کد خبر:۵۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۰ - ۱۹:۲۷
تعداد بازدید: 3435
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
درخواست طلاق به دليل ‌١٠ سانتي‌متر كوتاهي قد!
زني در دادگاه گفت: به دليل اينكه همسرم 10 سانتي‌متر از من كوتاه‌تر است، خواهان جدايي از او هستم زيرا تحمل حرف‌هاي ديگران برايم سخت شده است.

زني در دادگاه گفت: به دليل اينكه همسرم 10 سانتي‌متر از من كوتاه‌تر است، خواهان جدايي از او هستم زيرا تحمل حرف‌هاي ديگران برايم سخت شده است.

به گزارش ايسنا، زوجي با حضور در دادگاه خانواده دادخواست طلاق توافقي خود را تسليم قاضي كردند.

مرد با تشريح علت تقاضاي طلاق به رييس شعبه گفت: دو سال پيش زماني كه يكي از اقوام براي سفر به حج تمتع مهماني برگزار كرده بود، همسرم را ديدم كه البته دختر عمويم است اما به دليل اختلافات خانوادگي از دوران كودكي يكديگر را نديديم.

وي ادامه داد: در همان مهماني كه نهايتا سه ساعت طول كشيد، به شدت به همسرم علاقه‌مند شدم و بعد از مدت كوتاهي احساسم را با او در ميان گذاشتم. او نيز اعتراف كرد كه احساس من دو طرفه است.

اين مرد جوان افزود: با مخالفت خانواده‌ها و اصرار ما به عقد يكديگر درآمديم و بعد از مدت كوتاهي با برگزاري جشن مفصلي زندگي مشترك خود را شروع كرديم.

او مدعي شد: از همان ابتدا يك تفاوت بين من و همسرم وجود داشت و آن هم تفاوت در قدهايمان بود. متاسفانه من از همسرم 10 سانتي‌متر كوتاه‌تر هستم اما او اين مساله را بي‌اهميت مي‌دانست و مي‌گفت اين مسائل براي من مهم نيست در حالي كه امروز همين مساله زندگي دو ساله من را تباه كرده است.

زن جوان نيز در حالي كه سر به زير داشت گفت: اعتراف مي‌كنم كه اشتباه كردم. من به همسرم علاقه دارم. او آن قدر مهربان است كه خجالت مي‌كشم به چشمانش نگاه كنم اما آن زماني كه من تقاضاي ازدواج همسرم را قبول كردم فكر نمي‌كردم كوتاهي قد او موجب از هم‌پاشيدن زندگي‌مان شود.

وي افزود: اوايل حرف‌هاي اقوام و دوستان برايم بي‌معني و بي‌اهميت بود اما به مرور زمان حرف‌ها تاثير خود را در زندگي نشان داد. من مرتب با بهانه‌گيري‌هاي مختلف شوهرم را آزرده خاطر مي‌كردم اما اين مساله غير ارادي بود.

زن جوان در پاسخ به پرسش رييس دادگاه مبني بر اينكه آيا حرف‌هاي ديگران ارزش از هم پاشيدن زندگي مشترك را دارد؟ گفت: بايد بگويم كه براي من دارد. در هر مهماني كه شركت مي‌كنم محال است كسي اين مساله را به رويم نياورد. من به شوهرم علاقه‌مندم اما از حرف‌هاي ديگران خسته شده‌ام و مي‌خواهم جدا شوم. هيچگونه ادعاي مالي هم از شوهرم ندارم.

به گزارش ايسنا، رييس دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين با صحبت كردن با زن جوان او را به ادامه زندگي با شوهر خود دعوت كرد و حكمي مبني بر طلاق صادر نشد.


---------------------------------------

پدري به دستور شيطان سر دخترش را بريد

بنابراعلام پليس اسپانيا، مرد 34 ساله اقدام به بريدن سر دختر دوساله‌اش كرد.

 اين مرد كه كلمبيايي است در بازجويي‌هايش با پليس اعلام كرد كه شيطان به او دستور داده تا كودكش را به قتل برساند.

به گفته پليس، «مارسل» با استفاده از چاقو سر دخترش را از گردنش جدا كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، اين مرد هنگام ارتكاب اين قتل در خانه تنها بوده است و خود نيز پس از كشتن دخترش با پليس تماس گرفته و گزارش اين قتل را داده است.


 

برچسب ها: طلاق
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: