کد خبر:۵۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۰ - ۱۳:۰۷
تعداد بازدید: 2064
print نسخه چاپی
send ارسال به دوستان
saveذخیره
آمانو سری به بمب‌های هسته‌ای اسرائیل بزند
آقای آمانو اگر مستقل است تنها یک بازدید از نیروگاه‌های اتمی رژیم صهیونیستی داشته باشد؛ ما مطمئن هستیم صهیونیست‌ها به آمانو اجازه بازدید از نیروگاه‌های اسرائیل را نمی‌دهند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اطلاعات مورد ادعای آمانو گفت:آمانو اگر مستقل است سری به بمب‌های هسته‌ای اسرائیل بزند. به گزارش خانه ملت؛محمد کریم عابدی نماینده مردم فردوس و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار گزارش آمانو، به فارس گفت: اطلاعاتی که در اختیار آقای آمانو قرار گرفته بود، توسط سازمان‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل تهیه شده بود و این سازمان‌ها نیز اطلاعات را از گروه‌های منافقین کسب می‌کنند که به هیچ عنوان دقیق و صحیح نیست.

وی با بیان اینکه عوامل جاسوسان آمریکا هیچ تخصصی درباره دانش هسته‌ای ندارند، افزود: بارها و بارها آقای آمانو و معاون ایشان از نیروگاه‌های هسته‌ای ایران بازدید کردند و ایران نیز اعلام کرده که بحز رژیم‌اشغالگر قدس، تمامی کارشناسان و بازرسانی که جاسوس نباشند می‌توانند با سفر به ایران از نیروگاه‌های هسته‌ای بازدید کنند.

عابدی با بیان اینکه یازده روز قبل از انتشار گزارش آژانش درباره برنامه هسته‌‌ای ایران، آمانو به کاخ سفید احضار و با اوباما دیدار و گفت‌وگو کرده‌ بود، تصریح کرد: آقای آمانو اگر مستقل است تنها یک بازدید از نیروگاه‌های اتمی رژیم صهیونیستی داشته باشد؛ ما مطمئن هستیم صهیونیست‌ها به آمانو اجازه بازدید از نیروگاه‌های اسرائیل را نمی‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ساخت و استفاده از سلاح هسته‌ای در فقه شیعی و به فتوای رهبر معظم انقلاب اسلامی حرام است، گفت: گزارش اخیر آمانو ثابت کرد که آژانس به جای پرداختن به مباحث کارشناسی، به یک سازمان سیاسی تحت اختیار آمریکا تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه هرگونه اقدام اسرائیل علیه ایران، با تهاجم همه‌جانبه ارتش و سپاه همراه خواهد شد، تاکید کرد: اگر اسرائیلی‌ها فکر می‌کند بعد از شلیک چند موشک به نیروگاه‌های هسته‌ای، آمریکا برای دفاع از اسرائیل وارد خواهد شد اشتباه می‌کنند چرا که پاسخ ایران آنقدر سریع و کوبنده خواهد بود که زمانی برای ورود آمریکا به این جنگ باقی نماند.
عابدی در پایان تأکید کرد که آبروی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با گزارش اخیر آمانو بر باد رفته است.

 

برچسب ها: آمانو ، بمب هسته اي
Bookmark and Share
نظرات بینندگان:
نام:
ایمیل:
* نظر: