این گروه است. ایران سه‌شنبه هفته پیش‌رو در جاکارتا به مصاف اندونزی می‌رود.
در مجموع با نتیجه‌ای که در این بازی رقم خورد جدول رده بندی گروه E مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا به شرح زیر است:
1- ایران 8 امتیاز، 2- قطر 5 امتیاز (یک بازی کمتر)، 3- بحرین 5 امتیاز، 4- اندونزی بدون امتیاز (یک بازی کمتر)
برچسب ها: بحرين ، ايران ، فوتبال
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: